7 Užitečné Cestovní tipy se pohybovat dovolené hrůz

Pokud jste své letenek nejen již zakoupili, jste neskončili – ale pokud nemáte výhrady, rezervovat. Každý den zpoždění vás bude stát dalších $ 4 na $ 5 dolarů na vrcholu již strmých díkůvzdání jízdného a vánoční není nijak levnější, a to buď. (Viz Jak najít “Otálení nabídky” na Den díkůvzdání a cestování na dovolenou: Pomocí těchto 7 Rezervační tipů, jak ušetřit.)

Jakmile se vám to konečně mít své vstupenky, postupujte podle následujících praktické tipy na cestování, aby pomohla zajistit si výlet nemá proměnit v rekreační hororovou show. Vrcholové cestovní období jsou často náročné, mírně řečeno, díky sardinek-jako roviny a obléhán letišť (speciální křičet-out na letiště Newark, JFK, O’Hare a LAX). Řekněme, aby vaše cesta hladší.

1 Zkontrolujte změny vstupenek

To není neobvyklé pro letecké vylepšit časy odjezdů o několik minut (nebo více) poté, co jste rezervovali vstupenky tak se určitě před příjezdem své výhrady v noci na případné změny. Je to také není neslýchané pro letecké občas dělat větší změny, up-to-a-, včetně shození nerentabilní trasu.

Letecké společnosti se udělat vše pro to, aby informovala cestující o změnách v předstihu, ale nemohou v případě, že nemají své kontaktní údaje; zkontrolovat svou rezervaci si být jisti, vaše telefonní číslo a e-mailová jsou v souboru. Dorazí pozdě na váš let, a to i během několika minut, a vaše letadlo je pravděpodobně pryč. Pak je problém se stane najít prázdné místo na pozdějším letem a během prázdnin, prázdná místa jsou vzácné jako jídlo v ekonomice.

2 Zkontrolujte, zda pro Sedačky

Pokud jste nebyli schopni vybrat sedadla při zakoupení vstupenky, nebo ne jako ty, které byly k dispozici, zkontrolujte svou rezervaci aby zjistil, jestli ty lepší byly uvolněny. Pokud ne, se znovu podívat, když se odbavit na svůj let a to při nejbližší příležitosti (obvykle 24 hodin před odjezdem). Jako poslední možnost, zkuste jednání o lepších míst s bránou agenta, ale to by mohlo zahrnovat stojí v dalším dlouhé řadě.

3 Znát DOS a nedělat z bezpečnosti

Mezi “ANO” položky se týkají věcí, které mohou být dovezeny přes bezpečnostní kontroly ručně nebo v příruční tašce. Dále jen “žádné” položky seznamu jsou povoleny pouze v odbavených zavazadlech.
Ano: Můžete si přinést domácí koláče a dorty, sušenky a sendviče přes bezpečnostní spolu s bruslemi, většina pletací jehlice a šroubováky méně než 7 palců na délku. Nicméně, měli byste si být vědomi, že všechny potraviny budou rentgenovaný.
No: Zapomeňte přinášet džemy, želé, salsas, lahví likéru a jogurt v nádobách větších než 3,4 uncí. Také žádné nůžky s čepelí delší než 4 palce, žádné holící strojky (jiné než jednorázové čepele v kazetách) a žádné dobytek PRODS.

Nejste si jisti položku? Zkontrolujte, zda s aplikací TSA nebo klikněte zde, ale konečný volání je vždy s TSA důstojník on-the-scény.

4 Přejděte na letiště Early

Pokud budete nenávidět čekání na letištích (jako já), sát to během prázdnin, protože neexistuje žádný způsob, jak zjistit, jak špatné davy (a linky) bude, a to zejména u velkých letišť. Moje pravidlo: Přílet 90 minut dříve pro vnitrostátní lety.
Přijet 2 hodiny brzy na mezinárodních linkách.

Pokud opravdu chcete být na bezpečné straně, mnoho leteckých linek doporučujeme přijet plných dvě hodiny brzy na vnitrostátní cesty (tři hodiny pro mezinárodní lety). To platí i během non-období prázdnin

5 Vyhnout parkovišti Mess

hledá prázdné místo v řádku Z tohoto dlouhodobého parkovišti Neztrácejte když můžete být vysazeni na terminálu prostřednictvím MHD, doprava na letiště, taxi, Uber, Lyft nebo dokonce člena rodiny nebo blízkého přítele ( Samozřejmě, to by mělo být být velmi blízký přítel!). Nebo vypracovat dohodu se sousedem, aby se střídají se systémem vzájemně na letiště ve špičkách jízdních dob.

Tip: Ti z vás ve velkých městech, možná zjistíte, že volba auto-and-řidič je zatraceně cenou blíží nákladům kabiny.

6 Přivést do-it-Yourself Zábava

Pokud budete létat po dobu několika hodin nebo déle, nechodíme ven, aniž by alespoň některé z těchto položek: Elektronické zařízení (y), sluchátka nebo špunty, nabíječka šňůry a něco přežvykovat jako domácí sendvič nebo ovoce. Můžete zaplatit $ 6 nebo více za pytel ořechů na letišti, ale proč by se chcete?

7 Udělat Budoucí lety Snazší

Vstoupit do programu TSA PŘEDEM ZKONTROLUJTE nebo globální položku. To může být příliš pozdě na cestování na dovolenou v tomto roce, ale registrací do těchto programů stojí za to bez ohledu na to, když letíte: PŘEDEM ZKONTROLUJTE je levné ($ 85 ° C pět let) a její pověřený člen dráhy se dostanete přes ochranku rychleji (vidět, je TSA PŘEDEM ZKONTROLUJTE na letišti Opravdu Deal?). Globální Entry zrychlí se vrátí do USA poté, co mezinárodního cestovního ruchu. I když je to trochu dražší ($ 100), zahrnuje PŘEDEM ZKONTROLUJTE, a je také dobré po dobu pěti let (viz 5 důvodů byste měli mít Global Entry).

Rick Seaney je CEO a spoluzakladatel společnosti FareCompare.