4 způsoby, jak se vypořádat s dlouhodobou nezaměstnaností

Pokud jste byli bez práce po dobu delší než šest měsíců, pak jsou považovány za dlouhodobě nezaměstnané. Nový Harris Poll zjištěno, že nezaměstnanost je stále chronický stav. Výsledky ankety ukazují, že 51% nezaměstnaných dotazovaných neměl přijímací pohovor od roku 2014. Níže jsou uvedeny čtyři nejlepší způsoby, jak si poradit s nezaměstnaností a zvýšit své šance na získání práce.

1. Získat Osobní nápovědu

Být bez práce po dlouhou dobu může být škodlivé pro váš sebeúcty. Jestliže se hladina vašeho spolehlivosti jsou nízké, pak byste mohl předat toto volno během rozhovorů. Ještě horší je, mohli byste nevyhýbají deprese.

Najít volné nebo cenově poradenství nebo terapeutická sezení. Poradenství není jen pro ty, kteří s duševními otázek. Většina jedinců mohou těžit z diskutovat o jejich současnou situaci a pocity s ostatními lidmi. Další myšlenkou je najít mezi vrstevníky prostřednictvím místních zdrojů, jako jsou místní knihovny, školy nebo kostel. Tyto skupiny pomohou zůstat sociální a můžete dokonce připojit k navazování kontaktů pro případné zaměstnání.

2 Získat Kariéra nápovědu

Pokud je váš současný kariéra hledání nebyl úspěšný, pak se budete muset přepnout věci do pořádku tím, že zaměstná nové hledání práce taktiku a mění svůj životopis. Podívejte se na volných nebo levných dílny, které nabízejí pokračování pomoci prostřednictvím místních škol a obchodních komor.

Navázat spojení s jednotlivci, kteří mají požadovanou pozici. Zeptejte se jich, jaké dovednosti a zkušenosti, které oni mají. Důsledně se podívat na pozicích a firem, kde chtějí pracovat, a zjistit, jak minimální a požadované kvalifikační předpoklady pro zaměstnání. Vaším cílem je určit dovednosti a zkušenosti, které budete potřebovat, aby získali zaměstnání, a pak zjistit, jak získat tyto dovednosti a tuto zkušenost.

3 Zvážit i jiné možnosti úlohy

To může být velmi ponižující muset zaujmout stanovisko, která je nižší ve stavu a zaplatit, než je posledním zaměstnání. Nicméně, na částečný úvazek, sezónní práce nebo liché zaměstnání vám může pomoci platit účty, zatímco budete pokračovat na pohovor na novou pozici.

Zvažovat zkušenosti na pomoc při budování svůj životopis. Použít pro stáže, které jsou otevřené na všechny osoby, nejen vysokoškoláci. Plat není spolehlivá, ale spojení a zkušenosti, které jste získali může být stojí za váš čas.

Máte-li vaše srdce nastavit na konkrétní společnosti, pak si můžete požádat o nižších pozicích s cílem zajistit si místo ve společnosti. Mnohokrát je jednodušší pohyb nahoru interně, a to zejména pro více prestižní pozice. Navíc, jak stávající zaměstnance, budete mít více příležitostí k síti s přijímání nových manažerů společnosti.

Nepřehlédněte příležitosti dobrovolníka. Potenciální zaměstnavatelé vypadají příznivěji na dobrovolné stint, který používá své schopnosti, spíše než dlouhodobé nezaměstnanosti. Potřebují místo pro start? Mírový sbor nabízí mnoho příležitostí po celém světě, a vaše dobrovolnické práce může dokonce pomoci splatit studentské půjčky dluh.

4 Vycházet z tržně využitelných dovedností

Vraťme se zpět do školy a mění svůj titul cesta není nejchytřejší a nejvíce finančně schůdné řešení. Existují i ​​jiné způsoby, jak zvýšit své obchodní dovednosti; Brainstorm, které dovednosti jsou nejlepší pro vás stavět. Možná budete potřebovat větší důvěru, když dotazník nebo možná budete potřebovat lepší tech dovednosti jako administrativní pracovnice.

Internet a Místní města nabízejí několik volných a cenově dostupné kurzy, které učí, jak mluvit s jistotou, používat Microsoft Office efektivně a další.

Sečteno a podtrženo?

Dlouhodobá nezaměstnanost je těžké odrazit od, ale je to možné. Máte-li investovat čas do rostoucí nastavit své dovednosti a zlepšit svůj životopis a vytváření sítí dovednosti, pak budete mít lepší šanci na nalezení zaměstnání.