5 tipů, jak zvýšit své Social Security Check

Když byla sociálního zabezpečení zaveden v roce 1935, to bylo nikdy zamýšlel být primárním zdrojem příjmů, které by mohly podporovat lidi v důchodu. Naopak, jeho jediným účelem bylo poskytnout záchrannou síť pro lidi, kteří nebyli schopni nashromáždit dostatečné úspory na penzi. Pro příštích sedm let, většina Američanů nikdy dal hodně myslel na jejich sociální zabezpečení z důvodu kratší dobou životnosti a spoléhání se na garantované důchody. V současné době roste počet lidí, kteří se začínají věnovat pozornost jejich přínosy a plánování sociálního zabezpečení se stává důležitým prvkem při zajišťování příjmů životnost dostatečnosti. I když existuje mnoho možností plánování pro příjem dávek sociálního zabezpečení, mohou být složité a týkají se pouze za určitých okolností. Minimálně to jsou některé plánování tipů, že každý by měl následovat s cílem zvýšit velikost jejich kontrol sociálního zabezpečení.

Práce plné 35 let

Správa sociálního zabezpečení (SSA) vypočítává svou konečnou částku prospěch založený na svých celoživotních příjmů pokrývající vaše nejvyšší 35 let historie práce. SSA činí své výdělky svých nejvyšších 35 let a průměry nich pomocí průměrných indexovaných měsíčním výdělku (Aime) vzorec. Pokud jste zadali do pracovního procesu pozdě, nebo měli období nezaměstnanosti, budou ty roky počítat jako nul, které budou zahrnuty do vzorce, svrhnout průměr. Poté, co jste pracoval 35 let, každý další rok výdělku, nahradí dřívější ročníku nižšího zisku, což zvýší průměr.

Max Out Zisk prostřednictvím úplného dosažení důchodového věku

SSA vypočítává svou hodnotu a přínosů na základě svých příjmů, takže čím více vyděláte, tím vyšší částka přínosem bude. Zisk vyšší než roční víčkem ($ 118.500 v roce 2016 a indexované na inflaci každý rok), jsou vynechány výpočtu. Vaším cílem by mělo být maximalizovat své vydělávat vrchol léta, snaží se vydělat na nebo nad víčkem. Některé pre-důchodců hledají způsoby, jak zvýšit své příjmy, například převzetí práci na částečný úvazek nebo generování obchodní příjmy. Neuvědomují dopad na dávky, některé pre-důchodců osekat na jejich práci nebo semi-důchodu, což může snížit jejich příjmy sociálního zabezpečení.

Delay Výhody

Většina lidí ví, jejich plného věku odchodu do důchodu (FRA) – věk sociálního zabezpečení, na které mohou přijímat své plné dávky sociálního zabezpečení. Pro většinu lidí v dnešní době odchází do důchodu, FRA věk je 66. Ale jen velmi málo lidí ví, že v případě, že zpoždění jejich výhody sociálního zabezpečení až poté, co dosáhnou FRA, mohou účinně vydělat 8% roční návratnost svých dostupných výhody. Částka přínos zvýší o 8% každý rok, že je odloženo až do věku 70. Která je založena na zpožděné důchodu úvěrů (DRCs) získaných za každý rok, který oddálit dávky sociálního zabezpečení.

Například, pokud máte nárok na částku primární pojištění (PIA) ve výši $ 2,000 a 24.000 $, ve věku 66, poté čekáním až do věku 70, vaše roční přínos by zvýšil na $ 31.680. V souhrnném vyjádření, měli byste zvýšit své celkové dávky od 378.000 $ vaše naděje dožití získal ve věku 82 až $ 411000.

Tento příklad nebere v úvahu životních nákladů úpravy (koly). Za předpokladu 2,5% COLA na Vaše zpožděním přínosem by rostou na $ 38599 a vaše celková výše podpory by se zvýšil na $ 584000 podle věku 82.

Tvrdí, Manželské Výhody Early

Pokud se vy a váš manžel jsou 62 let nebo více, jeden z vás může požadovat manželské výhody Zatímco výhody další zpoždění až do 70 let věku. Ten z manželů obdrží manželské výhody pak můžete přepnout do plných dávek po dosažení FRA. Aby byl způsobilý, aby mu byla vdaná za nejméně 10 let, aby váš manžel nebo ex-manželky (kdo má příjem výhodu). Tato možnost funguje nejlépe, pokud jeden z manželů získal více peněz než ostatní, protože manželské výše podpory vychází z poloviny plné výši prospěšnosti vyšší výdělečné manžela.

Vyhnout se příspěvků na sociální zabezpečení

Pokud plánujete na doplnění svůj důchodový příjem tím, že pracuje po spuštění pobírat dávky sociálního zabezpečení, pak musíte být vědomi daňové důsledky. Kdekoli 50 až 85% z výplaty dávek může být předmětem federálních daní. Chcete-li zjistit, kolik z vašich dávek budou zdaněny, bude Internal Revenue Service (IRS) přidat nontaxable zájem a polovinu svého příjmu sociálního zabezpečení do svého upraveného hrubého příjmu (AGI). V případě, že celkové částky na $ 25,000 $ 34.000 pro jednotlivé filers, nebo $ 32.000 až $ 44000 na společné filers, a to až do výše 50% svého příjmu sociálního zabezpečení podléhá dani. Když je tato částka vyšší než 34.000 $ za jednu filer nebo 44.000 $ pro společné filers až 85% ze svých výhod je předmětem daně. Můžete případně vyhnout se placení daně z vašeho příjmu sociálního zabezpečení tím, že zvažuje způsoby, jak rozložit své příjmy z různých zdrojů tak, aby se zabránilo jakékoli zvýšení, které by mohly vyvolat vyšší daň.