4 důvody, proč Delaware je považován za daňový Přístřešek

Daňové útulku je nějaký způsob jak snížit zdanitelné příjmy, které má za následek snížení daňových plateb. Ve Spojených státech, daňové přístřeší je volně definován jako jakákoliv metoda, která využívá více než $ 1 na dani za každý 1 $ strávil během čtyřletého období. Konkrétní metoda se liší v závislosti na místních i mezinárodních zákonů, ale daň přístřeší mohou být vytvořeny buď fyzická nebo právnická osoba.

U amerických korporací, se uvádí, jako je Nevada a Delaware vytvářet příznivé daňové úkryty, což vedlo stále větším počtem firem, aby do těchto států. Avšak tím, že nabízí o něco více daňových výhod pro své podniky, Delaware byl natočen o počtu firemních pilinami ve svém směru.

Než se rozhodnete začlenit do Delaware však majitelé firmy by měl vědět, co to dobrý daň přístřeší dělá.

1 Žádný stát Daně

Neexistuje žádná daň z prodeje v Delaware. Nezáleží na tom, jestli fyzické umístění společnost je ve stavu či nikoli; jako Delaware, ne in-stavu nákupy podléhají dani. Navíc se nejedná o státní daň z příjmů právnických osob na nákup zboží a služeb poskytovaných Delaware společností působících mimo Delaware.

Stát nemá korporační daň z úroků nebo jiných výnosů z investic, že ​​Delaware holdingová společnost vydělává. Pokud je holdingová společnost vlastní investice s pevným výnosem nebo kapitálové investice, to není zdaněn na své zisky na státní úrovni.

Delaware také nemá žádné osobní daně z nemovitostí. Tam je někdy daň z nemovitostí vlastnost krajské úrovni, ale že daň je velmi nízká ve srovnání s ostatními státy. Korporace může vlastnit své vlastní kancelářské prostory a snížit částku daně z nemovitostí v porovnání s ostatními státy.

Stát nemá žádné daně z přidané hodnoty (kádě), to nezdaňuje obchodních transakcí, a nemá použití, inventář nebo jednotnou daň. Neexistuje žádná dědická daň v Delaware, a nejsou tam žádné kapitálové akcie nebo akciové převodní daně.

2 Malé množství Franchise a dani z LLC

Většina států vyžaduje roční povolení a LLC daně založené na příjmu. Delaware, však nabízí franchise daň paušální poplatek ve výši 100 $ a LLC daň paušální poplatek ve výši $ 250. Ve srovnání s ostatními státy, Delaware nabízí exponenciálně nižší franšízových daně a daně LLC.

3 Corporate Privacy

Místní zákony nabízejí důvěrnost tím, že chrání identitu a osobní informace soukromě držených vlastníků firemních podnikání z veřejných záznamů. Dokonce i když podnikatelů souboru zřizovací listiny, stát vyžaduje pouze podání název tohoto subjektu a jméno a adresu registrovaného agenta. Navíc, Delaware nevyžaduje jména a adresy členů LLC a manažerů, které mají být zveřejněny.

4 S-korporace a LLC

Státu Delaware dovoluje S-korporace (S-sbor), které mohou být velmi výhodné z daňového hlediska. S-corps mají akcionáři, ale nejsou zdaněny na federální úrovni. Místo toho, tyto korporace jsou považovány za předávací subjektů, podobně jako LLC, takže veškerý příjem nebo ztráty procházejí mezi své akcionáře.

LLC Povoleny jsou také ve státě Delaware. Tyto typy společností umožňují podnikatelů odepsat veškeré ztráty a aktualizovat své zisky. Přes použití S-sboru a LLC, je možné, aby podnik snížit své čtvrtletní placení daní.

5 Samostatné Court System

Delaware má samostatný soudní systém nazývaný Kancléřský soud. Tento soud umožňuje, aby stát rozhodnout korporátní spory a její firemní zákony pravidelně ovlivňovat rozhodnutí Nejvyššího soudu. Státní Bar Association Delaware pravidelně přezkoumává statutární zákony Delaware je. To dává subjekty zapsané do obchodního rejstříku v Delaware příznivější systém přezkoumání právních otázek, pokud je třeba přezkoumat případné daňové zákony.