12 Nesmírně Užitečné tipy pro začátečníky, aby investovat do zlata mince

Pokud jste začátečník investovat do zlatých mincí, existuje několik věcí, které byste měli vědět, než si je koupíte. Zde je několik užitečných tipů pro začátečníky investovat do zlatých mincí.
Tip
Podle internetových stránek USAGold, je vhodné spustit kontrolu na pozadí zlatý firmy na webu BBB, aby se zabránilo dělat špatné volby.Mnozí investoři chtějí investovat do zlata jako zajištění proti kolísavým akciových trzích a nejisté ekonomické situaci. V roce 2007 hospodářský debakl z investoři uvědomit, že je třeba diverzifikovat své portfolio o hmotné aktivum jako zlato.

Existuje mnoho způsobů, jak investovat do zlata, stejně jako ETF, šperky, bary, ale nejoblíbenější je mince. Nicméně, existuje mnoho výhody a nevýhody investování do zlatých mincí a musí být zcela vědomi o jistých věcech, než uděláte rozhodnutí o investici zásadní. Tento článek uvádí tytfrn dolů 12 tipů pro začátečníky, kteří chtějí investovat do zlatých mincí.

Postupujte podle indexu zlato
Ať už je to nákup nebo prodej zlatých mincí, měli byste si být vědomi o kolísání trhu se zlatem. Také byste měli držet krok s převládajícím zlata indexu.

Pro zpestření, investovat až 30% zlatých mincí
Pokud máte v úmyslu investovat do zlatých mincí diverzifikovat své investiční portfolio, ne investovat více než 30% celého vašeho investičního částky. Také se snaží investovat minimálně 10% zlatých mincí.

Rozhodněte účel investice
Rozhodněte se, proč si kupujete zlaté mince-jako hmotný majetek nebo z numismatického poločasu. Toto rozhodnutí bude diktovat výši investice, typ mincí a jejich hodnotu a výnosy z ní.

Skladovat mince na bezpečném místě
Jako zlato je hmatatelným přínosem, na rozdíl od podílových fondů nebo akcií, budete muset věnovat zvláštní péči o uložení stejné. Můžete využít trezor u vás doma, nebo zlato trezoru nebo trezor v bance pro uložení zlata.

Koupit mince z dobře známou značku
Je vždy lepší koupit zlatou minci ze známé značky jako kupující jsou více pravděpodobné, že se s ní ztotožnit. Můžete jít na jihoafrický Krugerrand zlaté mince, American Eagle zlaté mince, UK panovníka, kanadský Gold Maple Leaf, turecké zlaté mince, Švýcarskou Vrendi, atd

Koupit mince, která je v poptávce
Ujistěte se, že si koupíte zlatou minci, která má na trhu a je ve značné poptávce. To vám pomůže získat kupce snadno pro vaše zlatých.

Jdi na 22k nebo 24K pouze
Koupit zlaté mince s čistotou 22k nebo 24K. Menší počet slitin nebo jiného kovu mince má, tím lepší cena, kterou stáhne.

Invest rovnoměrně v pre-1933 a zlatem mince
Podívejte se na své investiční záměry, než se rozhodnete, kde přesně investovat své peníze. V ideálním případě, mix portfolio pre-1933 zlatých mincí a drahých kovů mince je doporučeno pro začátečníky.

Vyberte si údajný zlatou firmu
Aby se zabránilo pádu obětí podvodných schémat, to je sázka na jistotu zvolit zlatou podnik, který byl po více než deset let a má zájem o předávání informací na vás čas od času.

Investice do mincí je méně rizikové
Investice do zlatých mincí je méně riskantní než zlato futures kontrakt, kde můžete skončit ztrátou všechny své investice.

Vždy fyzicky kupovat mince
I když existují spolehlivé firmy, kteří obchodují ve zlatě on-line, můžete snadno propadat reálné vypadající padělaných mincí. Proto je vždy lepší, aby si ji koupili fyzicky ze zavedených zlatých firem.

Výzkum o mince
Před investováním do zlata, provádět některé základní výzkum o mincích máte v úmyslu koupit. Také byste měli ověřit velikost, máta původu, označení, hmotnost, čistota, atd. To vše vám umožní učinit informované rozhodnutí.

Také srovnání cen zlatých mincí s různými prodejců vám může pomoci získat lepší obchod. Doufám, že budete dělat většinu z těchto zlatá mince investičních tipů pro začátečníky.