5 Zahradní Tipy, které nebudou vyloupit banku

Uvažujete o zábavu nebo prodej vašeho domova letos v létě? Pak je to nezbytně nutné si nechat krajinu ve formě. Atraktivní terénní úpravy zvyšuje vzhled vašeho domova a vytváří pohodlný prostor pro všechny. Zde je pět tajemství k vytvoření krásnou krajinu bez porušení banky:
1 Vyčistit dvora.

Rychlé uklízíme bude vdechnout nový život zpět do svého dvorku. Zde je několik rychlých tipů, které vám pomohou začít: hrabat listí (pokud jste během časného jara ne).
Prořezávat a manikúra své živé ploty.
Zbavte se jakýchkoli spadlé větve stromů.
Mycí nebo tlak umýt deck / veranda.
Vezměme si přelakování některé z vlečky nebo paluby, v závislosti na škody, které utrpěla během zimy.
Zbavte se jakýchkoli plevelů ve svých květinových keřů a přidat pesticid v případě potřeby.
Přidat další mulčování kolem své stromů nebo květinových záhonů, pokud to zmizelo přes zimu.

2 Použít hardscaping.

Hardscaping přidává zvrat k jakémukoli krajinu nebo do zahrady. Navíc, v porovnání s kompost, vydrží téměř celý život, v závislosti na klimatu. Oni jsou zvláště užitečné, pokud je třeba, aby děti nebo domácí zvířata ven. Smíchejte štěrk a oblázky dát své terénní úpravy zmodernizovaný vzhled. Cihly jsou skvělý způsob, jak vytvořit linie mezi květinami a trávy.

3 Přidat další keře a stromy.

Stromy a keře jsou dokonalé doplňky k žádné zahradě. Ujistěte se, obraťte se na místní školky o tom, které druhy se daří ve vaší oblasti. Také nechcete, aby dav váš dvorek s příliš mnoho – to by mohlo vést k rizikům dolů na silnici. Zvolit rozsah barev, které mají pomoci vytvořit dynamickou krajinu. Také neváhejte uspořádat keře kolem verandě nebo zadní paluby pro přidanou zvýšení soukromí a styl.

4 Využít plastové kontejnery rostlin.

Zavést barevné plastové nádoby na vašem dvoře za přidanou splash jasu. Ty pomáhají udržet vaši zahradu od získání přeplněná s příliš mnoha rostlinách. Můžete je zavěsit, linka je na stěně domácí exteriéru a přikládání do parapetu. Kombinovat kontejnery upozornit na různých oblastí vaší zahrady. Větší kontejnery jsou také dobrý způsob, jak pěstovat menší keře a rostliny, aniž by to zabralo mnoho místa ve vašem dvoře.

5 Vyvinout stezku.

Zakřivení a ohýbání cesty dát vaší zahradě nádech exotiky. Pomáhá také říci ostatním, aby chodit na trávě. Existují různé materiály, které můžete použít k vytvoření dráhy – cihly, tvárnice, beton a tak dále. Pokud se necítíte pohodlně uvedení v cestě, můžete získat krajina profesionální, aby pomohl. Seřaďte své cesty odolávat lucerny poskytnout krásné akcenty vašem dvoře. Nóbl yard osvětlení je ideální pro venkovní zábavu během letních měsíců.

Závěr

Nepotřebujete hodně peněz dát vaše dvoře novou chuť do života. Ve skutečnosti je trochu kreativity, loket tuk a terénní úpravy know-how je vše, co potřebujete k vytvoření nádherný trávník nebo zahradu.

Názory vyjádřené v rámci výhradně ti HomeAdvisor a jejich autorů.