3 Real Estate Firmy s Velkou vzdělávání

Které realitní společnost má nejlepší trénink, závisí na úrovni zkušenosti agenta a typu tréninku že on nebo ona chce. Prodejem nemovitostí je obtížné kariéru, která může být velmi prospěšný pro správnou osobu. Spojovat se s firmou, která nabízí prvotřídní školení a investuje do úspěchu svých agentů výrazně zvyšuje šanci na nový prostředku úspěch.

Realitní Statistiky kariéry

US Bureau of Labor Statistics (BLS) uvádí, že tam bylo více než 400.000 realitní kanceláře a prodejci ve Spojených státech v roce 2014. Jejich průměrná mzda byla 45.610 $ ročně, neboli 21,93 $ za hodinu. Distribuce plat, nicméně, je široká. Nejlepší agenti pravidelně vydělávat více než 200.000 $ ročně. Nejhůře placení agenti, naopak pracují 40 hodin týdně nebo více, aby se pod $ 20,000, efektivně vydělávat minimální mzda nebo méně, pokud si rozebrat jejich plat na hodinovou sazbu.

Pro mnoho nových agentů, nejtěžší část práce není složení státní závěrečné zkoušky, učení nesčetné množství papírování, které musí být splněny ve uzavření nemovitostí nebo nakládání s hypotečních úvěrů a titulní firem. Nejnáročnější aspekt prodeje nemovitostí je najít klienty. Činidla s širokým sociálním sítím nebo expanzivní teplých trzích mít snazší cestu, ale faktem zůstává, že někdo z prodeje nemovitostí, bez ohledu na to dovedností či znalostí, musí klientům, aby si vydělaly. V důsledku toho je nejlepší trénink agenta programy se zaměřují na marketing a obstarávání podnikání.

Ostatní vlastnosti se zaměřit při hledání místa pověsit novou realitní licenci zahrnovat školení o místních trendech na trhu, přístup k nejnovějším technologiím a přístup k makléře, který je k dispozici, pokud nový agent spuštěn do problémů v této oblasti.

Keller Williams

Svět je největší realitní společnost, která zástupce počítat, Keller Williams nabízí tréninkový program, který byl uznávaný v průmyslu jako na špičkové úrovni. Její sedm-týden BOLD programové páry nového prodejci se zkušenými látkami a procházky je prostřednictvím reálných situacích, jako jsou například obchodní hovory a zavírání. Nové agenti naučit marketingové techniky a jak umístit sebe jako realitní odborníci ve svých místních komunitách. Jsou rozděleny do skupin po 10 agentů a očekává se drží vzájemně odpovědný za naplňování osobních očekávání.

Průměrná agent, který dokončí BOLD programu uzavře společností ročně 12 a vydělá $ 70.000 v komisích, více než 50% vyšší než průměrná realitní agent vydělává na celostátní úrovni.

Weichert

Výuka filozofie Weichert se točí kolem vidí potenciální klienty jako lidé první a zákazníky druhých. Tento způsob myšlení umožňuje agenty spojit s lidmi, na více osobní úrovni a získat hlubší porozumění jejich potřeb a přání. Zakladatel firmy začal svou kariéru jako realitní prodejce a rychle stoupal k řadám. Výcvikový program Weichert je naplněn technik a strategií, které pomohly jeho zakladatel uspět v této oblasti.

Výcvik na Weichert se skládá ze směsi třídě a on-line vzdělávání. Společnost je velký na budování týmu. Zavedené a úspěšné agenti se očekává nabídnout své znalosti a zkušenosti na nové členy týmu, aby pomohla zajistit, že oni jsou také úspěšné.

Okoun

Jeden z nejděsivějších aspektů počínaje realitní kariéry pracuje pouze na zakázku. Trvá většina agentů dva až tři měsíce uzavřít svůj první prodej. Pokud nebudou udržovat jinou práci na straně, jdou bez platu během této doby.

V roce 2014, Okoun oznámila svůj Okoun Agent Development (RAD) program, 18měsíční učení, který učí své nové nositele podnikání přes třídě učení, hraní rolí a on-the-job školení. Nejlepší ze všeho je, agenti dostávají plat a výhody průběhu programu RAD, stejně jako provize a bonusy, když začnou zavírání prodeje.