3 Známky máte Retirement Rozčarování

Když přijde do důchodu, realita je často diametrálně odlišná než očekávání, což je důvod, proč se mnozí lidé zaskočeni, když se vstoupit do své zlaté roky. Mnoho důchodců, kteří uložili dost peněz předpokládají přechod do důchodu bude hračka, s nimi konečně dostává příležitost žít všechny jejich odchodu do důchodu sny. Často se však jejich odchodu do důchodu očekávání nehrají tak, jak bylo plánováno. Pro některé lidi je to nedostatek dostatek úspor, které klade vrásky v plánu, zatímco pro jiné je to nečekaná nemoc nebo problém s rodinným příslušníkem, který změní všechno. A ještě více lidí, je to nedostatek plánování, které jim ponechává rozčarovaný v prvních dnech do důchodu, i když zachránil dost peněz. (Pro více informací viz: Ochrana odchodu z neočekávaných událostí.)

Zatímco malá dávka rozčarování nezabil nikoho, neřešení v důchodu může vést k vážným problémům. Důchodci, kteří trpí deziluzí se často cítí bezcenné, znuděný, depresi a chybí důvod vstát z postele každé ráno, které budou vážit na vztahy a konečně i zdraví důchodců. Nedovolte, aby se to stalo vám nebo milovaného člověka. (Pro více informací zde:. Cesta po 6 etapách odchod do důchodu)

Vám chybí smysl života

Odchod do důchodu je jedna z těch věcí, které jsme strávit roky sní o tom, ale nejsou připraveny, když to vlastně děje. Každý, kdo si myslí, že budou chodit pryč do odchodu do západu slunce po řádném poslat pryč s dostatkem peněz, aby pokračovala dlouhý seznam věcí, které by nikdy dělat při práci. Ale realita je přechod do důchodu může být těžké udělat pro všechny druhy lidí. Přechod z práce na plný úvazek, aby vůbec může být těžké úprava, i když máte hodně peněz. A není to jen vaše psychika, která je ovlivněna. Existují rodinní příslušníci, kteří mají vypořádat se svým nově nabyté svobody.

Pokud zjistíte, že vám chybí smysl života, jakmile jste vyměnil kufřík pro golfové hole nebo dlouhé dojíždění na procházky po okolí, pak rozčarování může být nastavena. Že může být zvláště platí pro osobnosti typu A, kteří jen před šesti měsíci řídili tým 20 a nyní nemají důvod Každé ráno. V případě, že se s tebou děje, budete chtít najít smysl života rychle. To by mohlo znamenat, dobrovolnictví, trávit čas s vnoučaty nebo dokonce dostat práci na částečný úvazek. Hlavní myšlenkou je, že mají důvod se probudit každé ráno.

You Feel Like méně osob

Přechod do důchodu může být těžké se svým sebevědomí brát trochu hit podél cesty. Po tom, co se děje od bytí s někým důležité mít malou odpovědnost, což je určitě ztlumení náladu. Ale pokud máte nepříjemný pocit zbytečnosti nebo pocit, že jste méně člověka, protože jste již pracují na plný úvazek, pak byste mohli být trpí deziluzí. I když nemusí být pomocí své schopnosti každý den v důchodu, jen proto, že jste mimo pracovní síly neznamená, že tyto dovednosti stanou méně hodnotné. Aby se zabránilo pocity zbytečnosti důchodců mohou konzultovat, začít podnikat se soustředil na jejich dovednosti, nebo nabídnout svůj čas a schopnosti zdarma. To bude dělat zázraky pro svůj sebeúcty a dá vám pocit účelových dvou základních složek k úspěšnému odchodu do důchodu. (Související čtení, viz: 8 Popular Post-důchodců úlohy.)

Cítíte zklamání O odchod do důchodu

Podobně, jak byste se cítili po svatbě jste se plánuje na léta, mnoho důchodců vstoupit do důchodu a rychle se cítí být zklamáním o svém novém životě. Mnozí mají pocit, jako by byli podvedeni. Konec konců, jsme všichni viděli reklamy a reklamy šťastných párů žijících všechny své sny, jakmile opustíte pracovní síly. Pokud jsme udělali naši práci a zachránil správné množství peněz, proč je odchod do důchodu tak nezajímavý? Odpověď: život je život, i když jste v důchodu.

Stejně jako novost zaměstnání nebo vztahu vytrácí, tak se raná stadia odchodu do důchodu, které mohou vést k pocitu zklamání. Pokud tyto pocity nejsou řešeny by to mohlo vést k pocitu bezcennosti nebo deprese. Pokud se cítíte zklamání je na čase, aby se věci pohnuly. Ať už to znamená, že zvedne hobby, spojující skupinu, nebo jít do práce na částečný úvazek, jen vy můžete změnit.

Sečteno a podtrženo?

Nespočet Američané byli vyškoleni, aby si myslí, že odchod do důchodu znamená šanci konečně žít všechny své sny jen aby byl zklamán, jakmile se tam dostanou. Že zklamat může vést k rozčarování, které mohou mít negativní dopad na osoby vztahy, mysl, a nakonec, zdraví. Aby se zabránilo rozčarování z nastavení v důchodci musí dbát na znamení. Pokud vám chybí smysl života, cítí zbytečný, nebo jsou zklamáním o realitě odchodu do důchodu, než můžete být trpí deziluzí, které by neměly být ignorovány.