Argumentem pro neukládá Vše pro odchod do důchodu

Titulky, aby bylo jasné, že Američané nejsou šetří dost pro odchod do důchodu. Ve skutečnosti, stávkující 21% Američanů nemají ani vlastnit spořicí účet, podle průzkumu z GoBankingRates.

A i když je pravda, že Američané je třeba více šetřit na důchod, co se těší náš čas teď, příprava pro krátkodobé šoky příjmy a provádění vědomé herní plán pro budoucí úspěch? Je důležité, aby se propadá aktuální psychické, fyzické a sociální pohodu v cílevědomé úsilí o plánování odchodu do důchodu.

To ovšem neznamená, že každý je úspora příliš mnoho pro odchod do důchodu, a ne žít v teď. Ale lidé mohou jít přes palubu v tom, že štědří ke svým budoucím já, což podkopává jejich blaho nyní a ignorovat potřebu ustavit náležitou ochranu proti krátkodobým nouze. Zde jsou tři nejdůležitější oblasti, které se zaměřují na.

Význam Zůstat tělesně a mentálně Sharp

První na seznamu je investovat do svého zdraví. Tím, že vaše zdraví nejvyšší prioritu, zatímco vy jste stále pracuje, zvýšíte produktivitu práce, zlepšit své životní podmínky a vyhnout se nákladným nákladů na zdravotní péči při odchodu do důchodu.

“Můžeme opravdu pracovat pouze rychlostí našemu konečnému potenciálu, pokud jsme zdraví a šťastní. Věci jako dobrého zdravotního pojištění a snaze postarat se o našich duší a těl může všechno přispělo ke zvýšení osobní produktivity, “říká Mark Hebner, zakladatel a prezident Index Fund Advisors, Inc., v Irvine v Kalifornii., A autor knihy” Index Finanční prostředky: 12-Step Recovery Program pro aktivní investory “.

Burnout ceny jsou vysoké pro zaměstnance, kteří nemají žádnou volno. Millennial zaměstnanci jsou zejména na podporu jiného rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem, což zlepšuje uspokojení z práce a duševní pohodu. V důsledku toho stále více a více firem přizpůsobení se tomuto tlaku pro flexibilní pracovní úvazky tím, že nabízí neomezené dovolené politiky. (Chcete-li se dozvědět více, viz: Neomezené politika týkající se dovolených: Kolik bereš?)

Vedle duševního zdraví je význam fyzické pohody. Pravděpodobně jste slyšeli, že nekryté léčebné výlohy jsou jedním z nejvíce přehlíženy náklady na odchod do důchodu, které mohou dostat v cestě vaší finanční svobody později v životě. Chcete-li zůstat motivovaný a produktivní, musíme být ochotni věnovat čas na cvičení a venkovní aktivity. Které mohou zahrnovat přidělení více finančních prostředků na dietologem, osobního trenéra, členství v tělocvičně, správné zdravotního pojištění, časté prohlídky nebo dražší nezpracované potraviny. (Chcete-li se dozvědět více, viz: Jak zajistit, aby vaše náklady na zdravotní péči Not zničit váš odchod do důchodu.)

Nezbytná ochrana proti krátkodobým příjmů šoků

Cokoliv od lékařskou katastrofu k autonehodě nebo pracovního změny mohou zvýraznit, proč každý potřebuje krátkodobé nouzové úspory. Nedávný průzkum Bankrate.com 1000 dospělých Američanů k závěru, že 63% z nich neměl dost odložit na pokrytí automatické opravy $ 500 nebo $ 1,000 pohotovost návštěvu. Před nastavením stranou vše pro váš dlouhodobý plán pro odchod do důchodu, je důležité, aby zvážila možnost, že krátkodobé finanční polštáře na svém místě. Tímto způsobem můžete zabránit sami před pádem do bezprostředního dluhu, v případě nečekaného neúspěchu.

“Rozhodně jsem věřit v rovnováze,” říká Marguerita Cheng, generální ředitel společnosti Blue Ocean Global Wealth, Rockville, Md. “Klienti musí mít finanční rezervy pro případ nouze či možností, které mohou nastat. Ty bývají dolarů, které jsou kapalné a snadno dostupné. ”

Přečtěte Jak používat Roth IRA jako nouzový fond pro způsob, jak spojit úsporu pro obě potřeby.

Mini-Vacations vs. zastaralého odložené životní plán

Timothy Ferriss ‘New York Times Bestseller, “4-hodinový pracovní týden: Útěk 9-5, žít kdekoli, a se připojil k novému bohatý” popularizoval myšlenku využití různých 21. století pokročí k transformaci tradiční model odložené-life plánu, kde lidé uložit vše pro odchod do důchodu a pracovat dlouhé hodiny ve stejné krychli již déle než 40 hodin týdně.

Ferriss se zasazuje o život mini-odchodů do důchodu. Místo uložení 100% pro odchod do důchodu, Ferriss navrhuje těší více v nyní v době jejich pobytu inteligentní ohledně úspory do budoucna. (Související čtení, viz:. Jak Podnikatelé celém světě využívají Geo-arbitráži ke svému prospěchu) V rozhovoru na toto téma, Ferriss vysvětluje, jak ušetřené peníze při cestování po světě za rok, ve srovnání s pobytem doma v San Francisco Bay Area. Za prvé, on navrhne uznává, že náklady na cestu jsou většinou dopravní a náklady na bydlení, a že rozdíly v celkových nákladů na bydlení za následek platit stejnou cenu za průměrným hotel v USA po dobu čtyř dnů, jak byste strávit několik týdnů v luxusní vile někde v zámoří. Po amortizace nákladů na dopravu a bydlení po dobu 12 měsíců, on spočítal úspory ve výši $ 32.000. On zlepšil jeho finanční rovnováhy ještě před tím, než přišel na to, jak vydělat peníze na dálku, kterou je slavný pro popularizovat.

Anti-paušální částka důchodu není anti-investovat vůbec. Místo toho, je to navrhuje racionálnější životnost investiční strategii. Rozdíl je, že odchod do důchodu již není jediným cílem investování. Skutečnost, že věc je, že často nevědí, jak dlouho budete muset vychutnat si Li. Vzhledem k tomu, tato pravda, že je lepší zajištění proti riziku, že nejsou přeživší, aby si vaše úspory na penzi tím, že šíří volný čas po celý život.

Sečteno a podtrženo?

Je pravda, že drtivá většina Američanů nejsou šetří dost pro odchod do důchodu. Nicméně, to je také pravda, že příprava na odchod do důchodu není jen o penězích. A to šetří peníze není jen o odchodu do důchodu. Význam fyzické a duševní pohody sloužit jako vynikající argumenty pro ne ušetřit každý cent a minutu pro odchod do důchodu. Tímto způsobem můžeme být na správném psychickém a fyzickém stavu později těšit z plodů našich těžce vydělaných úspor.

Příchod technologie, flexibility pracovní uspořádání a globální mobility, aby bylo snazší žít v mini-odchodů do důchodu, namísto uložení to všechno na později. Nakonec, důchodového spoření by mělo a bude i nadále důležitým aspektem našich plánech do budoucna. Žít život bez větších výčitek, musíme najít rovnováhu mezi žijící v nyní připravuje na krátkodobých mimořádných událostí a plánovat na dlouhou a pozvolnější odchod do důchodu.