4 kroky k získání Small Business úvěr bez zajištění

Ačkoli banky se staly více aktivní v malé firmy úvěrů v letech následujících po finanční krizi v roce 2008, jen ty bonitní podniky jsou považovány za financování, u většiny bank, které vyžadují nějakou formu zajištění na zajištění úvěru. Tyto požadavky půjčování vytvářet výzvy pro menší podniky s několika majetku, nebo pro majitele podniků, kteří nechtějí riskovat své osobní majetek. Nicméně celá řada nebankovních zdrojů úvěrů se objevily, poskytuje malým firmám s větším přístupem k financování, než kdy předtím, a to bez nutnosti zajištění.

Většina jakékoliv podnikání, bez ohledu na jevišti nebo velikosti, má přístup k nezajištěného financování prostřednictvím několika alternativních zdrojů úvěrů. I když obvykle nevyžadují žádné zajištění, dělají účtovat vyšší úrokové sazby než u tradičních bank. Ve většině případů můžete kvalifikovat pro financování na základě vaší kreditní historii a záznam o generování určitý objem příjmů. Přestože získání nezajištěný úvěr přes nebankovní věřitel může být jednodušší, než přípravou potřebných pro tradiční bankovní úvěr, stále ještě existují některé zásadní kroky potřebné k dosažení nejlepších možných podmínek.

Double-Check projekcí peněžních toků

Pokud máte vysoké úvěrové skóre a silný záznam o generování příjmů, je pravděpodobné, že budou zatěžovat vysoké úrokové sazby na nezajištěný úvěr. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) se může pohybovat od 10% pro ty bonitní dlužníci až tří číslic v závislosti na věřitele a typu úvěru. Před vyhledáním půjčku, zhodnotit své projekce peněžních toků, zda máte dostatek finančních prostředků na to splatit. Není-li ke splacení úvěru poškodí vaší kreditní skóre, takže je mnohem obtížnější získat jakýkoli typ financování v budoucnu.

Uklidit své kreditní

Vyčištění vaší kreditní zprávy a zvýšení vaší kreditní skóre. I když je možné získat nezajištěný úvěr se špatnou úvěrovou, budete platit vyšší úrokové náklady. Nejrychlejší způsob, jak zvýšit své kreditní skóre je snížit poměr využití kredit, který odpovídá za 35% skóre. Poměr odráží výše dluhu si vezete ve vztahu k množství dostupného úvěru. Pokud je váš celkový dluh překračuje 25% dostupného úvěru, to je škodí vašemu skóre. Splácení tolik dluhů, jak můžete zlepšit poměr. Také zkontrolujte, zda případné chyby podávání zpráv, které mohou být odstraněny a neotevírají žádné nové účty.

Vytvoření solidní obchodní plán

Pokud jste tak ještě neučinili, rozvíjet obchodní plán, který zahrnuje váš podnikatelský účel, jak se to dělá peníze, strategie růstu, podrobná účetní závěrku, projekce peněžních toků a účel úvěru. Mnoho typů nebankovních poskytovatelů úvěrů nebude žádat o podnikatelského záměru. Nicméně, budete muset prokázat silnou záznam o generování příjmů po dobu nejméně jednoho roku. Pokud půjdete do peer-to-peer nebo tržiště věřitele, budete muset prokázat potenciální věřitele, proč byste být dobrým riziko.

Výzkum Věřitelé

Nejvíce non-bankovní věřitele vykonávat svou činnost výhradně on-line. I když všichni propagovat rychlé schválení úvěru a financování, tyto společnosti se liší v několika ohledech.

Druhy financování: Někteří věřitelé nabízejí půjčky fixní, zatímco jiné nabízejí variabilní úrokové sazby. Můžete také najít poskytovatelů úvěrů, které nabízejí úvěrové linky. Vyhnout se obchodníka Cash Advance financování, což je nejnákladnější.

Kvalifikace: Většina nebankovní věřitelé zvážit své kreditní skóre a obchodní příjmy, ale mají různé úrovně kvalifikace. Například jeden věřitel může požadovat $ 100,000 ročních příjmů za celý rok, zatímco jiný může vyžadovat pouze $ 50.000 za půl roku. Mohou mít také různé minimální požadavky na kreditní skóre.

Jelikož se poplatky: Pokud váš cash flow vám umožní splatit úvěr předčasně, nechcete platit předplacený poplatek.

Credit reporting: Někteří věřitelé oznámit své platby úvěrovými institucemi, zatímco jiní ne. Chcete-li budovat své kreditní historii, zeptejte se, zda věřitel hlásí platby.

Získání nezajištěný úvěr z on-line, nebankovní věřitel nemusí být zdaleka tak složité, jak s tradiční banky, ale když tyto náklady mohou být podstatně vyšší. Udržet nízké náklady, připravte se, jako byste u kterých lze použít bankovní úvěr. Čím lépe připraveni jste, tím lepší podmínky budete pravděpodobně získat.