3 jednoduché změny životního stylu na zvýšení produktivity

Podíváte-li se do tipy produktivity, všimnete si, že internet je zaplaven s nimi. Existují desítky expertů on-line, které chtějí sdílet informace, které objevili, a dělají seznamy, články, infografiky a další. Chtějí, abyste věděli, jak být produktivní. Bohužel, tyto seznamy jsou baleny s všední rady typu “Nedívej se tolik televizi!” a “vstávat brzy, každý pracuje lépe jako první věc po ránu!” Nicméně osobně, mám tuny udělat po celý den, a já se stále daří se dívat na hodinu nebo dvě televizoru ve večerních hodinách. Líbí se mi to. Pomáhá mi uvolnit.

Být produktivní není o práci více hodin. Být produktivní je o pochopení toho, jak vaše mysl myslí a jak můžete maximalizovat hodiny, během kterých pracují. Zde je pohled na to, co může udělat více produktivní, a proč to funguje.

Co dělat: Udělejte si seznam úkolů

Po celá léta, jsem měl seznam úkolů. Vlastně jsem měl několik z nich. Na začátku týdne, udělám velký seznam všeho, co je třeba udělat v průběhu tohoto týdne. Tento seznam je založen na klienty, ale to není v chronologickém pořadí. Což znamená, když jsem začal nahoře a pracoval svou cestu až na dno, co by bylo všechno zpackal.

Každé ráno, nebo někdy ve večerních hodinách před voláním to skončí na den, udělám menší seznam na poškrábání kus papíru. Tento seznam organizuje, v chronologickém pořadí, co potřebuji, abych si udělal pro daný den a některé doplňky. Dělám značku na mém seznamu, který ukazuje, kde jsem naprosto nutné dostat se na den, a cokoli nad rámec této ochranné známky je bonus.

Nedojde-li vnější okolnosti, nikdy mi chybí značka.

Chcete-li dosáhnout více, než jste považovali za možné, aby seznam úkolů.

Proč je seznam úkolů Works

Mnoho lidí věří, že seznam úkolů není nutné, pokud máte dobrou paměť. Proč ztrácet čas, napíše to, pokud víte, že nebudete zapomenout? Důvodem je více než jen budou moci něco zapamatovat.

Každý clo, které provádíme jsou analyzovány a roztříděny podle našeho mozku. Ať už je to něco tak jednoduchého jako zavřel dveře skříně, nebo tak složité, jak navrhnout novou raketovou loď, náš mozek dá to do kategorie jako “vrátit zpět”, dokud se to děje … nebo dokud nebude možné najít nové místo pro něj. Když máte spoustu projektů s cílem řešit celý den, váš mozek visí na každém z těchto projektů, a podvědomě se zpomalí vás.

Když uděláte seznam úkolů, to trvá projekt pryč od bytí ve stavu limbu, k betonové postavení na tomto seznamu. Nyní je váš mozek nebude starat o to, dokud je čas, aby si s tím starosti. Pro více informací o tom, vřele doporučuji knihu Getting Things Done: The Art of Stress-Free produktivitu tím, že David Allen.

Co dělat: lépe jíst

Málokdy jsem jíst snídani. Není to časově úsporné techniky, to má co do činění s tím, že jsem prostě neměl hlad v dopoledních hodinách. Místo toho, první věc, kterou dělám v dopoledních hodinách je vzít doplněk L-theanin (extrakt z japonského zeleného čaje) a udělat nějaké lehké čtení, jak moje tělo se probudí. Poté, co jsem byl až na půl hodiny nebo tak, mám šálek kávy, a já se dostat do práce. Jsem obecně vzhůru po dobu 2 nebo 3 hodiny předtím, než jsem hlad, a pak jsem něco (obvykle celé oves na bázi obilovin, někdy i vajec) jíst.

K obědu jsem často zbytky z předchozí noci, a piju koktejl vyrobený z okurky, jablka, pomeranče, mrkev, zázvor, hrozny, nebo cokoliv jiné ovoce shodou okolností na prodej. Spolu s mým obědem, beru B-100 komplex vitamínů a já vypít šálek čaje před zahájením do odpoledne. Tento proces změnil své odpoledne z letargický téměř být více produktivní než moje ráno.

I přisuzují zvýšenou produktivitu ne tolik, aby doplňků (i když jsem zjistil, že jsem mohla lépe soustředit, když vezmu B-100, než když jsem zapomněl), ale mají dostatek ovoce a zeleniny. Vřele doporučuji Nutri-bullet (nebo podobný snadný prolnutí zařízení) pro získání dostatek ovoce a zeleniny během dne.

Proč jíst Lepší práce

Váš mozek pravděpodobně váží asi 3 libry; nebo zhruba 1,5 až 2% z vaší tělesné hmotnosti. Ale používá 20% energie, kterou vaše tělo potřebuje po celý den, a potenciálně ještě víc, když jste jej energicky použití. Když propálit kalorií za den, váš mozek zaostává, a žádné množství kávy vám pomůže dohnat.

Ale to ne všechny kalorie; můžete získat tisíce denně tím, že jen jíst lžíce cukru. Namísto toho musíte mít vyváženou stravu, bohaté na omega-3 mastné kyseliny (nalezené ve vysokých koncentracích v rybách) a ujistěte se, že jste stále správné výživy.

Co dělat: Dejte si pauzu

Miluji brát přestávky od mé práce. Vstávám od stolu, jít dolů, a někdy jen podívat z okna, jak jsem jíst hrst preclíků. Při nepřízni počasí je dost jsem jít ven a zjistit, které rostliny rostou hezký, cítit vítr na tváři, nebo když potřebuji delší pauzu; Já se projít kolem bloku s mým psem.

Až se vrátím ke svému stolu, jsem oživit a je připraven řešit další projekt na mém seznamu úkolů. Někdy je přestávka je méně než 30 sekund; někdy je to 20 minut. Téměř pokaždé, když jsem si pauzu a pak se vrátit do práce, jsem mnohem produktivnější, než když jsem se prostě snažil prosadit a pokračovat v práci.

Proč pauzu Works

Stejně jako svaly, váš mozek dostane unavený. Předpokládejme, že jste chtěli udělat 100 shybů každý den. Ty by mohly být schopni udělat je všechny v řadě, po mnoha měsících praktikování, ale více než pravděpodobné, že nebudete mít více než 10-20. Ale pokud si 10 shybů každých 30 minut, nicméně, budete knock out 100 s lehkostí.

Ale váš mozek funguje trochu jinak, než vaše paže. Pauzu odvádí svou vědomou mysl od úkolu a umožňuje mu chvíli odpočinout. Podvědomě však váš mozek pokračuje otočit myšlenku znovu a znovu. Když se dostanete zpátky do práce, budou věci přicházejí více přirozeně a snadno, protože váš mozek již vyřešil problém.

Zkuste to s křížovce. Když se dostanete pařezy, dejte jej stranou po dobu několika hodin, a pak se vrátit. Ty budou pravděpodobně získat několik více odpovědí snadno, protože váš mozek pracoval na puzzle, i když jste nebyli aktivně pracuje na tom.

Sečteno a podtrženo?

Existují někteří lidé, kteří jsou vysoce produktivní a zbytek světa jen dívá a diví se, jak to dělají. A můžu ti říct přesně, jak to dělají: věnují pozornost tomu, co pracuje pro ně, a oni replikovat proces.

Tři tipy jsem se stanovenými by měl fungovat pro každého, ale pravděpodobně ne tím způsobem, že pracují pro mě. Každý z nás je jiný a každý z nás se musí vyladit tipy produktivity, aby se vešly jejich osobnost.