7 nejlepších Startups k práci pro v roce 2016

Práce pro společnost na cestě k tomu stát průmysl stoupající hvězda je vzrušující, a tam jsou zřetelné výhody usilovat o uvedení do provozu, které nenajdete jinde. Vzhledem k tomu, začínajících jsou malé, můžete očekávat, že nosit mnoho klobouky, získat úvěr za vaše příspěvky, a mají přístup k vedení společnosti. Startup společnost je dobrým místem pro práci, zda nabízí zaměstnancům příležitost profesně růst a bavit se, zatímco oni pracují.

Kabbage

Kabbage je on-line věřitele specializující se na malé firmy, a se sídlem v Atlantě ve státě Georgia. Společnost poskytuje plnou zdraví, zubní a vize výhody a parkování zdarma nebo Metropolitan Atlanta Rapid Transit Authority (MARTA) prochází. Zaměstnanci zůstat v melodii s agendou firmy tím, že navštěvuje týdenní setkání radnice. Společnost také nabízí trvalý přístup ke vzdělávání pro růst a rozvoj jejich kariéry. Pracovníci v klidu, zatímco oni pracují, protože Kabbage poskytuje pohodlné židle, počítače top-of-the-line jabloní a 27-palcová Thunderbolt displeje.

Eventbrite

Ze svého ústředí v San Francisku, Eventbrite vytváří a spravuje platformu, která umožňuje lidem nastavit události ve 190 zemích. Společnost byla zvolen jedním z nejlepších míst pro práci v oblasti zálivu. Eventbrite má svou kulturu na pracovišti, který klade důraz na pohodlí, ale také povzbudí zaměstnance, aby se cíle a záměry. Firemní výhody patří přístup k mnoha akcí, jejichž cílem je podporovat profesní růst. Například Eventbrite má týdenní tech rozhovory, a zaměstnanci mohou také zúčastnit firmy u krbu chat s průmysl předních myslitelů. Eventbrite pracovníci mají zdravé obědy a večeře, a in-office hodiny jógy.

Elementum

Elementum, který se nachází v Mountain View v Kalifornii, vytváří aplikace software dodavatelského řetězce, který spojuje originální výrobce zařízení (OEM) s výrobci komponentů. Zaměstnanci mají k dispozici neomezený Elementum, Nesledované prázdniny politiku společnosti. Společnost také shoduje pracovníkovi 401 (k) příspěvky. Zaměstnanci mohou přinést domácí zvířata do práce a mohou zůstat aktivní v průběhu svého pracovního dne díky své účasti v činnostech, jako je ping pong, basketbal a jóga během jejich přestávky.

Taulia

Taulia má ústředí v San Francisku. Spouštěcí poskytuje aplikace založené na fakturace a slev řešení pro transakce mezi velkými podniky a jejich malých dodavatelů firmy. Společnost podporuje pracovní-while-you-play prostředí. Například mohou zaměstnanci jezdit na pracovní ploše v motokáře, nebo dát si pivo, zatímco oni seznámit se s našimi spolupracovníky. zaměstnanec akciové opce programu Taulia to umožňuje pracovníkům mít majetkový podíl ve firmě.

Zenoss

Nachází se v Austinu, Texas, Zenoss byl zařazen na seznamu nejlepších cloud computing společnosti a CEO pracovat v roce 2015 Forbes. Společnost Práce filozofie je založena na tom, seriózní práci v neformálním prostředí. Výhody, které dělají Zenoss atraktivní místo pro práci patří okamžité lékařské, zubní a vize pokrytí, které zahrnuje rovněž partnerů stejného pohlaví. Společnost má také postoupení program, zaměstnanců a on-site fitness centrum.

Postmastes

Postmates, který se nachází v San Francisku, provozuje aplikaci kurýrní službu, která umožňuje lidem objednat jídlo a další zboží lokálně. Společnost podporuje pocit sounáležitosti mezi pracovníky prostřednictvím skupinové obědy a týdenní setkání all-rukou. Postmates poskytuje jakékoliv zařízení, které zaměstnanci potřebují, aby tvořivě pracovat, a zaplatí 100% zaměstnanců dentálních, zdravotnických a vize pojistného. Společnost také nabízí konkurenční platy a akciové opce.

Patreon

crowdfunding platforma Patreon umožňuje tvůrci internetového obsahu a dalších umělců, které mají být za svou práci placeni. Namísto tradičního kancelářských prostor, sídlo firmy sídlí v galerijním prostoru v okolí sanfranciské Mid-Market, a díla Patreon umělci jsou k vidění v celé budově. specializované zdravotní přínosy Patreon pokrývají svou plnou škálu zaměstnanců, včetně transgender jednotlivci a páry stejného pohlaví. Společnost nabízí neomezenou dovolenou a flexibilní pracovní doby. Zaměstnanci také mohou užít každý den zajištěný zdravé obědy a večeře.