4 nečekané věci, které snižují své kreditní

Ať už plánujete koupit nebo pronajmout dům, financovat nový vůz, či dokonce zaregistrovat nový mobilní volání plán, že je nyní více než kdy jindy důležité udržet dobrou kreditní skóre. Zatímco většina z nás znát základy, jak naše kreditní skóre a zprávy práce, můžete být překvapeni na některé z věcí, které mohou mít negativní vliv na vaší kreditní skóre.

Tutoriál: Jak řídit kredit a dluh

1 Zavření kreditní kartou Starší

Máte kreditní karty, které jsou 10, 15, dokonce 20 let, které chcete zrušit, protože nedávají odměny novou karta může? Chcete se zbavit extra karty, kterou jste použili pro lety jen proto, že z volných triko nebo bonusové míle? Možná budete chtít znovu přemýšlet o jejich zrušení (nebo dokonce žádá o další kartu).

Vaše starší karty mají nejdelší historii úvěrů a plateb, a proto může mít větší, než se očekávalo vliv na vaše celkové skóre úvěru. Potenciálně odstranění dlouholeté pozitivní úvěrovou historii, zrušením starou kartu, vaše kreditní skóre může být ve skutečnosti skončit negativně ovlivněna.

Navíc, když zavřete kartu, můžete snížit své celkové dostupné kredit. Pokud jste osekat své výdaje nebo splatit ostatní karty před uzavřením, bude to mít negativní vliv na vaši kreditní míru využití, která je jedním z nejvýznamnějších faktorů použitých pro výpočet vaší kreditní skóre. Mohlo by to také snížit věkový průměr účtů, která má potenciál negativně ovlivnit své kreditní skóre.

Nejlepší rada se má vztahovat pouze na úvěry karty, které potřebujete, ale zároveň zajistit, že máte dostatek kreditu vynikající mít dostatečnou úvěrovou historií. Pokud jste opravdu potřeba zrušit kartu, podívejte se na relativně novějších karet, které vám nemusí mít mnoho využití pro dříve, než jak se zbavit starého spolehlivý.

2 Být “Serial Credit chytač”

Jedinci, kteří neustále žádají o RÚ, jako jsou čísla kreditních karet a osobních půjček, nemají nárok na kontrolním výjimkou jediného při vyřizování žádostí, čímž se snižuje jejich šance na získání schválen. To je způsobeno tím, že teoreticky, jednotlivec nakonec mohla být schválen pro více kreditních karet, které nemusí být schopen podporovat.

Mnoho lidí si myslí totéž platí i při nakupování za nejlepší hypoteční sazby, ale to nemusí být ve skutečnosti případ. Pravdou je, že pro případy, kdy žadatel je nákupní kurz, více úvěrová kontroly budou ve skutečnosti být léčeny Credit Bureau, as jedním šekem, pokud kontroly byly všechny provedeno v přiměřené lhůtě (45 dní pro skóre FICO) , Tak jděte do toho a dostat ze sebe to nejlepší, co můžete sazbu na hypotéku, nebo dokonce auto úvěr, ale snažte se omezit nákupy na asi dva nebo tři týdny s cílem omezit případné nepřesnosti.

3 Přenos dluhy do ceníku Dolním

Jdeš prostřednictvím mailu a tam je obálka říká, že jste byly předběžně schváleny na nové kreditní karty s vysokým limitem plnění a nízkou úvodní kurz. Ještě lepší je, karta společnost nabízí vedle žádný zájem o případných zůstatků přenášených přes od svých ostatních kreditních karet (za úvodní období). To zní jako dobrý obchod v pořádku? Ty by mohly přenést všechny své dluhy z kreditních karet na jednu kartu a ušetřit zájmu příštích několika měsících, zatímco si zaplatit své dluhy. Ale měli byste ve skutečnosti dělat?

Není to tak jednoduché, jak jste si možná mysleli. Pokud je váš zůstatek na vaší nové karty skončí být téměř 80%, 90% nebo dokonce 100% limitu karty, vaše nově konsolidovaného dluhu může skutečně snížit své kreditní skóre.

Poměr dluhu k překročení limitu 50% na kreditní kartě vyrazil alarmy na prádelníku, což může vést ke snížení úvěrové skóre. Ve skutečnosti mají pět karet s poměry bilance až ke hranici okolo 20% je obvykle lepší než jedna karta, která je téměř vyčerpal. Aby se zabránilo vidět své skóre pokles, a pokusit se udržet si rovnováhu nižší než 30% dostupných úvěrovou linku vaší karty. (Za příplatek čtení o úrokových sazbách, číst Porozumění Zájem Kreditní karta.)

4 Zapomínají Gym poplatcích, Textové zprávy a knihovna Dues

Kreditní karty, hypotéky a studentské půjčky jsou věci, které očekáváme, že najít na našich úvěrových zpráv. Ale co tělocvičně poplatků, mobilní telefon účty a knihovny zpožděné poplatky?

V současné době stále více a více firem a obcí hlásí nezaplacené dluhy Credit Bureau, ať už přímo nebo prostřednictvím inkasní agentuře. Případy osoby, které mají nezaplacené pokuty za parkování nebo měsíce nezaplacené tělocvičně poplatků ze zapomenutého smlouvy zobrazující se na úvěrové zprávy jsou stále častější, a oni snížit své kreditní skóre. Takže si nemyslím, že se můžete dostat pryč s neplatí pro tuto kopii Atlas Shrugged jste si půjčil od místní knihovny a nikdy skončil návratu. (Přečtěte si více o tom, jak placení účtů pozdě ovlivnit svůj kredit s tím, jak kreditní kartou mladistvých Works).

Sečteno a podtrženo?

To jsou jen pár nečekané položky, které mohou skončit ovlivňuje vaší kreditní skóre. Pro většinu z nás však, že je mnohem jednodušší vzorec bonitě úspěchu: nebudou kupovat to, co si můžete dovolit a pokud jste skončili po rozšíření sebe, přičemž dolů vaše dluhy by měl být prioritou číslo jedna.