5 chyb se vyvarovat při nákupu nového domova

Zatímco dům může být velkou investici a ještě větší místo pro volání domů, existují určité chyby každý by měl být vědomi a vyhnout se za každou cenu. Níže jsou uvedeny pět chyb všechny kupci by se měli vyhnout při pohledu do nákupu nového domova:
1. Nenechte koupit dům, pokud máte plánuje přesunout znovu

Mnoho lidí se stali zamilovaný s myšlenkou, že majitel domu a provést nákup, i když vědí, že plánují přesunout zase brzy.

Je pochopitelné, že lidé mají pocit, že je to špatné průběžně pronájmu a vypisovat šeky vlastníkům půdy při placení stanoví nulovou kapitál na domě nemají vlastní. Na pocit, že splácení spravedlnost je lepší než platit pronajímateli založen, mnoho lidí skok do vlastnictví domu s myšlenkou, že je to dobrá investice, bez ohledu na časový horizont.

Pokud potenciální homebuyer není jistý, jestli chce zůstat ve svém aktuálním místě po dobu delší než dva roky, je to asi není vhodná doba k nákupu. S nákladů na uzavření, majetkových daní a možností oslabující aktiva, kupců domů a bytů, kteří se stěhují brzy po koupi domu by mohl přijít o více peněz, než na vlastním kapitálu, které musí zaplatit dolů.

2 Nefoukejte Prostřednictvím stanoveného rozpočtu

To může být způsobeno nárůstem popularity domácí nákupu pořadů na sítích, jako je Dům a zahrada televize (HGTV), ale mnoho potenciálních kupců domů a bytů nastavit rozpočet a hned ignorovat ji, když vidí dům z jejich cenové rozpětí.

Avšak rozpočet byl stanoven z nějakého důvodu. V dobách, kdy nebyly zapojeny emoce, sada rozpočet byl pravděpodobně založený na logice a finančních omezení. Je důležité, aby homebuyer odstranit své emoce z finančního rovnice.

Zatímco rozpočty lze natáhnout a dolary se setkal, mnoho kupců domů a bytů neberou v úvahu scénáře, kdy by příjmy klesají nebo na trhu s nemovitostmi by mohla znehodnotit. V takovém případě se rozpočet přepracoval ke koupi domů sen nakonec byla obrovská chyba.

V rámci boje proti tomuto možnému chybu, ujistěte se, aby se předběžně schválena půjčku před domem lovu. Tímto způsobem horní hranice je stanovena a jen domy pod touto hranicí jsou viděny.

3 Nezapomeňte na přidán skryté náklady

Zmiňoval výše, koupi domu není jednoduchý čin obchodování platbu nájemného pro splátky hypotéky. Za prvé, existuje uzavírací náklady, daně z majetku, domácí majitelé pojištění a dokonce i Sdružení majitelů domů (HOA) poplatky. Navíc homebuyers téměř nikdy přemýšlet o nákladech na údržbu, které jsou za normálních okolností hradit pronajímatel místa Jedná se o pronájem.

Se všemi těmito přidaných a skrytých poplatků, to je docela možné, že dokonce i dům v rámci rozpočtu by mohl rychle stát přes rozpočet. Je důležité, aby faktorem těchto nákladů při hledání domova i rozhodování o koupi.

K tomu dotazem kolem jak hodně průměrné údržby, ostatních daní a pojištění nákladů v umístění domova. Přidat tyto náklady na měsíční hypotéku získat potenciální skutečné náklady na vlastnictví domu.

4 Nepoužívejte šetřit na zálohu

Zatímco ekonomika nadále stoupat a domy i nadále zhodnocovat, nezapomeňte o finanční bytové krize z roku 2008. Zatímco tam bylo mnoho faktorů, aby hospodářský útlum, hodně to bylo kvůli věřitelé dávat hypotéky unvetted kupující při platbě malý-k-ne dolů.

I když ne všichni kupci default, skimping na akontace znamená, že měsíční splátky hypotéky je mnohem vyšší; nezapomeňte to zvyšuje úrokové platby. I když to zní lépe dát méně dolů a pak kryt vyšší hypotéku s úrovní měsíčního příjmu majitele domů již může mít, nenechte se zmást. To je přesně mentalita jiní předtím prodlení pre-2008.

Malý akontace zajišťuje homebuyer má nejen vyšší měsíční hypotéku, ale má také menší počáteční kapitál v domě. Pokud něco přijde a majitele domů musí prodat, je možné, že bude dlužit víc než vlastního kapitálu, kterou má v domácnosti.

Navíc, je-li malé akontace odložil, pojištění hypoték je třeba věnovat až tolik jako 20% z domu se vyplatila, což dále zvyšuje náklady. Pokud je to možné, počkejte, až 20% lze přičíst na nákup domu.

5 Nezapomeňte využít inspekčního

Pokud má někdo viděl HGTV show bylo zmíněno výše, často nejkrásnější domy staly nejvíce děsivá. To proto, že i když dům může vypadat skvěle na vnější straně, může být mnoho problémů, které čekají pod povrchem.

Děravé trubky, nedostatek správnou izolací, což nadace erodování a dokonce i vadný komín jsou jen některé z mnoha problémů, které nemusí být zjištěna potenciální homebuyer na první pohled. V případě, že dům je vzat v nominální hodnotě a koupil nový majitel domu se stává zodpovědný za všechny tyto potenciální problémy.

Je důležité, pak pro potenciální homebuyer, aby dům zkontrolovat profesionální inspektor. Tito odborníci přesně vědět, co hledat, když je dům na trhu, a to i včetně poškození těžko místě vody a termitů zamoření.

Často náklady na kontroly může být dokonce hradí prodávající. Pokud se zjistí, jakékoli významné poškození během inspekce, mohou být ceny za opravy sjednána do kupní ceny domů, chrání homebuyer od placení out-of-kapsy za tyto náklady.