5 firem, které se specializují na Expat zdravotní pojištění

Expatriovaný nebo Expat, je osoba žijící v jiné zemi, která není jeho / její země občanství. Takoví jedinci žijí v zahraničí na dobu určitou, zpravidla pracovních důvodů. Expati, kteří pocházejí ze Spojených států, je třeba požádat o mezinárodní zdravotní pojištění, které kryje všechny své zdravotní potřeby.

Clements Worldwide

Clements Worldwide nabízí mezinárodní zdravotní péče pro krajany zvaných GlobalCare. Zdravotního pojištění platí ve více než 170 zemích a dokonce nabízí krátkodobé pokrytí při cestách do Spojených států a Kanady. V plánu je přenosný, takže expati lze využít služeb přes hranice bez jakýchkoli problémů. Mezi další výhody ve vizi, zubní a ortodoncii lze také objednat.

GlobalCare může pokrýt všechny expati až do věku 74 a poskytuje maximální přínos 5.000.000 $ za celý život. Spoluúčastí jsou flexibilní, v rozmezí od $ 250 až $ 5.000, ale tam je nula odčitatelné pro spoluúčasti. Hospitalizace, intenzivní péče, chirurgie a diagnostické testy jsou obsaženy na 100%. Místní záchranná služba se vztahuje až do výše $ 5.000 a transplantace orgánů jsou pokryty až do výše $ 500000. Léky na předpis mají $ 10 spoluúčast odměnu za druhový a $ 20 spoluúčast odměnu za značkou. Rutinní zdravotní zkoušky, mamografie a očkování jsou pojištěny do výše kombinovaném množství ve výši $ 450.

Vyslání Healthcare

Emigrant Zdravotní péče je v Londýně-založená společnost, která nabízí tři plány pro mezinárodní zdravotní péči: Vybrat plán, plán Primární Plus a primárním plánu. Primární plán je možnost základna a poskytuje záruku na léčebné výlohy, preventivní péče a ambulantních služeb.

Primární plán dává svým členům výroční souhrnnou maximálně 1.000.000 $ britských liber (1.330.000 $). Lůžková výhody jsou pojištěny do výše 100% a zahrnují ubytování a stravu, intenzivní péče, chirurgie, diagnostické testy a předepsaný lék. Ambulantní výhodám patří 100% pokrytí pro ambulantně, 30 dní domácí ošetřovatelské a $ 2.659 rehabilitace. Místní ambulance a pohotovostní lékařský převoz jsou také pokryty 100%. Preventivní služby, jako lékařských prohlídek, očkování a mamografie se nevztahuje na primární plánu, ale jsou zahrnuty do plánu Select.

Obrázek:

International Medical Group Inc. (IMG) je globální společnost, která poskytuje zdravotní péči více než 190 zemích světa. IMG nabízí pět různé krátkodobé a jednu dlouhodobé plány mezinárodní zdravotní péče. Dlouhodobá varianta se nazývá plán Globální zdravotní pojištění a je určen pro krajany, kteří potřebují zdravotní péči. Existuje pět různých možností plánu: bronz, stříbro, zlato, Gold Plus a Platinum.

Balíček Bronze poskytuje maximální užitek celoživotní 1.000.000 $ za individuální a spoluúčastí rozmezí od $ 250 až $ 10,000. Léčba mimo USA a léčba uvnitř USA pomocí lékařského recepce mají 50% spoluúčastí upuštěno až do výše $ 2500. Hospitalizace, intenzivní péče a chirurgie jsou pojištěny do výše 100%. Ambulantní specialisté jsou pojištěny do výše $ 500 a laboratorní testy jsou pojištěny do výše $ 300 za návštěvu. Místní záchranná služba se vztahuje až do 1500 $ na jednu pojistnou událost a pohotovost nemoci a úrazu jsou zahrnuty, pokud přijat jako hospitalizovaného nemocného. Členové, kteří hledají další výhody lze také upgradovat na vyšší plánu pokrytí nebo přidání jezdci jako zubní a vize.

GeoBlue

GeoBlue je obchodní název Worldwide Insurance Services LLC, nezávislá nabyvatelem licence Blue Cross Blue Shield asociace. GeoBlue se specializuje na cestovní zdravotní a mezinárodního zdravotního pojištění pro expati. Xplorer Premier je určen pro krajany, kteří chtějí celosvětové pokrytí včetně USA Xplorer základních a zvolte plány jsou určeny pro krajany, kteří chtějí celosvětové pokrytí s výjimkou USA

GeoBlue Xplorer Essential má čtyři úrovně plánu. Elite je na nejvyšší úrovni a nemá nárok na snížení ošetření mimo USA, se soupojištění maximum $ 2,000. Základní úroveň je 5000, který má spoluúčast ve výši $ 5,000 na spoluúčastí maximálně $ 10,000. Chirurgie v nemocnici lékařů návštěvy, lékařská pohotovost a lůžková léky jsou pojištěny do výše 100% poté, co jsou splněny spoluúčastí. Ambulantní služby a chirurgické centrum jsou 100% pokryty i evakuace ze zdravotních důvodů je pokryto až $ 250,000. Na preventivní a návštěv v ordinaci, je pojistitel mává odečitatelné a pokrývá 100% až na $ 10 copay pro dospělé lékař návštěv v ordinaci.

Cigna Global

Cigna Global je globální poskytovatel zdravotní pojištění, které slouží více než 200 zemích a 86 milionů zákazníků. Existují tři úrovně zdravotního pojištění plánů expati k dispozici; Silver, Gold a Platinum. Plán Stříbro má spoluúčast v rozmezí od $ 0 až $ 10,000. Členové mohou také vybrat procentuální podíl z hlediska nákladů, a to od 0% do 30% a out-of-kapsy maxima ve výši $ 2.000 a $ 5,000.

Stříbrný plán dává členům 1 milion dolarů ročního maximálního přínosu každého člena. Hospitalizace, intenzivní péče, chirurg poplatky, odborné konzultační poplatky a transplantace jsou obsaženy v plné výši. Místní ambulance a letecké dopravy jsou vypláceny v plné výši. Fyzioterapie, domácí ošetřování, rehabilitace a hospicová péče jsou pokryty až 30 dnů nebo maximální částku až do výše $ 2500.