6 kroků k získání auto úvěr se špatnou úvěrovou

Se snaží dostat auto úvěr, když máte špatné úvěry se mohou zdát ohromující na první, ale existují způsoby, jak zlepšit své šance, pokud jste ochotni akceptovat vyšší úrokové sazby. Avšak poté, co špatné úvěry neznamená, že se musíte dostat uvízl se špatnými úvěrových podmínek. Tím, že tyto kroky, můžete si zajistit výsledek, který nebude zlomit váš měsíční rozpočet.

1. Staňte Intimní S vaší kreditní zprávy

Někteří lidé předpokládají jejich úvěrové je špatná založené na nízké kreditní skóre. I když jsou vaše kreditní skóre je klíčovým měřítkem vaší bonity, to není celý příběh. Několik faktorů jít do výpočtu vaší kreditní skóre, jako je platební historii, využití úvěru, délka kreditní historii, typu a směsí úvěrů a nových úvěrových účtů. Vaše kreditní zpráva upozorňuje na oblasti nepříznivě ovlivňuje vaše skóre. Pokud zpráva prokáže, zmeškané platby, dělat si poznámky týkající proč byly minul. Podívejte se na chyby, jako je například sběrného účtu, který by již neměla objevit v sestavě, a ohlásit je k úvěrovým registrům.

Vědět, proč se vaše kreditní skóre je nízká, takže můžete podniknout kroky k jeho zvýšení, jako je například snížení své kreditní využití tím, že zaplatí off kreditní karty. Buďte připraveni vysvětlit věřiteli, proč jste vynechal platby nebo mají sběrný účet. Mnozí věřitelé jsou ochotni uvažovat o životní situace, která způsobila dočasné těžkosti, jako je ztráta zaměstnání nebo vysokých nákladů na lékařskou péči. Auto věřitelé zejména může dát stejnou váhu na dalších faktorech, jako je aktuální příjem, délku času na svém současném zaměstnání a vaší pracovní historii.

2 Vědět, kolik aut si můžete dovolit

Kromě vaší kreditní skóre a historii, věřitelé založit své rozhodnutí na vaší schopnosti splácet. Považují svůj současný příjem a měsíční výdaje při rozhodování, kolik vám půjčit. Pokud uvažujete o $ 22.000 auto a jsou schváleny pro subprime roční procentní sazba nákladů (RPSN) o 14%, vaše měsíční splátka by byla více než $ 350 za měsíc po dobu pěti let. Ujistěte se, že váš měsíční rozpočet může dovolit za to, a neodchylují od svého rozpočtového plánu. Ty mohou být lépe kupovat nové auto, protože to inklinuje mít ty nejlepší podmínky financování.

3 Rozjeďte to ve velkém na Váš akontace

Největší chybou lidé dělají při koupi auta je pokusit se ho financovat s nejmenším možným dolů platby. Pokud nemáte peníze na nemalým akontace, pak jste pravděpodobně nejsou finančně připraveni koupit auto. Také vaše auto může znehodnotit, jakmile si ji odehnat partie. To může být mnohem levnější ušetřit na několik dalších měsíců se hromadit větší zálohu, než na financování rozdílu v období pěti let. Zkuste položit minimálně ve výši 20% při financování vozu.

4 Obchod věřitelé

Úvěrové sazby se může výrazně lišit pro potenciální dlužníky se špatnou úvěrovou, takže se vyplatí nakupovat. Začít s vlastní banky nebo družstevní záložny, aby viděli, co je ochoten nabídnout. Pokud jste odmítl, začít poznávat renomovaných věřitelé, kteří se specializují na auto úvěrů. Jako poslední možnost, můžete se podívat na auto věřitelé se specializací na subprime půjček. Neberte první nabídku dostanete. Porozhlédnout vidět, co je k dispozici. Můžete také přejít na prodejce webové stránky a vyplňte přihlášku úvěrovou dostat pre-schválené pro auto-úvěr. Nebojte se vícekrát vyplňovat žádosti o úvěr. Ačkoli více úvěrových dotazy mohou ublížit své kreditní skóre, auto věřitelé víte, že jste se vztahuje na více věřitelů. Dokud úvěrové dotazy jsou vyrobeny ve lhůtě dvou týdnů, by neměly poškodit vaše skóre.

5 Zkontrolujte, zda do prodejce Financování

Možná zjistíte, obchodník ochoten a schopen financovat nákup automobilu. Vzhledem k tomu, že tyto půjčky jsou často financovány prostřednictvím třetí strany, mohou být dražší. Důkladně prozkoumat dokument úvěr, aby zjistil, jestli to zahrnuje další poplatky za add-ons, které nepotřebujete, jako například prodlouženou zárukou nebo po uvedení na trh služeb. Pokud jsou požadovány jako součást schválení úvěru, prostě odejít. Rovněž měli být vědomi podmínek financování, které jsou podmíněné nebo podmíněná, protože by mohly umožnit dealer změnit podmínky financování poté, co řídit auto mimo parkoviště. Ujistěte se, že všechny termíny jsou konečná před podpisem dokumentu.

6 Refinancovat za lepší sazbu

Pokud se můžete kvalifikovat pouze na rychlosti subprime, nemusí to nutně znamenat, že se s tím nenadělají. Většina lidí si neuvědomuje, že auto úvěry lze refinancovat po 12 měsících. Poté, co máte šanci vybudovat své kreditní skóre, vrátit do svého věřitele, aby prozkoumala možnosti.