4 nejlepších kreditní karty pro vojenské veterány v roce 2016

V přechodném procesu opustil armádu, držitelé karet často přehlíží změny v podmínkách na kreditních karet vydaných v činné službě. Například mnoho výhod zahrnuty v zákoně o servicemembers občanského Relief (SCRA), jako maximální úrokové sazby ve výši 6% z nesplacených zůstatků, bez poplatků za služby a upustit od poplatků za obnovení, vyprší po člen zanechá aktivní službu.

Zatímco některé finanční instituce rozšířit výhody po dobu až šesti měsíců poté, co servisní členové jsou vypouštěny z armády, pokud jsou dávky SCRA skončí, jsou výsledky obvykle obsahují vyšší úrokové sazby a poplatky, než existují na konkurenčních kreditní karty. Níže jsou uvedeny čtyři nejlepší kreditní karty pro tento účel za rok 2016, z nichž všechny jsou nabízeny družstevních záložen, které slouží veterány a jejich rodiny.

USAA Cashback Rewards Plus

Nabízeny prostřednictvím American Express (NYSE: AXP) se USAA Cashback odměny Plus kreditní karta přináší odměny za každý vynaložený dolar s kartou. Odměny zahrnují 5% cash back na vojenské základně nákupy až do výše $ 3000, 5% zpět na nákupy zemního plynu až do výše $ 3,000 2% v supermarketech až do výše $ 3.000. Poté, co se dosáhne tyto hranice, karta platí 1% na neomezeném množství nákupů z kvalifikačních obchodníků.

Karta nemá poplatků za obnovení a žádné cizí transakční poplatky, které mohou přinést značné úspory pro veterány, kteří cestují nebo žijí v zahraničí. Odměny může využít kdykoliv, pokud je účet proud a v dobrém stavu. Úroková sazba ze zůstatků začala tak nízké, jak 12,15%, od července 2016, ale může být vyšší v závislosti na kreditní historii držitele karty.

Pentagon Federal Credit Union Platinum Odměny

Použití podpis karta VISA nabídl k tomuto účtu, může veteráni získat odměny ve formě bodů, které lze vyměnit za dárkové karty, letecké dopravy a nakupování. Karta nabízí pět bodů za každý dolar vynaložený na benzínových nákupy, tři body za dolar vynaložený na potraviny a jeden bod za dolar vynaložený na všech ostatních kvalifikačních nákupů.

Odměn Program Pentagon Federal Credit Union (PenFed) Platinum neúčtuje zahraniční transakční poplatky a nemá roční poplatek. PenFed účtuje 3% na saldo převodů, ale nabídl 0% roční procentní sazba nákladů (RPSN) po dobu 12 měsíců po převodu od července 2016. RPSN na nákup a peněžní zálohy začíná na 10,24%, ale může jít tak vysoké jako 17,99% držitelů účtů s nízkou kreditní skóre. Jak července 2016, držitelé karty by mohla získat bonus registrační $ 100 tím, že utrácí nejméně 1.500 dolarů do tří měsíců od otevření Platinum účet odměny.

PenFed Premium Cestovní Odměny

Pro veterány, kteří mají v úmyslu dělat nějaké cestování v civilu se PenFed Premium Cestovní Rewards American Express Card nabízí bonus registrační 20.000 bodů, když držitel karty utratí minimálně $ 2.500 na kartě do tří měsíců od otevření účtu. Kromě bonusu registračním držitelé karet obdrží pět bodů za dolar vynaložený na leteckou dopravu s kartou a jeden bod za dolar vynaložený na všech ostatních nákupů. Lety může být udělena rychle, jako bonus podpis sám je vyměnit za jednosměrnou letenku trenér z Washingtonu do New Yorku. Držitelé karet, kteří tráví $ 15,000 do jednoho roku od otevření účtu obdrží dva bezplatné letištní hale povolení.

Podobně jako v programu PenFed je Platinum tato karta poplatky žádné roční nebo zahraniční transakční poplatky. Převody zůstatků jsou zpoplatněny 3% následovaný 0% RPSN na dobu 12 měsíců. Úrokové sazby na nákup a peněžní zálohy v rozmezí od 10,24 do 17,99%.

Navy Federal Credit Union Go Odměny

Pro veterány, kteří jíst venku a jezdí často, Go Rewards karta nabízí Navy Federal Credit Union (NFCU) generuje více odměn body pro různé specifické nákupy. Program platí tři body za každý vynaložený dolar v restauracích, dva body za vynaložený dolar za každý nákup plynu a jeden bod za dolar vynaložený na všech ostatních kvalifikačních nákupů. Držitelé karet mohou použít body pro cestovní odměny, dárkové karty, online nakupování a produktů nabízených prostřednictvím programu Go odměny.

Zatahuje Odměny účtu neúčtuje roční poplatky, zahraniční transakční poplatky nebo převody zůstatků. Peněžní zálohy sjednaný v NFCU kanceláře nebo bankomaty jsou také bez poplatků. Úrokové sazby na zůstatky kreditní karty začínají na 9,74% pro držitele karet se silnými úvěrové historie.