5 věcí, které vyhnout nákupu Během Labor Day Sales (HD, LOW)

Přes Labor Day víkendu, téměř všichni obchodníci – a obzvláště big-box maloobchodníků – vydávat slevy ukládat celé na paletě zboží. Primárním cílem je přilákat co nejvíce spotřebitelů jak je to možné. To pomáhá maloobchodníci, jak se zbavit přebytečného letní inventáře a vytvořit prostor pro podzimní a zimní zboží, spolu s zvýšit tržby. Avšak ti, kteří nákupy v průběhu prodeje Labor Day weekend by měla zůstat důvtipný o tom, jaké druhy předmětů, které si kupují, a mějte na paměti, že trpělivost často se vyplatí, protože jim umožňuje udržet více dolarů ve svých peněženkách na nevyhnutelný nákupní sezónou post-díkůvzdání.

Labor Day víkend je obecně jedním z ideálních časů najít dobré nabídky, ale je to také snadné pro nakupující udělat chybu a přijít o nejlepší nabídku. Vědět, které výrobky koupit a které se vyhnout, je klíčem k smysluplných úspor.

Elektronika

Nákup elektroniky během Labor Day dovolenou, konkrétně televizory a domácí kina, zdá rozumné, zejména pro spotřebitele, kteří chtějí připravit na fotbalovou sezónu. Nicméně, je vhodné uspořádat-off o těchto položek. Co se jeví jako hluboké slevy jsou často výsledkem minulých cenových připomínek. Ceny na televizorů a další elektroniky, jako jsou digitální fotoaparáty, GPS systémy a smartphony, typicky bude mnohem nižší později v průběhu sezóny.

Fall oblečení

Většina spotřebitelů je rozumné hra ke koupi zlevněné pádu oblečení v září se připravit na měnící sezónu najít. Většina maloobchodníků spoléhat na zákazníky s touto myšlení řídit se spotřebitelské výdaje v této oblasti a obecně dát úsilí do marketingu slevy 10 až 30% na kabáty, svetry, boty a jiné studené počasí tématikou oděvů. Pravdou je, že spotřebitelé budou pravděpodobně získat více muziky za kapsu čekáním, aby takové kupuje až do přelomu listopadu a prosince, kdy slevy na tento typ oděvu obvykle jít jak vysoce jak 50%.

hračky

Mnozí spotřebitelé učinit předpoklad, že slevy na hračky v září jsou to jejich nejlepší sázka pro získání dobré nabídky před vánoční dovolenou spěchu. Skutečností je, že otálení v této oblasti by mohlo být opatrný. Obchodníci často zvýšení slevy na loňských hraček na začátku prosince, aby se uvolnilo místo na policích pro nastoupit nejnovějším sezóny.

plynové grily

Přestože tržby Labor Day jsou neoficiální oznámení o konci léta, prodej na plynových grilů v této době nemají obvykle představují nejlepší hodnoty, které mohou spotřebitelé získat na tyto položky. Mřížky mohou být zlevněné až o 25 až 50% na Labor Day víkendu; Spotřebitelé jsou však často lépe poslouží čekat několik týdnů déle, když ceny gril obecně pokles o dalších 25% s příchodem října.

nádobí

Pekaři a kuchaři často vidět prodeje Labor Day jako ideální čas zásobit na nádobí v rámci příprav na Den díkůvzdání a rekreačních svátků. Nejlepší obchody – obvykle 20-50% lepší než tržby Labor Day – pro malé kuchyňské spotřebiče, příbory, Pečení a podobné předměty, může být často nalézt později v průběhu roku, obvykle v listopadu a prosinci.

Co si koupit

Hlavní spotřebiče, jako jsou ledničky a myčky nádobí, jsou často u jejich nejlepších hodnot za Labor Day víkendu, ale spotřebitelé by měli být připraveni k lovu za výhodné ceny a porovnávat ceny; většina firem bude odpovídat cenám konkurence získat zákazníky. Pro nejlepší hodnotu, zvažte obchody, jako Home Depot Inc (NYSE: HD) a Lowe je Companies Inc. (NYSE: LOW), která může nabídnout odpovídat cenám se svými konkurenty, nebo trvat dalších 10% slevu z ceny svých konkurentů.

Matrace jsou další dobrá koupě po víkendu, kdy se ukládá obvykle trvat až 60% z ceny některých modelů. Náklady na dopravu lze přidat až, a v některých případech může zrušit slevu úplně, takže je připravená nést matrace domů, nebo budou vyjednávat volné šíření, je klíčové.

Labor Day víkend je také vhodná doba, aby zásobili silně zlevněné letní oblečení. Obchodníci potřebují, aby se vytvořil prostor pro chladného počasí oblečení, takže spotřebitelé mohou obvykle najít teplé počasí předměty až na 70 až 80% z ceny.