10 návyků úspěšných lidí

Kromě náhodného prvku štěstí, hodně z toho, co dělá někteří lidé úspěšní zahrnuje pěstování určitých zvyků. Učení, co tyto návyky jsou a jak je zaměstnat ve svém vlastním životě by mohlo být užitečné cvičení.

Za tímto účelem zde jsou 10 z nejčastěji citovaných návyků úspěšných lidí.

1 Organizace

Jedním z nejčastěji zmiňovaných zvyky těch, kteří jsou úspěšní v životě je organizace. Organizace zahrnuje plánování, jakož i stanovení priorit a cílů.

Joel Brown, zakladatel Addicted2Success.com, volá po priority “To-Do List” každý večer před spaním, aby se připravil na příští den.

Podle Twitter spoluzakladatel Jack Dorsey, v neděli je důležitý den pro organizaci a nějaký čas, aby “se připravit na zbytek týdne.”

2 Relaxace

Je zajímavé si povšimnout, že relaxační – meditací nebo prostě vyhnout se rozptýlení – je další z nejvíce často uvedených návyků úspěšných lidí.

Samozřejmě, že relaxace je snadněji k těm, kteří jsou organizovány, tak snad pro některé je to více přirozeného vedlejšího produktu, než vědomé rozhodnutí.

Může se také stát, že akt “nadechnutí” je úspěšné osoby způsob, jak připravit pro ještě snaze přijít. Ve skutečnosti je jedním z prvních kroků k dosažení meditativní či uvolněném stavu je soustředit se na své vlastní dýchání po dobu tří až pěti minut.

3 Vezmeme-Action

Třetí na seznamu návyků úspěšných lidí je nevyhnutelné “akce” zvyk. Je důležité organizovat a plánovat a stanovit priority, ale bez účinku, plán není nic víc než potenciál.

Úspěšní lidé chovají – rychle a často. Navíc, i když to může znít nepravděpodobně, podle Jamese Clear, jednají (start, stejně) před tím, než cítit připraveni.

Podle Jamese Clear, zatímco jiní přijít s důvody se jednání, úspěšní lidé vzít, že všichni-důležitý první krok – i když se zdá bizarní.

4 Osobní péče

Osobní péče v souvislosti s dietou, cvičením a hygieny přijde další na seznamu návyků těch, kteří jsou úspěšní.

Pro některé, osobní péče zahrnuje komplexní režim a velmi disciplinovaný životní styl. Pro ostatní, ne tolik. Elon Musk, generální ředitel společnosti Tesla Motors (viz je Elon Musk je Hyperloop ekonomicky proveditelné?) dát to stručně na otázku, co denní zvyk má největší pozitivní vliv na jeho život. V pípání, pižmo jednoduše řekl: “sprchování”.

5 Kladný postoj

Podle mnoha úspěšných lidí, které mají pozitivní postoj není jen výsledkem byla úspěšná – to je jedna z hlavních příčin úspěchu.

Joel Brown se vztahuje k vděčnosti a pozitivní self-talk jako priority v životě ultra úspěšný. Kromě toho, Brown říká, že to není dost, aby vyjádřil vděčnost a pozitivní postoj. Je třeba také připomenout si, proč jste vděčni za účelem dosažení hlubší efekt.

6 Být v kontaktu

Úspěšní lidé znají hodnotu výměnu názorů s ostatními prostřednictvím sítí. Oni také znát hodnotu spolupráce a týmové práce – z nichž všechny jsou pravděpodobné, když se k síti.

Podle autora Thomase Corley, úspěšní lidé vědí, že je důležité okolních sebe s ostatními úspěšnými lidmi. Corley říká, že 79% z bohatých (úspěšný) lidé stráví alespoň pět hodin měsíčně sítí. Naproti tomu pouze 16% chudých (neúspěšných) Lidé síť na pevných základech. Pro více informací viz 10 tipů pro strategické sítě.

7 Šetrnost

Skromný není totéž jako lakomý. Střídmost je zvykem, že jsou šetrné s penězi a zdroji. To je také zvykem, že jsou úspornější. Naučit se být ekonomické přichází skrze prevence vzniku odpadů, která automaticky vede ke zvýšení účinnosti.

Corley poznamenává, že bohatí, úspěšní lidé se zabránilo překročení rozpočtu. Místo toho Srovnání-shop a vyjednávat. Výsledkem je podle Corley, je finanční úspěch prostřednictvím jednoduchého úkonu úsporu více peněz, než utratí.

Osm. rostoucí Early

Čím více času je možné věnovat byla úspěšná, bude tím větší je pravděpodobnost úspěchu vést. Úspěšní lidé jsou zvyklí vstávat brzy, a že zvyk opakovaně se objeví mezi těmi, kteří dobře v životě.

Zatímco “ranní ptáče klub” má obrovskou členství mezi úspěšnými lidmi, několik pozoruhodných členy patří Sir Richard Branson (seeHow se Richard Branson, aby své štěstí?) Virgin Group, generální ředitel Disney Robert Iger a Yahoo Marissa Mayer.

9 sdílení

Ať už prostřednictvím darovat na charitu nebo sdílení nápadů, úspěšní lidé mají ve zvyku dávat. Znají hodnotu sdílení a většina věří, že jejich úspěch by měl vyústit v něco víc než hromadění bohatství pro sebe.

Některé z nejznámějších úspěšných filantropů zahrnují Billa a Melindy Gatesových, Oprah Winfrey a Mark Zuckerberg.

Jako KeepInspiring.Me poukazuje na to, nicméně, nedostatek bohatství nemusí být faktorem, pokud jde o sdílení. Dobrovolnictví ve své komunitě, nebo v místní škole nic nestojí, nýbrž mohlo poskytnout pomoc tam, kde je nejvíce potřeba (viz důchodců Tipy: vybrat nejlepší Charity anuita).

1 Čtení

Je důležité si uvědomit, že úspěšní lidé číst. Zatímco oni také číst pro potěšení, nejvíce využít jejich čtení zvyk jako prostředek k získání znalostí nebo pochopení.

Pro každého, kdo potřebuje inspiraci o hodnotě a důležitosti čtení, nehledejte nic jiného než na příkladu autora miliardáře, JK Rowling, který říká četla “něco” jako dítě, a kdo radí: “Přečtěte si, stejně jako můžete. Nic vám pomůže stejně jako čtení. ”

Pro více informací, viz Čtení prospekt.

Sečteno a podtrženo?

Většina lidí má návyky – některé jsou pozitivní, některé nejsou. Úspěšní lidé mají tendenci mít více druhů návyků, které přispívají k jejich úspěchu.

Dobrou zprávou pro ty, kteří chtějí být úspěšní, je to, že pěstovat pozitivní návyky netrvá déle než vyvíjet úsilí špatné.

Některé z nejlepších návyků úspěšných lidí zahrnují pouze vědomou snahu – tedy, ranní vstávání každý den. Jiní, jako například stává organizován, může trvat trochu více zručnosti a praxi, ale nakonec vyústit v nejžádanějších výsledek ze všech – úspěchu.