6 tipů, které pomáhají klientům maximálně využít jejich RMDS

Klienti s daňovými odložené penzijních účtů, jako IRAS a 401 (k) y budou čelit užívajících povinných minimálních distribucí (RMDS), jakmile dosáhne věku 70½. Když se to stane distribuce, založený na zůstatku na účtu na konci předchozího roku, musí být přijata do konce tohoto roku. Výjimkou je na rok, ve kterém váš klient obrací věku 70½. Mohou odložit že první RMD odnětí do 1. dubna následujícího roku.

Zde je několik tipů pro poradenství klientům s výhradou ŘSD, jak se blíží rovinkou v roce 2016. (Pro více informací viz: Jak vypočítat minimální požadovanou hodnotu rozdělení.)

Přísné tresty za zpoždění

Je důležité zajistit, aby vaši klienti vzít své RMDS v plné výši a včas. Sankce za které neodpovídá jsou tuhé. Pro jakoukoliv částku nepřijal trest je 50% z této částky plus daně z příjmu běžně splatné.

Vezměme si Kvalifikovaný charitativní Distribution

Pro klienty, kteří se nemusí některé nebo všechny peníze z jejich distribuce a kteří jsou milosrdně nakloněný, kvalifikovaný charitativní distribuce je skvělá volba, aby zvážila. Všechny nebo část jejich ŘSD může být věnován na charitativní organizaci kvalifikovanou až do uzávěru $ 100,000. Část daroval nebudou zahrnuty do jejich zdanitelných příjmů když neobdrží srážku pro charitativní příspěvek.

Výhodou je snížení jejich upraveného hrubého příjmu za rok, které mohou přispět ke snížení nákladů na Medicare pro následující rok, pokud je to vhodné, a poskytuje snížení daně v každém případě. Příspěvky nemusí být provedeny jediným charitu, vaši klienti mohou přispět k tolik, jak si přejí tak dlouho, dokud zůstane v mezích $ 100,000.

Netráví RMD

Pro klienty s velkým penzijním plánem vyrovnává množství ŘSD může přesahovat míru odstoupení od smlouvy, které považují za bezpečné udržení a ne dojdou peníze při odchodu do důchodu. Zatímco množství odstoupení bude podléhat daním, není nic říci, že tyto peníze musí být vynaložena. (Pro více informací viz: Nejlepší tipy, jak snížit požadované minimum distribucí.)

Váš klient je zatím investovat peníze ve zdaňovacím účtu, nebo dokonce použít k financování příspěvku Roth IRA, pokud mají dostatečnou příjmu z práce, která na rozdíl od tradičních IRAs nemají žádné věkové omezení. Ať tak či onak, že peníze mohou růst až do potřebné později v jejich odchodu do důchodu.

reverzní převrácení

Klienti, kteří pracují ve věku 70½ nemusí brát jejich RMD od svého současného zaměstnavatele 401 (k), pokud nemají vlastní 5% nebo více samotných firmy a plán umožňuje tuto výjimku.

Peníze, které byla vrácena do IRA může být vrácena do běžného 401 (k) plán klienta tak dlouho, jak byly peníze k tomu přispěla nebo plánu předchozího odchodu do důchodu na bázi před zdaněním. Navíc plán současného zaměstnavatele je, že klient musí být ochoten akceptovat rollovers. Výhodou tohoto postupu je, že tyto prostředky budou nyní nemusí být v souladu s požadavky RMD tak dlouho, dokud klient pracuje pro zaměstnavatele. Do té míry, že klient nemá chtějí nebo potřebují distribuce, a chce, aby se zabránilo související daně, může to být skvělé řešení.

Použijte RMD k obnovení rovnováhy

Do té míry, že váš klient bude muset prodávat investice držené na účtu pro odebrání opatřit si hotovost potřebnou pro jejich ŘSD používat tyto prodeje jako součást procesu vyvážení podanou portfolia klienta. Vzhledem k tomu, že mnoho amerických měřítek kapitálového trhu jsou v blízkosti všech historická maxima, je pravděpodobné, že vaši klienti trpí nadváhou v akciích. Zvyšování hotovosti na financování RMD-li potřeba, je dobrý způsob, jak pare zpět některé ze svých majetkových účastí. (Pro více informací viz: Kolik byste měli Důchodci Vytáhněte z účtů?)

problémy s časováním

Pro klienty při své první RMD, budete muset určit, kdy je nejvýhodnější vzít distribuci. Nepotřebují, aby tuto první rozdělení do 1. dubna kalendářního následujícího po roce, ve kterém dosáhl věku 70½. Prostředky, že někdo, kdo dosáhl věku 70½ v lednu 2016 například může počkat až do 1. dubna 2017, aby tuto distribuci. Ale čekal až do následujícího 1. dubna bude znamenat, že váš klient bude muset přijmout dvě zdanitelných distribuce v témže kalendářním roce, protože distribuce pro rok 2017 bude muset být přijata do 31. prosince téhož roku.

Toto rozhodnutí by mělo být založeno na jejich zdanitelných příjmů. V tomto příkladu, pokud jde o jiný klientův výnos bude podobné v obou letech to asi dává smysl vzít jednu distribuci v roce 2016 a jeden v roce 2017. Na druhou stranu, pokud bude jejich příjem být neobvykle vysoká v roce 2016, to by mohlo mít smysl, aby se obě distribuce v roce 2017. Budete muset spustit čísla tak, aby toto doporučení pro svého klienta.

Sečteno a podtrženo?

RMDS jsou často nepochopen svým klientům. Tam jsou některé nástroje pro plánování, které mohou být použity buď snížení množství přijaté nebo pro odvození největší prospěch. Poradíte svým klientům může zajistit, dělají to nejlepší z této situace. (Pro více informací viz:. Vyhnout se chybám v požadované minimum distribucích)