7 způsobů, jak se dostat přes Grad školy bez dluhů

Přemýšlíte o postgraduální studium? Jako by přijít na to, co dělat, není dost těžké, je to ještě těžší přijít na to, jak za ni zaplatit. V závislosti na programu, postgraduální vzdělání může stát v blízkosti je šest čísel. I s stipendií a grantů, postgraduální studenti se často spoléhají na půjčky na studium osobám dostat. Bohužel, po absolvování studentské půjčky může být obtížné řídit, a grady si uvědomit, že oni by mohli byli lépe se jim vyhnout úplně.

Ušetřit nebo vydělat peníze pomocí starého oblečení
5 položek byste nikdy neměli kupovat nové
Vypadat stylově Bez přečerpání

Ale věřte tomu nebo ne, je to možné získat postgraduální vzdělání bez dluhů. Zde je sedm kroků, které vám pomohou dostat se přes grad školy bez dluhů.

1 Najít programy s výzkum nebo výuku asistentské
Někdy jsou tyto programy nejsou velmi dobře inzerované, ale mnoho soukromých a veřejných škol nabídnout jim. V podstatě se studenti učí průzkum třídní nebo chování výměnou za plné školné úhrady a obývacím plat. Na University of California škol, tato náhrada se nachází v blízkosti 4000 $ za čtvrtletí pro výuku navíc na měsíční plat ve výši $ 1.800. Tyto programy jsou k dispozici pro oba pány “a Ph.D kandidáti v řadě oborů.

2 prospěchového stipendia
Školy mají silné obchodní zájem na přilákání a udržení vysoce dosažení studenty. Když jste zkoumá programy, dávat pozor na tom, zda jsou k dispozici zásluhy stipendia. Pokud se vám něco na internetových stránkách školy nenajde, zavolejte nebo e-mailem přijímací kancelář se zeptat. Dokonce i když jste již přijat do programu, můžete zavolat a zeptat se, zda jsou k dispozici zásluhy stipendia. Ujistěte se, že zjistit, zda jsou tyto stipendia jsou obnovitelné.

3 Podívejte se na jednoročního programu na
Je to základní matematika. Pro magisterské studium, jednoleté programy stojí polovinu toho, co dvouletých programů, a nakonec, můžete ještě dostat míru. Mnoho jednoleté programy jsou vynikající vyjednává, které vám pomohou ušetřit značné peníze.

4 Získat částečný úvazek
Je to známý fakt, že slovo stáž má tendenci být synonymem s nízkým platem. Již máte bakalářský titul, takže ho použít ve svůj prospěch tím, že hledá částečných úvazků. Jen si vzpomeňte stáže v případě, že Vám nabídnout dostatek náhradu nebo silných navazování kontaktů, které ještě nemají.

5 Uvažujme Účast státní škola
Nenechte se zmást – veřejná vzdělání není levná, ale jsou stále výrazně levnější než soukromých škol.

6 Najít mezeru program
Programy jako právo a podnikání jsou velmi konkurenceschopné; V důsledku toho financování je příliš konkurenceschopné. Pokud uvažujete o postgraduální studium a výzkum jsou programy, podívejte se do specializovaných programů, které se specializují na vaší oblasti zájmu. Řada velkých jmen škol mají specializované tituly, které jsou relevantní pro všeobecné odborné programy. Nezapomeňte, že nakonec se vyplatí vaše míry závisí na vaší schopnosti to pákový efekt. V závislosti na vašich profesních cílů, výklenek stupeň může být velmi prodejné a může dokonce odlišit od konkurence.

7 Práce na prvním místě, se dozvíte později
Když poprvé přišel ze školy, bude váš plat bude na nejnižší úrovni. Za rok nebo dva, zaměřit se na úspory pro postgraduální studium. Žij tak, jak ekonomicky, jak můžete, a dát pryč všechny peníze, co můžete. Za rok nebo dva, budou tyto úspory sčítají. Na konci, pokud se dostanete stipendium, práci, zatímco ve škole, nebo získat asistenta pedagoga pozici, můžete skončit opuštění Graduate School fond sám. Poté, voila – máte zálohu pro nový dům nebo nové auto.

Sečteno a podtrženo?
Pokud jste šel do grad školu, šance, že máte dobrou hlavu na ramena. Naučí aplikovat své chytrosti se dostat přes vysokou školu bez dluhů. I když tato cesta není jednoduché, je to skutečný přínos pro vyjdou ze školy volný a je připraven pustit se do velké profesní dráhu – nebo dokonce postgraduální studia – aniž by byly zatíženy dluhem.