5 nejlepších kreditní karty pro nákup potraviny v roce 2016

Pro průměrného rodiny, potraviny jsou třetí největší výdaje za bydlení a dopravy. Nicméně, potraviny jsou také jednou z oblastí rozpočtu ve kterém spotřebitelé mohou nalézt více způsobů, jak snížit své náklady, včetně kupony, slevové potraviny a týdenní prodeje. Pro zdatné zákazníky, kteří vědí, jak řídit svůj kredit, odměňuje kreditní karty může zvýšit své roční úspory, které nabízejí až o 6% cash back za peníze vynaložené na potraviny a další náležitosti při svých oblíbených obchodů s potravinami. Většina odměny kreditní karty zaplatí kolem 1-2% cash back na potraviny. Nicméně, hrst karet motivovat potravinami nakupující s většími cash-back odměn, aby bylo možné ušetřit stovky dolarů ročně.

American Express modré hotovosti Preferred

V American Express (NYSE: AXP) Modré Hotovostní Preferovaný kreditních karet vrcholy všech odměn kreditní karty s 6% cash back na potraviny, i když to dělá uzávěr odměn na 6000 $ ročně, platit pouze 1% v následujících letech. Karta také odměňuje plynů a oddělení kamenných prodejnách s 3% neomezeným cash back. Jak července 2016, Blue hotovosti kartou Preferred nabízen i nulový zájem o nákupy uskutečněné během prvních 12 měsíců a sign-up bonus $ 150 pro ty, kteří strávili $ 1000 během prvních tří měsíců. variabilní roční procentní sazba karty (APR) je v rozmezí od 13,24 do 23,24%. To účtuje roční poplatek $ 95, ale sign-up bonus se vztahuje na to v prvním roce. Poté budete muset strávit asi 125 $ měsíčně za potraviny k pokrytí poplatku.

American Express modré hotovosti kartou Každodenní

Ti, kteří mají odpor k placení ročního poplatku mohou vybrat Blue Cash Everyday Card, která nese žádný roční poplatek. V cash-back odměny jsou menší než ty, které nabízí Blue Cash preferované karty, ale jsou stále dobré pro obchod s potravinami nakupujících. Modrá hotovosti Každodenní karta platí 3% cash back až na 6000 $ strávený na potraviny. Plynové a oddělení-store nákupy vydělávat 2% cash back a 1% ze všech ostatních nákupů. sign-up bonus je karta je $ 100 pro strávení $ 1000 během prvních tří měsíců, a to také nabízí nulový zájem o nákupy uskutečněné během prvních 12 měsíců vlastnící kartu. Proměnná dubna je ve stejném rozsahu jako v případě Modrý Cash preferované karty na 13,24 až 23,24%.

Huntington Voice

Huntington Voice karty zavádí twist na cash back odměn. To umožňuje zákazníkům vybrat kategorii výdajů za použití 3% cash-back bonusu. Existuje několik kategorií, z nichž si vybrat, včetně potravin, plynu a utilit a možnosti změnit jednou za čtvrtletí. Všechny ostatní kategorie získat 1% cash back, omezené na $ 2,000 výdajů za čtvrtletí. Ti, kteří nesou bilanci na kartě lze zvolit 3% nižší APR spíše než cash back. Karta neúčtuje roční poplatek.

Chase Svoboda

Ti, kteří těžké nákupy za velkoobchodní klubech jako Costco Wholesale Corp. (NASDAQ: COST), Sam je klub, nebo bjs lze použít Chase Svoboda kartu, kterou nabízí JPMorgan Chase & Co. (NYSE: JPM), který platí 5% cash back na všechny nákupy po dobu šesti měsíců ven roku. Karta Chase Svoboda má čtvrtletní rotace pro výdajových kategorií, které vydělávají 5% cash back. Od roku 2016, velkoobchodní kluby byly zahrnuty jako kategoriích ve dvou různých stran: dubna do června a července do září. Navíc potraviny byly zařazeny jako skupina v dubnu až červnu čtvrtletí. Cash-back výdaje je omezena na 1500 $ za čtvrtletí na všechny nákupy. Ven z těchto kategorií, obchod s potravinami a velkoobchodní prodej klubových nákupů vydělat 1% cash back. Karta také platí sign-up bonus $ 150 pro strávení jen 500 $ během prvních tří měsíců.

Cílová REDcard

Je důležité si uvědomit, že většina potravinami odměny karty nezahrnují obchody, jako je Target Corp. (NYSE: TGT) a Wal-Mart Stores Inc. (NYSE: WMT) ve svých kategoriích s potravinami. Ti, kteří si hodně nakupování na cíl, mohou požádat o jeho Target REDcard. Protože se jedná o maloobchodní kreditní karty, může být použit pouze v cílové obchodech. Namísto placení cash-back odměny, nákupy slevy kartou provést on-line nebo na přepážce pokladny o 5%. Jeho dubna je 23,15%, takže nese rovnováhu by mohla negovat slevu.

Walmart s potravinami nakupující narazí na podobné problémy s využitím svých potravinami peněžní odměny karty. Walmart se nabízejí vlastní maloobchodní kartu, ale jeho cash-back odměnu pro ukládání nákupů je jen 1%.