4 způsoby, jak získat nejlepší auto úvěr nabídky

Díky ve velké části k historicky nízké úrokové sazby, auto prodej hit rekordní v roce 2015 a jsou na tempu pro jiný záznam v roce 2016. Auto kupující, kteří si skvělé auto úvěr společností může ušetřit tisíce dolarů na celkových nákladů na nové auto. Pokud jste na trhu pro nové auto, může tyto metody pomohou získat nejlepší nabídky na auto úvěry.

Know Your kreditní skóre

Není žádným tajemstvím, že lidé s nejvyšším kladným skóre může získat nejnižší úrokové sazby. Nicméně, to je také důležité vědět, proč máte skóre vy. Vaše FICO skóre, což je primární měřidlo většinou věřiteli použity k určení vaši bonity, se může lišit o 20 nebo více bodů v dané době. Rozdíl 20-bod ve vaší kreditní skóre může znamenat rozdíl mezi získání dobrého sazbu úvěru a získání nejlepší dostupnou cenu úvěru. Faktory, jako je čerpání úvěru nebo výše dluhu, který máte ve vztahu ke svému dostupných úvěrů, může ovlivnit vaše skóre na denní bázi. Čím nižší vaší kreditní využití poměr, tím vyšší je vaše kreditní skóre. Poměr přes 25% může ublížit své skóre.

Pokud máte v plánu na koupi auta v nadcházejícím roce, upustit od zavedení nové úvěrové účty, které mohou dočasně ublížit své skóre na 12-měsíční období. Také, když začnete nakupovat za auto úvěr, aby všechny žádosti o úvěr ve lhůtě dvou týdnů, takže se počítají jako jeden dotaz. Příliš mnoho dotazů o úvěrové historii po delší časové období může ublížit své kreditní skóre.

Shop úvěru první, vůz

Do vašeho výzkumu před nákupy na úvěr. Tím, že své nejlepší půjčku řešit první, jste schopni vyjednat cenu vozu z pozice síly. Prohlížením webových stránek místních bank a družstevních záložen, stejně jako ti on-line věřitelů, vám dává dobrou představu o dostupných sazeb. Jen nezapomeňte, že inzerované ceny jsou obvykle vyhrazeny pro lidi s výbornou úvěru. Pokud máte dobrý vztah s vaší místní banky, můžete začít tam, i když banky tendenci nabízet vyšší sazby než jiné zdroje. Družstevní záložny se obvykle nabízejí lepší ceny než banky, takže pokud nepatří do jedné, zvažte připojení v případě, že ji někomu půjčíte ceny jsou atraktivní. Možná zjistíte, že za nejlepší ceny auto úvěr jsou nabízeny prostřednictvím on-line věřitelé. On-line věřitelé nemají režijní náklady na cihla-a-malty věřitelů, a mají tendenci být více agresivní. Kterákoli z těchto zdrojů je pravděpodobné, že nabízejí lepší ceny než většina prodejců automobilů. Pokud však dealer nabízí 0% financování na konkrétním voze, který chcete, by to mohlo být stojí za zvážení. Mějte na paměti, že méně než 15% kupujících automobilů nárok na 0% financování na základě jejich bonity.

Neztratili z celkových nákladů

Při porovnávání půjček, většina zájemcům o koupi automobilu se zaměřují na roční procentní sazba nákladů (RPSN) nebo jejich měsíční výše platby, aniž by s ohledem na celkové náklady na úvěr. Dlouhodobější úvěr může udržet své měsíční platby dolů, ale je pravděpodobné, že zvýší své úrokové náklady. Například tříletý $ 15.000 úvěr s 6,5% RPSN je vyžaduje měsíční platbu ve výši $ 460 s celkovým zájmem o $ 1550. Nicméně, s pětiletého funkčního období, měsíční platba je 293 $, ale celková úrokové náklady je 2.610 $.

Pokud si myslíte o úvěru s nižší měsíční splátky je lepší řešení, nebo si nemohou dovolit vyšší měsíční platby, budete pravděpodobně kupovat více vozu, než si můžete skutečně dovolit. Jste lépe snížení výše úvěru tím, že větší akontace nebo zakoupení méně drahé auto. Máte-li jít ven více než tři nebo čtyři roky na auto úvěr, můžete nejen platit mnohem více úrokových nákladů, riskujete vlastní auto v hodnotě nižší než váš zůstatku úvěru.

Ověřte Deal

Před podpisem jakékoliv dokumenty, přečtěte si drobným písmem pečlivě. Vzít si jej domů, studovat to, a mít někdo jiný ji přečíst. Podívejte se na variabilními sazbami, sankce za předčasné splátky a podmíněných položek. Nemusíte podepisovat nic, dokud si myslíte, že máte to nejlepší řešení.