8 způsobů, jak udržet náklady na péči o seniory Down

Náklady na péči o seniory je z grafů. Nezahrnuje náklady na dlouhodobé péče, Fidelity Investments odhaduje, že průměrná 65-letý pár důchodu v letošním roce bude potřebovat kolem $ 240.000 k pokrytí budoucích nákladů na zdravotní péči. To je hodně peněz, které by mohly být skutečným problémem pro všechny poválečné generace do důchodu krátký na úspory. Zde jsou některé nápady, které mohou pomoci seniorům a jejich rodinám tlačit dolů náklady na zdravotní péči. (Více viz Retirement náklady na zdravotní péči: Jak Připravte pro ně).

1 Ořezávání náklady na péči o seniory: chytit podmínky Early

Nelíbí chodit k lékaři? Budete to líbí mnohem méně, pokud budete čekat, aby se léčil na něco, co již vyvinuté do něčeho mnohem vážnějšího. Náklady na poskytování neodkladné zdravotní péče jsou mnohem vyšší než preventivní péče. Udělejte si čas, aby si roční prohlídky a všech těchto preventivních testů. Když něco není uklidit rychle, si to zkontrolovat.

2 Využijte daňových odpisů

Máte-li skončit s na některé finanční zátěže pro stárnutí a churavějících rodičů, některé náklady jsou daňově uznatelné. V závislosti na výši příjmů, můžete je uplatnit jako rodinným příslušníkům a odepsat náklady, jako je pojištění. Nicméně neočekáváme, že psát to všechno pryč.

3 Přesunout

Ale co později, když ten člověk stárne jste vy? Většina nákladů na zdravotní péči se liší podle státu a regionu. Pokud se ocitnete na krátké odchodu do důchodu peníze, přejděte do více zdravotní péče-friendly stavu. Vermont, Maine, New Mexico, Idaho, Oregon, Jižní Dakota, Iowa, Montana a Jižní Dakota všichni mají nižší náklady. Však být opatrní. Máte-li podmínky, které vyžadují specializovanou péči, můžete najít lepší péči ve větších metropolitních oblastech.

4 Získat pojištění

Ano, budete potřebovat zdravotní pojištění, ale pojištění dlouhodobé péče může být v hodnotě měsíční prémie, taky. Nejlepší způsob, jak koupit dlouhodobé péče pojištění, je prostřednictvím svého zaměstnavatele, za předpokladu, že je nabízena. Nákup ji dříve, než máte zdravotního stavu je nejlevnější a nejlepší způsob. Jak člověk stárne, může náklady podstatně zvýší. Je to ještě často stojí za to cenu, i když, protože pečovatelskou službou poběží vám tisíce dolarů měsíčně. Také se domnívají, životní pojištění a invalidní pojištění. (Podrobnosti viz Jak si vybrat nejlepší dlouhodobé péče pojištění a alternativ ke dlouhodobou péči pojištění).

5 Innovate domácí zdravotní péče

Hodně z toho, co domácí zdravotnický pracovník nabízí, je společnost. Můžete hledat jeden online. Podívejte se na nezávislé pečovatele, spíše než agentur domácí péče, řídit náklady. (Jedna výjimka: Možná budete potřebovat licencovaný agenturu v případě, že náklady budou hrazeny dlouhodobé pojištění péče; zkontrolovat politiku.) Existují také různé úrovně domácí zdravotnických pracovníků, z nichž každý přijde na jinou cenu. Je-li senior má spoustu dalších sociálních kontaktů, jak se o virtuální pečovatele? Do vašeho výzkumu a neberou slovo lékaře za to, co budete potřebovat.

6 Koupit Léky na předpis z Kanady?

Morální, etické a právní otázky Provádíme nákup léků na předpis z Kanady při nižších nákladech riskantní návrh. Podle zákona o Drug Marketing z roku 1987, pouze originální výrobcem lék může přinést drogy do země, ale úředníci vykonávat “diskrétnost vymáhání,” legální jazyk pro “dívat jinam”, za předpokladu, že lék není kontrolovaná substance nebo narkotický , To znamená, že to stále nemusí být nejlepší nápad. Ceny jsou nižší, ale mnoho on-line lékárny lze jen těžko ověřit, jak legitimní. S vědomím, že vaše léky jsou vysoké kvality je jistě velký význam. (Více viz Senior zdraví:. Drug Ceny Double)

7 Získat Medicare Právo

sám tradiční Medicare nebude stačit. Musíte buď aMedicare Advantage plánu nebo Medigap pokrytí s cílem postarat se o náklady, které Medicare není. Ty přicházejí s měsíční pojistné, ale je to mnohem méně než několik dní v nemocnici.

Osm. Počkejte na Dům s pečovatelskou službou

Pečovatelském domě může stát více než 6000 $ za měsíc, v závislosti na vašich potřebách.Pro seniory, kteří jsou zdravé, nebo jen mírně nemocný, zvažte dospělé péče o děti nebo komunita důchodu pokračující péče (CCRC). Dospělí náklady péče o děti v průměru 70 $ za osmihodinový pracovní den.CCRC může mít měsíční poplatek v rozmezí od 500 dolarů na $ 3.000, v závislosti na poskytované služby. K dispozici je také vstupné jednorázový, která obvykle pokrývá náklady na zdravotní péči. To může být tak nízké, jak $ 20,000 pro dohodu o pronájmu non-nákupu. Nicméně, pokud kupujete přístroj, stane se buy-in poplatek a může jít jak vysoce jak $ 500000.

Sečteno a podtrženo?

Pokud jste mladí, to nejlepší, co můžete udělat, je začít spořit na důchod brzy a pochopit, že to bude trvat déle, než si myslíte připravit na výdaje ve svých pozdějších letech. Existuje spousta kalkulaček, které vám pomohou zjistit své měsíční potřeby úspory, nebo můžete požádat důvěryhodného finančního poradce. (Více viz Nejlepší tipy pro snižování náklady na zdravotní péči v důchodu).