10 kroků k dani z Přípravy

Federální vláda odhaduje, že 60% osob placených sestavovatele dokončit a předložit své daňové přiznání. Pokud jste jedním z těch lidí, je důležité začít hned, takže můžete mít úspěšné daňové přiznání zážitek. V letošním roce 2016 federální daňová přiznání (nebo žádosti o prodloužení) jsou splatné 17. dubna 2017, protože 15.dubna je sobota). Ale i s tímto mírným zpožděním, stále je třeba začít okamžitě.

Váš přípravce může trvat informace přímo od vás nebo vás požádat o vyplnění dotazníku. Ať tak či onak, budete potřebovat čas, jak získat a organizovat informace. Zde je 10 kroků, aby přijaly před setkáním pro svého daňového prep.

Tax-Prep Seznam

1. Vyberte si přípravce.

Pokud jste ještě nemáte daňové přípravce, teď je čas najít. Skvělý způsob, jak najít přípravce je požádat přátele a poradci (např právník víte), aby postoupení. (Pro více informací, přečtěte si článek Jak najít nejlepší daňový přípravce pro vás.) Ujistěte se, že osoba, kterou vybrat má přípravce daňové identifikační číslo (PTIN), která ukazuje, že on nebo ona je oprávněn připravit federální daňové přiznání. Také informovat o poplatcích, které pravděpodobně bude záviset na složitosti vašeho návratu; vyhýbat někdo, přičemž procento z refundace. IRS má další tipy pro výběr přípravce, včetně odkazu do adresáře IZS zpracovatelů (můžete vyhledávat podle kvalifikace, které hledáte).

2 Naplánovat schůzku.

Čím dříve se setkat se svým přípravce, tím dříve můžete začít proces (i když se dostanete rozšíření, jak je popsáno později). To je obzvláště důležité jednat rychle, pokud jste předvídat vrácení peněz, takže můžete získat své peníze okamžitě. Pokud budete čekat příliš dlouho naplánovat schůzku, nemusí dostat vidět své přípravce do 17. dubna, což by mohlo znamenat, že nebudou informováni o akcích, které může ještě snížit vaše 2016 daňový výměr, jako je vaše způsobilost pro výrobu odečitatelných příspěvků na IRAs a zdravotních spořících účtů za rok 2016.

3 Shromážděte své informační výnosy.

Do konce ledna, měli jste obdrželi různé typy informací se vrací že budete potřebovat. Pro každou formu, ověří, že informace odpovídá své vlastní záznamy.

Zde jsou některé z nejčastějších forem: (Poznámka: Toto není úplný seznam, IRS má informaci o mnoha jiných druhů informací vrací můžete potřebovat.
Formulář W-2, pokud máte práci
Formulář SSA-1099, pokud jste obdržel dávek sociálního zabezpečení
Různé 1099s hlásit příjmy, jako je zrušení dluhu (1099-C), dividendy (1099-D), úroku (1099-INT) a nonemployee náhrad vyplácených nezávislých dodavatelů (1099-MISC). Poznámka: Formulář 1099-B, která vykazuje zisky a ztráty z transakcí s cennými papíry, není kvůli tobě až do 16. února 2016.
Nová forma 1095-A hlásit informace z vládní Marketplace, ze kterého jste zakoupili zdravotní pojištění
Různé 1098s vykazování hypotečních úroků (1098), studentské půjčky zájem (1098-E) a platby školného (1098-T)
Formulář W-2Gs pro určité výhry hazardu
Plán K-1s od subjektů, ve kterém mají majetkovou účast (např S korporace, společnosti, společnosti s ručením omezeným, důvěry nebo Stavovském). Poznámka: Možná jste dosud obdržel; oni mohli přijít jako pozdní jak 15. září 2016, tak se podívejte se subjektem.

4 Získejte své příjmy dohromady.

Ty, které budete potřebovat, závisí na tom, zda se rozhodnete rozepsat své osobní odpočty namísto uplatnění standardní odpočet. Můžete si vybrat, rozepsat, pokud to vytváří větší odpis. Bohužel, jediný způsob, jak s jistotou je určit množství vašich podrobného rozpisu odpočty a porovnat je se svým standardním množstvím odpočtu.

Pro rozepsáním, získat příjmy teď spolu jakémkoli systému (nebo nedostatek systému) použité v průběhu celého roku uchovávat stvrzenky pro různé uznatelných nákladů. Podívejte se na příjmy z nákladů na zdravotní péči na něž se nevztahuje pojištění, nebo nahrazených jakoukoli jinou zdravotní plán (např flexibilní výdaje účtu nebo zdravotní spořicí účet), majetkových daní a vztahují k mé práci a náklady investiční záměry.

Máte-li obchodní příjmy a výdaje hlásit na seznamu C, budete muset podělit o své knihy a záznamy (např QuickBooks nebo jiný účetní systém; účtenky na výdaje, bankovních a kreditních karet závěrky). Čím více organizovaný si můžete být, tím méně času to bude trvat vaše přípravce, což se promítá do nižších poplatků za jeho / její služby.

5 Shromažďovat záznamy pro charitativní příspěvky.

Pokud jste provedli dary na charitu a rozvrhnout své odpočty, je třeba konkrétních záznamů jakýkoli nárok na odpis. Například pro příspěvky ve výši $ 250 nebo více, budete potřebovat písemné potvrzení od charity uvedením množství váš dar a že jste neobdrželi nic (kromě snad symbolické položky) na oplátku. Pokud chybí potvrzení, obraťte se na charitu a požádat. Musíte ji v ruce v době, kdy podáte svůj návrat. Další podrobnosti o typu záznamů potřebných pro dobročinné odpočty na IRS publikace 1771.

6 Připravte se na změny daňového práva.

Nemusíte se stát daňový expert, ale je dobré vědět o nových daňových pravidel, takže nebudete zaskočeni. Individuální zdravotní Mandát přinesl zabil změn, včetně nových forem pro uplatnění pojistného daňových úlev na oprávněných osob, kteří si zakoupili pokrytí prostřednictvím vládní Marketplace (výměna) a pro zjišťuje sdílenou platbu odpovědnost za ty, kteří nedokázali nést pokrytí a nemají vztahovat výjimka. Najít obecné informace o jednotlivých mandátu a o osvobození od mandátu na webových stránkách IRS. (Lhůty pro přihlášení prostřednictvím zdravotního pojištění Marketplace, klikněte sem.)

7 Udělejte si seznam osobních údajů.

Asi víte, že vaše číslo sociálního zabezpečení, ale víte číslo pro každou vyživovanou osobu tvrdíte? Zapisovat Tyto a další údaje (např adresy rekreačních domů a pronájmu nemovitostí, termín přesunut, informace o nemovitost, kterou kupují a prodávají, včetně dat, co jste původně zaplacené, co jste obdrželi na prodej a budete se výdaje) potřebných k dokončit svůj návrat.

Osm. Rozhodnout, zda požádat o prodloužení podání.

Pokud budete potřebovat více času na dokončení všech těchto úkolů, můžete požádat o prodloužení podání do 15. října 2016. Tím se zabránilo pokutu pozdní podání, ale být jisti, zaplatit, co si myslíte, že budete dlužit minimalizovat nebo nedošlo k prodlení penále. Neexistuje žádné rozšíření nad rámec 18. dubna pro platbu daně, která je splatná.

9 Rozhodnout, co dělat o vrácení peněz.

Pokud očekáváte vrácení peněz, máte několik možností na to, co chcete, aby vláda dělat: Použít některé nebo všechny náhrady směrem daňového zákona na další návrat. Fond bude použit pro odhadovaných daní, snížení nebo odstranění první splátku ve výši odhadovaných daní (v důsledku 17.dubna 2017).
Poslat šek nebo uložit náhradu přímo do vašeho kontrole nebo spořicí účet.
Přímo přispívají některé nebo všechny své náhrady na některé typy účtů (IRAS, zdraví spořicí účty, spoření na vzdělání účty), nebo koupit Americké spořitelní dluhopisy prostřednictvím ministerstva financí Direct.

Můžete rozdělit refundaci mezi volbami přímý vklad vyplněním formuláře 8888. Budete chtít sdělit své daňové přiznání přípravce, co chcete dělat. A pokud chcete náhrady používané pro rok 2016 účelům (např Chcete-li použít náhradu, aby se odečitatelnou příspěvek IRA pro rok 2016), budete muset informovat instituci o správném roce, k němuž by se mělo vztahovat vaši platbu.

1 Najít kopii návratu loňské.

Pokud používáte stejný přípravce, který jste použili v minulém roce, pravděpodobně starý výnos je již na ruce. Pokud půjdete do nové zpracovatele, návrat loňská slouží jako připomínka pro zpracovatele – a ty – některých položek nechcete přehlédnout. Příklady: Payors z úroků a dividend. Pokud jste loni obdrželi tento příjem, podívejte se na 1099s pro tento rok (pokud jste prodal akcie, uzavřený bankovní účty nebo také jiných investičních změny, které představují nedostává 1099 v tomto roce).
Charity. Pokud jste provedli drobné dárky, nemusí mít neobdržel žádné potvrzení od organizace, ale stále můžete odečíst váš dar tak dlouho, jak máte zrušen šek nebo jiný důkaz. Viz loňský seznam organizací, vy darovány a zjistit, zda jste provedli podobné dárky v tomto roce.

Sečteno a podtrženo?

Na samém začátku dělá prep práci pro daň z příjmu, takže budete mít úspěšné daňové přiznání zážitek. V ideálním případě bude muset být shromažďování a organizování své příjmy po celý rok. (Apps jako Expensify a Shoeboxed na telefonu, aby bylo snadnější, nyní, že IRS přijímá elektronické stvrzenky.) Ať už děláte svůj vlastní přiznání, nebo mají přípravce to udělat, důkladné dokumentace a organizované záznamy sníží čas (a tedy i náklady, pokud používáte placené přípravce). Nejvíc ze všeho, bude těchto 10 kroky přípravy zajistit, že nejste chybí na případných daňových výhod.