Accuquote vs. Selectquote: Které webové stránky je lepší?

Accuquote a Selectquote jsou webové stránky, které nabízejí pojištění odpovědnosti pro spotřebitele. Obě webové stránky nabízejí podobné produkty a poskytovat vzdělávací materiály pro spotřebitele v oblasti pojištění.

Produkty a služby

Accuquote nabízí téměř každý typ pojištění řešení pro spotřebitele. Místo prodává termín, smrti následkem úrazu dítěte život, termín konverze, trvalé, a že neexistují žádné lékařské prohlídce pojištění. Accuquote prodává také další produkty, jako jsou pojištění invalidity, dlouhodobý pojištění sociální péče, anuit, kritické nemoci pojištění Medicare pokrytí a majetku úrazového pojištění. Hotel poskytuje bezplatnou kontrolu dodržování zásad pro spotřebitele, a dává cituje přímo ačkoli webové stránky, nebo tím, že mluví s odborníkem na bezplatné lince společnosti.

Selectquote nabízí méně než produkty Accuquote, a to především poskytováním citace pro rizikové životní pojištění. Nabízí také auto a domácí pojištění, a Medicare doplněk pojištění. Spotřebitelé mohou snadno získat zdarma cenovou nabídku pro některý z produktů na webových stránkách společnosti nebo na telefonním čísle hovořit s živým agentem na bezplatné číslo.

Spotřebitelské vzdělávání

Accuquote věnuje část svých internetových stránek pro vzdělávání spotřebitelů o různé druhy pojištění. To má výrobků, jako jsou “Life Insurance 101” a “Life Insurance nejčastější dotazy, které ilustrují základy pojištění. Existuje také několik videí, které pomáhají vysvětlit, jak je důležité mít pojištění. Videa jsou snadno pochopitelné a informativní pro spotřebitele, kteří se chtějí naučit pojištění funguje. Existuje několik pojišťovacích nástroje a kalkulátory, jako je kalkulačka životního pojištění, který pomáhá spotřebitelům přesně určit, kolik pokrytí, které potřebují. Accuquote rovněž nabízí vzdělávací materiál na auto, domov a Medicare doplněk pojištění.

Selectquote nabízí vzdělávání zdrojů stejně, ale pouze na životní pojištění. To informuje spotřebitele o tom, jak životní pojištění funguje ve srovnání s trvalé pojištění. To dává konkrétní příklady cenové termínu pojištění a pět kroků k získání politiku. Poskytuje také odpovědi na otázky týkající se upisování a dalších často kladené otázky. Selectquote nabízí tři brožury doručitelných prostřednictvím e-mailu. Spotřebitelé mají zájem o auto, domov a Medicare doplněk pojištění mají vzdělávací materiál k dispozici na konkrétních webových stránkách.

Srovnání pojištění Citace

Obě webové stránky poskytují pojištění odpovědnosti, ale pro účely srovnání, následující příklad je určen pro rizikové životní pojištění. Chcete-li získat Accuquote životní pojištění citovat, spotřebitelé potřebují k dokončení profily s jejich daty narození, pohlaví, bydliště stavy, využití tabáku a úrovní zdraví. Mohou také zvolit podmínky pokrytí a částky. Na webových stránkách pak dát cituje z několika poskytovatelů pojišťovacích rozdělené na měsíčních nákladů.

Selectquote má důkladnější citovat systém pro zákazníky, kteří potřebují vstoupit v datech narození, pohlaví, výšky a váhy. Selectquote také klade otázky týkající se spotřebiteli, že Accuquote nestane, jako je minulých jízdních porušování lidských práv, zapojení do nebezpečných sportech, hygienických podmínek a rodinnou anamnézu. Jakmile jsou všechny tyto otázky zodpovězeny, je Selectquote činidlo naváže kontakt do 24 hodin.

Chcete-li porovnat dvě služby, zvažte 10-ti letou garantovanou úrovní termín politiku dávku ve výši $ 500.000. U 50-letého muže, který je zdravý a non-kuřák, Accuquote cituje Ochranné život za 41,73 $ měsíčně. Selectquote cituje stejné podmínky pro nižší než 46 $ za měsíc. Pro 35-letá žena, která je zdravá a non-kuřák, Accuquote cituje Protective Life with 13,48 $ měsíčně. Selectquote cituje cenu pod $ 14 za měsíc.

Který je lepší?

Celkově lze říci, webové stránky Accuquote je snadnější použití a poskytuje lepší vzdělání spotřebitelů o různé typy pojištění jsou k dispozici. Accuquote nabízí 13 různých pojistná řešení v porovnání s Selectquote je tři.

Největší rozdíl mezi oběma společnostmi je proces, který dostanete bezplatné pojištění odpovědnosti. Accuquote má jednoduchý proces aplikace, která vyžaduje spotřebitele, aby vstupní základní informace dostávat okamžitá cituje z nejméně sedmi různých pojišťoven. Spotřebitelé mohou také snadno přepínat oba nominální výši a délku pokrytí, aniž by museli opakovat aplikaci.

Proces aplikace Selectquote je složitější a žádá další otázky. Po dokončení Selectquote uvádí, že činidlo bude kontaktovat do 24 hodin. Neposkytuje okamžité citace, a spotřebitel musí čekat slyšet od agenta získat veškeré potřebné informace.

Z hlediska cen, společnosti jsou podobné a nabízejí cituje z mnoha stejných pojišťoven. Nicméně, všechny potenciální ceny jsou pouze odhady, jako skutečné pojistné je stanoveno, že se přihlašovatel prochází celý proces upisovací.