4 luxusní důchodců společenství, že náklady do $ 5.000 měsíc

Měsíční sazba v každém komunita důchodu se zvyšuje s počtem služeb vyhledávané rezidenta. Náklady na bydlení v průběžné péče společenství důchodu (CCRCs) jsou nejvýznamnější, protože tato zařízení nabízejí zdravotnické služby jako součást balíčku spolu s jídelnou, doprava, úklid a utilit.

Nezávislého života komunity zdražují se stupněm luxus poskytnuty. Společenství důchodu nabízet nezávislý životní ubytování za ceny pod 5000 $ za měsíc bez vstupného často k výraznému zvýšení měsíčních poplatků. Vzhledem k tomu, recese, vstupné se staly obchodovatelnými, ačkoli oni se pohybují od $ 50.000 podstatným šesti figurálních částek. Typ A CCRC smlouvy přinese nejvyšší vstupní poplatky, což umožňuje obyvatelům přístup k plné péče o život. smlouvy typu B jsou méně nákladné, umožňující předplacení služby omezená péče, často po určitou dobu. Typ C smlouvy jsou nejméně nákladné, přičemž bydliště platit za pečovatelské služby jen v případě potřeby.

Zde jsou čtyři luxusní společenství důchodu nabízet měsíční ceny pod $ 5.000
Brookdale Apache Junction

Brookdale Senior Living Inc. (NYSE: BKD), Amerika je největší poskytovatel vyšších životních komunit, pracuje Brookdale Apache Junction, asi 25 mil východně od Phoenixu. Stejně jako mnoho jiných luxusní odchodu do důchodu komunit, Brookdale Apache Junction nabízí obyvatelům možnost setkat se a setkávat se s jedinci, kteří sdílejí podobné životní zkušenosti jako profesionálové nebo jinak realizovaných lidí. Toto zařízení poskytuje hotel-styl vybavení, a nabízí možnosti progresivní péče při asistované bydlení podpora bude nutné.

Brookdale Apache Junction je měsíční sazba za studio je 2.540 $. Měsíční kurs s jednou ložnicí jednotce je 2.725 $. Dvě ložnice jednotky jsou k dispozici na 3450 $ za měsíc. K vybavení patří restaurace ve stylu stolování, televizí s plochou obrazovkou a Wi-Fi připojení v celém areálu.

Vivante

Vivante se nachází v Kalifornii prestižní Orange County, ve městě Costa Mesa. Tato komunita nabízí omezený počet obytných dostupných možností na o něco méně než 5000 $ za měsíc. Vivante nabízí celou řadu rekreačních a zábavních podniků. Vivante klub 52 je vybaven pokerový stůl, několik TV s velkou obrazovkou a kulečníkem. Venkovní vybavení patří hřiště na pétanque a devítijamkové golfové hřiště. Vivante nabízí denní kalendář představovat celou řadu aktivit a zábavy. Kromě restaurace, kavárna a bistro, Vivante nabízí vlastní jídelnu s kapacitou až 20 osob za příplatek.

Vivante nabízí šest bytových možností, počínaje studiu 444 čtverečních stop pro mezi $ 4495 a 6300 $ za měsíc. A jedno-ložnice jednotky stojí mezi $ 5.195 a $ 8.750 za měsíc. Dvoupokojové jednotky jsou k dispozici pro přibližně 7595 $ za měsíc. Každá rezidence má nerezovými spotřebiči, masivní cabinetry, CaesarStone desky a Porcelanosa dlaždice. Většina jednotek mají plnou kuchyně, šatny, venkovní terasy a individuální pračka / sušička. Kromě jídla, místní dopravy a internetem, obyvatelé dostávají iPad přečíst denní nabídky menu.

Carlisle Palm Beach

Umístění Carlisleův v jižní Palm Beach nabízí pohodlný přístup do muzeí, galerií a několik restaurací. Dobré jídlo, life-obohacování programy, týdenní úklid a doplňkové dopravní prostředky jsou zahrnuty v měsíční sazbou. K dispozici jsou možnosti asistované žití.

Carlisle Palm Beach nabízí jedno-ložnicových apartmánů, které sahají od $ 3695 do 7295 $ měsíčně. Třípokojových bytů jsou k dispozici od $ 5045 na $ 6230 za měsíc.

Chicago na bázi Senior Lifestyle Corp. vlastní Carlisle. výkonný ředitel společnosti (CEO) Jon DeLuca je na představenstvu Argentum, národní obchodní sdružení pro společnosti, které vlastní, provoz a podporu profesionálně spravované komunity seniorů ve Spojených státech.

Fairwinds – West Hills

Fairwinds – West Hills se nachází v San Fernando Valley v západním Hills v Kalifornii. Tato komunita nabízí jak nezávislý život a asistované žití. Restaurant-kvalitní stravování, fitness programy, výtvarné kurzy a další aktivity jsou k dispozici. Ačkoli Fairwinds – West Hills obvykle účtuje vstupné, tato komunita nabízí měsíc po měsíci nájmy, které jsou často nazývané smlouvy typu D podle CCRCs. V této situaci, rezident zaplatí kol, plus poplatky za cokoliv se používají služby.

Měsíční sazby na Fairwinds – West Hills začíná na $ 4300 pro malé studio 385 čtverečních stop. One-ložnice jednotky jsou 620 čtverečních stop na cenu 4950 $ za měsíc. Dvoupokojové jednotky jsou k dispozici pro přibližně 6225 $ za měsíc.