5 Staycation Nápady pro páry o rozpočtu

Se dvěma ze tří lidí, kteří mají v úmyslu zůstat lokální svých prázdnin přes léto, plánování staycation může být skvělým řešením pro páry, které mají málo času a práce s omezenými prostředky. Zatímco města, jako je Orlando, Fort Lauderdale a Tampa tendenci nabízet co největší množství aktivit rozpočtu-přátelské, s trochou kreativity nějaké město může poskytnout skvělý útěk zážitek bez porušení banky. Níže jsou uvedeny pět staycation nápady pro páry s omezeným rozpočtem.

Dostat pokoj

Prázdnin, které zahrnují nové zážitky mají tendenci být více zapamatovatelné než dní pryč z práce strávil doma. Chystáte se do hotelu, a to zejména v případě, že lokalita se nachází v nové části města nebo oblasti, která nebyla prozkoumána, může cítit jako únik v novém prostředí, i když je to jen pár mil od domova. Hotel pobyt lze také odstranit pokušení dělat obvyklé domácí práce, které charakterizují typické víkend. I když ceny jsou obvykle vyšší u měst v letních měsících, které jdou mimo víkendu, což znamená, že období od neděle do středy může stát polovinu toho, co pobytu ve čtvrtek do soboty.

Naplánujte si happy hour flám

Šťastné ceny hodin jsou často o 50% nižší než standardní nabídky a barové cen a získávání informací o hodinách a nabídkách každou provozovnu je snadné díky rychlé vyhledávání na webu. Aby bylo zajištěno, jedinečný zážitek, plánovat jste flám, jako byste v pravidelných dovolenou a zaměřit se na místní zařízení, která jsou specifické pro dané oblasti. Po rozvíjet svůj seznam flám destinací, můžete také najít dodatečné informace, kupony a propagační akce, které nabízí každé zastávce kontrolou svých sociálních médií stránky. V závislosti na město, může být flám provádí na nohou, ale v případě, že plocha barů a restaurací, které mají být zkoumány je příliš velký, zřídit účet uber nebo Lyft. Obecně lze říci, standardní sazby najeto platí v pozdních odpoledních a podvečerních hodinách, a co je nejdůležitější, můžete se předešlo záměně řízení pod vlivem alkoholu.

Návštěva národního parku v Oblasti

S 58 národních parků v zemi a stovky parků a lokalit řízených federálními agenturami, staycationers mají spoustu možností, jak vidět ta nejkrásnější místa ve Spojených státech. Jeden z nejlepších obchodů pro přístup do národních parků a dalších oblastí je Senior Pass, který lze zakoupit od Spojených států geologické služby (USGS) prostřednictvím internetového portálu agentury. Je to pro každého nad 62 let věku pro jednorázové nákladech ve výši $ 10, plus poplatek za zpracování $ 10 k dispozici. Průsmyk je dobré pro celý život kupujícího a umožňuje volný vstup do národních parků, stejně jako místa, které spravuje USA Forest Service, US Fish and Wildlife Service a Bureau of Land Management. Nadřízený průchod umožňuje vstup pro všechny cestující, kteří cestují s držákem předat soukromým vozidlem.

Přejděte ke hře Minor League Baseball

Zatímco cena navštěvovat Major League Baseball hry má vyletěl, malá liga basebalové nabízí podobnou zkušenost za zlomek nákladů pro obě jízdenky a ústupky. Hřiště jsou menší, které nabízejí více intimní zážitek pro fanoušky as 244 týmů, jak se ke hře může být kousek od mnoha oblastech po celé zemi. Menší týmy ligy také udělat pravidelných akcí, takže sledovat plán zdarma baseballové čepice, ohňostroj nebo živou hudbou po hrách.

zkuste Geocaching

Pro zážitek, který zahrnuje lov pokladů a vyhlídková s minimálními náklady, zkuste geocaching. Hra se hraje pomocí GPS souřadnic, které lze ovládat pomocí chytrého telefonu nebo zařízení s funkcí GPS. Hráči jsou uvedeny souřadnic cache, popis oblasti a vodítka k jeho umístění. Obsah v každé vyrovnávací paměti se mění, ale hráči jsou vyzýváni, aby malé cenu nahradit ten, který byl nalezen poskytnout odměnu pro další lovci. Místní Geocaching hry lze nalézt na internetu a jsou obvykle buď zdarma nebo stálo pár dolarů hrát.