5 Peníze tajemství bohatých a Skromné ​​již vědí

Je snadné předpokládat, že zbohatnutí a zůstat bohatým je určen pouze pro elitu, ale není nutné odepsat bohatství jako kompetenci pouze ty s robustní svěřenecké fondy nebo dobře placených pracovních míst. Kdokoliv může zlepšit své finance s těmito pěti největších peněz tajemství.

1. Není to o Quick a sexy

Budování bohatství a stát se milionářem není rychlý ani inovační proces. To je vzácné, že lidé narazit k přímému používání nabídek či nápadů, které jim umožňují rychlý slávu a bohatství. Místo toho, myslet na bohatství budovy jako cvičení a diety. Můžete držet na nejnovější výstřelek dietu nebo cvičením, ale faktem je, že jste zhubnout a získat zdravé tím, že jí lepší a pohybuje více v dlouhodobém horizontu.

Co se týče budování bohatství jde, to je jednoduchá praxe utrácet méně než vyděláte, investovat chytrý a zvýšení své znalosti a příjmy každý rok. Nepatří k nejnovější “zbohatnout” režimu, protože je pravda, že pro většinu bohatství budova vyžaduje čas a práci.

2 Zbavit špatného myšlení

Pokud si myslíte, a chovat se jako ti, kteří jsou chudí, pak budete zůstat chudý. Chudí lidé počkat, dokud nebudou mít dost peněz, nebo dokud nebudou mít lepší práci, než se začít šetřit nebo investovat do sebe. Problém s tímto myšlení je, že čas nikdy nepřijde. Úspora peněz každý měsíc musí být úmyslné, protože většina lidí tráví bez ohledu na peníze, které mají, pokud jmenovat některé z nich pro spoření nebo investování.

3 Bohatí lidé znají hodnotu času

Kolik je čas stojí za to? Pro bohaté lidi, čas je cennou komoditou. Chápou sílu najímání lidí k plnění úkolů, na které nemají vynikají sami. Dělají, co lze umožnit, aby sami, aby co nejvíce svého času. Mnoho méně majetní lidé ztrácet čas na neproduktivních úkolů nebo na projekty, které nezvyšují jejich odborné znalosti nebo výplaty.

Například, jestliže osoba vyniká v navrhování softwaru a může mít jako $ 70 za hodinu Přitom pak to je místo, kde by měl zaměřit svůj čas. Nicméně, pokud tato osoba se vzdává své pracovní doby dělat podřadné úkoly, jako je sezení na setkáních, psaní korespondence a předvádění jiné kancelářské práce, které nevyužije svou jedinečnou schopnost, že se plýtvá drahocenný čas, který by bylo možné vydat směrem nahoru stupnice platových tarifů ,

4 Myslet na věci, jako na investice

Společný je mylná představa, že bohatí tráví bohatě. I když to může být pravda pro některé celebrity a dalších bohatých jednotlivců, většina bohatých lidí tráví moudře. Myslí si, že o investování spíše než utrácet. Například, pokud jdou do obchodu a vidět za předčasné ukončení smlouvy prodej, oni nebudou kupovat všechno, protože to vypadá, že hodně. Místo toho se domnívají, který nakupuje stojí za investici a zda vynaložené peníze jsou lépe využity v spoření nebo investiční účet.

Například, proč plýtvat $ 20 na clearance bundu, která by mohla trvat jen období, kdy vysoce kvalitní bunda je možné zakoupit za $ 120 a zůstat nadčasová po dobu pěti nebo více sezón? Přesněji řečeno, bohatý člověk je nepravděpodobné, že plýtvat $ 20 na odbavení dohodu, když už jsou plné jeho skříně a peníze mu mohou lépe sloužit jinde.

5 Vytvořit více toků příjmů

Bohatí lidé nespoléhejte na své výplaty pro příjem. Zatímco pravidelná výplata by mohla být hlavním zdrojem příjmů, bohatí lidé také vytvořit více zdrojů příjmů. Někteří bohatí lidé vytvořit dodatečný příjem prostřednictvím bočních pracovních míst, jako je například poradenství, na volné noze nebo prodej výrobku. Ostatní bohatí jednotlivci vytvořit větší příjmy z pronájmu nemovitostí.

Skutečným tajemstvím bohatství a skromný je, že léčit své peníze s respektem a péčí. Nemají ztrácet to na špatných investic nebo impulzních koupí. Každá výdaje se plánují i ​​do rozpočtu.