3 Best Online hypotečních úvěrů

Podíl na trhu hypoték v držení nebankovních poskytovatelů úvěrů byl na vzestupu v posledních letech. Jak dubna 2016, nebankovní úvěrové instituce vzniklo 48% všech hypoték, což je o 400 bazických bodů ze svého podílu na trhu v roce 2015. Ve srovnání s tradičním bankám vzniklo 43% a úvěrní družstva vznikl 9%. Nebankovní subjekty jsou schopny přilákat rostoucí počet pomocí technologie k zefektivnění procesu hypoték. Spotřebitelé mohou žádat o úvěry s využitím svých inteligentních zařízení. On-line hypotečních úvěrů obvykle používají nekonvenčních upisovací praktiky, které výrazně snižují čas potřebný k uzavření k domu, což činí jejich služby vysoce žádoucí z pohledu spotřebitele. Rychlejší zpracování, které nabízí on-line věřitelé mohou nabídnout kupující podstatnou výhodu, a to zejména při soutěžení pro domácnosti v horkých realitních trzích. Zde jsou tři z nejlepších on-line hypotečních úvěrů od dubna 2016.

Quicken Loans Inc.

Quicken Loans byl největší on-line hypoték s více než 2 miliony úvěrů zpracovaných od dubna 2016. věřitele Detroit-založená společnost se zaměřuje na celou řadu spotřebitelů se standardní nabídce tradičních 30- a 15-leté běžnými možnostmi hypotečních stejně jako FHA a VA úvěry. speciální výrobky Quicken Loans “zahrnují úvěr YOURgage, který umožňuje dlužníci přizpůsobit běžné úvěrové produkty s flexibilními výhra podmínek. YOURgage zákazníci mohou koupit nebo refinancovat primární domů s nízkou akontace a zvolit volby návratnost osm až 30 let, na základě individuálního rozpočtu. Quicken nabízí dvě možnosti pro žádost o úvěr, které dělají to vyčnívat z pohledu spotřebitele: V roce 2016 Quicken Loans spustila Rocket hypotéka, digitalizovaný proces, který odstraňuje všechny půjčky papírování. Rocket Hypoteční zákazníci mohou žádat o úvěry na svých inteligentních zařízení a získat souhlas během několika minut. Zákazníci, kteří dávají přednost tradiční přístup k on-line půjčky však mohou pracovat přímo s odborníkem Quicken Loans po telefonu získat hypotéku schválen. Quicken používá stejný přísný upisovací proces pro jeho rychlé, a ne tak rychle, schvalování úvěru.

Amerisave Hypoteční Corporation

Amerisave Hypoteční Corporation nabízí hypoteční úvěr proces samoobslužného který hybridizuje tradiční a on-line úvěrové postupy; self-service je vynikající volbou pro spotřebitele s dobrou úvěrovou kteří preferují ke své úvěrové žádosti sólo. Od dubna 2016 se sídlem v Atlantě hypoték financovala více než 250.000 úvěrů a měl pět hvězdiček na internetových stránkách ConsumerAffairs. Zákazníci spolupracující s věřitelem mohou vybrat z tradičních či konvenčních, FHA, VA a USDA produkty a ceny na internetových stránkách věřitele. Oni si stáhnout formuláře přihlášky mailové vyplněné formuláře pro věřitele. Amerisave zajišťuje půjčky uzávěry doma dlužníka nebo u advokátní kanceláře. Amerisave je vysoká spokojenost spotřebitelů v roce 2016 naznačuje, že jeho pověst se odrazila od klamného reklamních stížností, které byly předmětem právních kroků ze strany úřadu Consumer Financial Protection (CFPB). Zákazníci, tvrdil, že Amerisave slíbil nedostupné úrokových sazeb prostřednictvím návnadu a přepínač reklamy a vyžadoval, aby oni platit neoprávněné poplatky za odhady v dobré víře. V srpnu 2014 se CFPB nařídil Amerisave vrátit spotřebitelům 19.300.000 $.

Sociální Finance Inc.

Sociální Finance (Sofi) je up-and-nadcházející společnost poskytující finanční služby, která si klade za cíl být první volbou bankou pro absolventy vysokých vydělávat tisíciletých vysokoškoláků. Několik věřitelé cíleně milénia, což činí tento vyniknout pro kupců domů a bytů v této věkové kategorii. Sofi vyžaduje celkově dobrý kredit a vysoké příjmy, ale nemá nastavenou minimální odřezky způsobilosti. Společnost byla založena v roce 2011 Stanford absolventy a zpočátku nabízeny studentské půjčky refinancování před rozšiřováním do hypoték a jiných úvěrových produktů. Jak dubna 2016, je zpracován $ 1 miliarda ve formě půjček každý měsíc. Kromě finančních služeb, Sofi nabízí netradiční služby, jako je například zprostředkování zaměstnání, kariéra a investičního poradenství a dokonce podporuje matchmaking přes sponzorované Meet-up. Sofi nabízí nekonvenční hypoteční produkty a reakce rychlá aplikace prostřednictvím své mobilní aplikace. Například mohou dlužníci platí pro hypotéky až do výše 3.000.000 $ s pružnými požadavky dluhu k příjmům. flexibilní upisování procesy Sofi má také umožnit úvěrových funkcemi, jako je nízko plateb a možnostech jejich vyplácení úroků pouze. Dlužníci nemusí platit pojištění hypotéky nebo jiné věřitele poplatků, který dělá to vyniknout pro spotřebitele, kteří chtějí, aby se zabránilo těchto poplatků. V březnu 2016, Sofi oznámil, že zahájí hedge fond přilákat investory do svého úvěrového portfolia.