5 webové stránky, kde si můžete rezervovat soukromé tryskové

hledáte pronajmout soukromý tryskáč, ale nemáte tušení, kam jít, aby si jeden. V tomto připojeného k Internetu světě, stačí jen obrátit na počítači nebo tabletu najít to, co hledají.

Ale opatření jsou v pořádku. Předchozí název tohoto článku bylo 6 webové stránky, nikoliv 5. Soukromé tryskové charterové služby BlackJet náhle uzavřena v květnu 2016, odcházející členy, kteří si placené stejně jako 15.000 $ spojit, bez letadlem sedadly a bez náhrady. Jedním z možných znamení, že všechno nebylo dobře: Společnost údajně přestala přijímat platební karty a trval na pevných finančních prostředků. Maják, služba se specializuje na soukromé lety mezi New Yorku a Bostonu, také vypnout tento rok, podle The New York Times. Zajímavé je, že v době psaní tohoto článku, webové stránky BlackJet byl stále žijí s žádný náznak něco není v pořádku. Na třech pokusech, jeho číslo 800 přinesla dvě obsazovací tón a hlas, který právě řekl, Sbohem.

Tak, teď, tady je pět webové stránky, které vám ještě spojit s tryskou na listině – obvykle budete muset pronajmout celé letadlo – nebo ve výjimečných případech, které vás dovezou se sídlem na soukromém letu. (U aplikací, které nabízejí stejné nebo podobné služby, viz Private Jet? Tam je aplikace pro to.)

1. JetSuite

JetSuite dělal titulky loni, když nabídl $ 4, letadlo po 4. července dovolenou. Ano, $ 4 pro celé letadlo. Tam byly některé úlovky. Jen byly k dispozici hrstka letadel a vy jste museli zaregistrovat online loterii svého druhu mají šanci na přistání dohodu. A to byl jednosměrný let z určitému cíli – což znamenalo, že pokud jste byli vybráni, jste museli najít svou vlastní cestu zpět.

JetSuite nabízí vlastní trasy pro své členy, kteří si mohou dovolit jen bohatí, ale má letů s prázdnou nohou, které stojí kolem $ 550 (svátek dohoda výše zapojených těchto letů výše). Firmy nechtějí plout pod jejich letadlo domů, aniž by platící zákazníky, takže nabízejí lety s prázdnou nohou, aby pomohla vyrovnat náklady. Vzhledem k tomu, že létat do az konkrétních míst, váš itinerář má, aby se vešly svůj letový dostupnost.

2 JetSmarter

Tato webová stránka si klade za cíl spojit lidi, kteří mají flexibilní cestovní plány se soukromými tryskovými společností, které mají lety s prázdnou nohu k mání. Kromě zajištění lety a prázdnou etapami, můžete si také objednat vlastní charty. Stáhněte si aplikaci společnosti, abyste mohli začít. JetSmarter má možnost členství, které byste mohli přistát některé slevy, ale členství není nutné použít své služby.

3 Bluestarjets

Tato stránka je něco jako Uber soukromé letectví: Jděte na webové stránky a můžete zadat informace o tom, kde jste, kam jdete a kdy chcete, aby se zvedl. Uvidíte všechny dostupné možnosti. Společnost tvrdí, že mají přístup k více než 5000 letadel po celém světě.

4 SkyJet

Pro ty, kteří chtějí, aby si jejich další privátní let, SkyJet nabízí charterové služby. “Světelné paprsky začínají na 2800 $ za hodinu,” říká Greg Richman, prezident Skyjet. “Trysky Mid-size začínají na 3800 $ za hodinu, super mid-size na 4500 $ za hodinu a velkými palubními tryskami na 6500 $ za hodinu.” Neexistují žádné dlouhodobé závazky; Všechny lety jsou pay-as-you-fly. A pokud hledáte letu prázdné nohy vám, SkyJet je má taky.

5 PrivateFly

Zákazníci, kteří používají tuto webovou stránku “vidí konkurenční živé citace přímo z provozovatelů a vybrat si cenu a letadlo, které nejlépe vyhovují jejich potřebám,” říká Adam Twidell, generální ředitel společnosti PrivateFly.com. “Kromě toho, že jsou schopni získat up-to-aktuální informace o své lety, včetně informací o jejich letadel a na letiště, které budete používat.”

Sečteno a podtrženo?

Tužší konkurence a nadbytečná kapacita přinesly snížení nákladů na cestu na soukromé letadlo. To znamená, že je nyní možné jezdit v jednom za stovky dolarů namísto tisíců, i když se může dostat pouze jednosměrnou cestu.

Předtím, než podnikání s některou z těchto společností, je moudré udělat si vlastní průzkum, abychom zjistili, jak jiní hodnotit své služby. Také si všimněte, že BlackJet.com složit, takže členy do otvoru pro značným poplatkům. Počítačoví odborníci, kteří hovořili na New York Times doporučuje zkoumá finanční zajištění dané společnosti, mluvit s manažery a upřednostňování společností, které byly v existenci pro řadu let. Společnosti, které vlastní jejich vlastní letadla, spíše než řízení sítě letadel ve vlastnictví jiných, může být také bezpečnější sázka. A být jisti, můžete zaplatit platební kartou.

Pro více informací o průmyslu, viz ekonomických aspektech soukromým tryskáčem charty. Pak se podívejte Private Jet Charter Vs. First Class: Co je nejlepší? pro srovnání těchto dvou možností.