6 Překvapující fakta o odchod do důchodu

Američané žijí déle než kdykoliv předtím, což má za následek zdlouhavé odchodů do důchodu. Ale pokud byste předpokládat, že většina lidí jsou více šetřit s cílem připravit pro své dlouhodobé potřeby, měli byste se mýlit. (Chcete-li se dozvědět více o spoření na důchod, viz náš návod:. Odchod do důchodu Plánování Basics)

6 Překvapující fakta o odchod do důchodu

Zde jsou některé z více překvapivých pravd o odchodu do důchodu ve Spojených státech.

1 Mohlo by to trvat déle, než si můžete myslet.

Průměrný Američan budou odcházet do důchodu ve věku 66 a žít až do téměř 79. Ale pro mnohé z nás, odchod do důchodu bude trvat mnohem déle než 13 let. To proto, že počet jednotlivců, kteří umírají poměrně mladí zkreslit čísla.

Vezměme v úvahu toto: A 65-letá žena má 50% šanci na postup do věku 85 s a 65-letý muž má 50% šanci na dosažení věku 82 a. To je důvod, proč mladí pracovníci potřebují naplánovat po dvě desetiletí nebo více z příjmu v důchodu. A za současných důchodců, ultra-konzervativní portfolio skládá výhradně z dluhopisů nemusí poskytovat dostatečnou růst, a to zejména s úrokovými sazbami blízko historických minim.

2 Sociální zabezpečení nedosahuje.

Mnoho finančních poradců doporučujeme nahradí 80% svého obvyklého příjem, pokud trefíte do důchodu. Většinu času však platby sociálního zabezpečení samy o sobě nebudou zdaleka nestačilo hit tohoto cíle.

V současné době je průměrná měsíční dávka je $ 1.238, která vyjde na 14.857 $ ročně. To je důvod, proč je tak důležité začít šetřit, když jste mladí, pomocí daňových zvýhodněné vozidla jako IRA nebo pracoviště 401 (k). (Viz Pomocí tohoto jednoduchého postupu otevřít IRA a základy 401 (k) penzijním plánem.)

3 Američané jsou pozadu o úsporách.

Jako Američan pracoviště odvrací od penzijního připojištění, je povinností stále více na pracovníky zabezpečit jejich důchodové fondy. Ale faktem je, že relativně málo úspěšné. Nedávná analýza Ústavu pro hospodářskou politiku, s využitím údajů z roku 2013 ukázala, že typický pár ve věku 56 až 61 držáku právě 17.000 $ zrušil. Pro mnohé z nás, to nestačí žít off po dobu jednoho roku, natož celou odchodu do důchodu.

4 Pouze polovina z nás má plán pro odchod do důchodu.

Bývalo to být případ, že byste mohli trávit většinu své kariéry u jedné společnosti a spoléhat na důchod, jakmile jste se dostali do důchodu. Ale dnes se počet Američanů se zdrojem doživotní příjmu od svého zaměstnavatele je až 21%, podle výzkumu z Ústavu pro hospodářskou politiku.

Bohužel, mnozí z nás se nenahrazují tyto důchody s příspěvkově definovaný plán jako 401 (k). Pouze 43% z nás – včetně těch, kteří mají důchod – využívají těchto plánů s cílem připravit pro naše dlouhodobé potřeby. Konečný výsledek: Téměř polovina populace nemá úspor na pracovišti vozidlo jakéhokoli druhu.

5 Mnozí z nás bydlí v pracovním procesu.

Vzhledem k tomu, že tolik Američané jsou pozadu ve své úspory, snad to není divu, že mnozí zůstávají v pracovní síly studny po dosažení sociálního zabezpečení způsobilosti. Zhruba 14% z 70-letých stále pracují na plný úvazek, podle Národního institutu pro stárnutí, a dalších 14% jsou práce na částečný úvazek. Procentuální podíl pracovníků na částečný úvazek držení se ustálí mezi 75-letých, i když podíl pracující na plný úvazek roli v poklesne na 6,5%.

6 Medicare se nevztahuje na asistované žití.

Vládní údaje ukazují, že téměř 70% jedinců, kteří dosáhnou věku 65 let bude potřebovat dlouhodobou péči v určitém okamžiku. A s mediánem náklady asistované žití v zařízení přesahující 3600 $ za měsíc – to je více než dvakrát, že pro soukromé místnosti v domě s pečovatelskou službou – účty lze přidat až rychle.

To, co mnozí senioři si neuvědomuje, je, že Medicare neplatí pro většinu nákladů na dlouhodobou péči. To se vztahuje pouze na 100 dní péče v kvalifikované ošetřovatelské zařízení, a to pouze v případě, že byla předcházelo hospitalizaci tří dnů nebo déle. Pokud si nejste sedět na nemalým hnízda vejce, to je dobrý důvod, proč začít přemýšlet o dlouhodobý pojištění sociální péče ve svých pozdních 50. a počátku 60. let. (Pro více čtěte Intro pojišťovací služby:. Dlouhodobá péče pojištění)

Sečteno a podtrženo?

Pomalý eroze penzijních znamená, Američané by měla být obracejí na plány definovaných příspěvků s cílem připravit pro odchod do důchodu. Ale jak ukazují údaje, to je až příliš často není tento případ.