3 klíčové kroky k trvat než výpověď

Jakkoli máte rádi svou práci, ale moc si uvědomit, že jste štěstí, že ji (zejména v nedávné ekonomiky), že přijde čas, kdy budete chtít odejít. Možná budete chtít a dostali lepší práci. Nebo stále více pravděpodobné, že v těchto dnech, že chcete založit vlastní firmu a jste připraveni jít ven na vlastní plný úvazek. Podle 2015 KauffmanIndex, nově zahájené zprávy od Nadace Kauffman, který sleduje podnikatelská aktivita rok co rok, uvedením do provozu aktivita se v letošním roce zvýšil.

V každém ekonomice, tam je správná cesta a špatný způsob, jak to udělat. Zde je několik tipů, které vám pomohou, aby se na hlavní silnici. A webové stránky, které vám může pomoci udělat právě to.

Začněte s tím, co chcete za konečný výsledek, který pravděpodobně obsahuje oceňován oběma svými spolupracovníky a svým šéfem dokonce i poté, co jste odešel. A vaším cílem pravděpodobně obsahuje naději, že vám bude vítán zpět, pokud jste někdy potřebovali k návratu a také to, že byste si dobré reference v budoucnu, pokud byste měli potřebovat.

Před oheň, který zaměstnavatele

Opouštět svou současnou práci je úkol, který musí začít velmi brzy, což umožňuje spoustu času dělat věci, které potřebuje něco udělat.

1 Dejte svému zaměstnavateli šanci řešit problémy, které dělají odjezdem. To je důležité, pokud jste opustil, protože si myslíte, že jste vyrostli práci, jsou nedostatečně, nebo nějakým jiným způsobem muset svou práci zapotřebí přepracovat. Pokud upgrade vašeho popisu práce není možné, alespoň on nebo ona musí mít čas najít náhradu a musíte udělat čas trénovat tuto osobu.

Ale pokud opouštět je vaše nejlepší volba, měli byste si nechat mluvit váš šéf osobně, pokud je to vůbec možné. Nepoužívejte jen nechat to na lidské zdroje. Než něco řeknete, i když počkejte, dokud si nejste absolutně jisti, že jste připraveni jít (s písemnou dohodu o nové zaměstnání) nebo s pevným závazkem pro financování své nové podnikání (ten, který jste připraveni začít další týden nebo měsíc nejpozději).

Pokud jde do tuhého (a to může), můžete nechat vzkaz (to může být krátké a stručné) děkovat svému šéfovi na svém stole, když odejdete. Tímto způsobem si můžete být jisti, že nejste slepý-vlečka ho a opuštění aniž by vyjádřil vděčnost může nebo nemusí cítit. Bez ohledu na to, je důležité nechat si práci v přátelském vztahu. Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat bývalý šéf v budoucnu, a to je skutečná chyba – že se může vrátit do vás strašit – uříznout vztahy k náhlému nebo nepřátelským způsobem.

2 Pokud plánujete vyrazit na vlastní pěst, je třeba vytvořit finanční plán na příštích šest až dvanáct měsíců. Když začínáte podnikat nebo nezávislou kariéru několik měsíců může být pomalé, a pokud jste připraveni na to, že budete mít v reálném potíže. To je dobré být v dobré kondici, fyzicky i finančně. Nad rámec zdravotního pojištění, musíte také vytvořit zdravotní plán – správná strava a cvičení je důležité, když se spoléhat na své vlastní zdraví by měla být v podnikání.

3 Co když nebe forfend, prostě nemůže stát pracovat v aktuálním (mysl otupující, soul-drcení) zaměstnání ještě minutu, a ty jsi odejít bez jistý příští? Než tak učiníte vyrážka věc, i když existují určité významné kroky je dobré vzít, mezi nimi: vědět, jak dostat své zdravotní pojištění v pořádku; snížení své životní náklady a zvýšit své úspory; rozhodování o tom, co dělat prostředků na svém penzijním plánem společnosti; nahrazení pravidelný příjem s některými volné noze nebo dočasné práce; vážný sítí, a to jak před provedením velký krok i po něm. (Možná budete chtít podívat na volné noze nebo Zaměstnanec:. Identifikace v dalším kariérním postupu)

Také je potřeba mít dlouhodobější plán, pokud není jediným plán vaše zkřehlé mysl a rozdrcený duše může přijít nějaká výhrada letadlo do jisté slunné pláži pro R & R – opravy a obnovy, v tomto případě – zatímco vy zjistit, jak budete řídit , finančně, bez práce, a jak bude vypadat za jiný.

Odložila tužku a vyšla ze dveří na rozmaru je opravdu lákavé osud. Stačí mohl být řítí věci, a dychtivý, jak si může jít na další dobrodružství, to je lepší být dobré i připravenou, dříve než něco řeknete svému šéfovi.

Sečteno a podtrženo?

Mají všechny své kachny v řadě, než uděláte tah. To je záležitost, která nemá vyžadovat vážné plánování.