Berkshire Hathaway Sklad: analyzování 5 klíčových zákazníků (BRK)

Berkshire Hathaway, Inc. (NYSE: BRK-A) byl založen v 19. století po roce 1955 fúzí mezi Massachusetts přádelen bavlny Berkshire výtvarných Spinning Associates a Hathaway Manufacturing Co. v roce 1962, Warren Buffet začal kupovat akcie krachující firmy a později získal kontrolu nad ním. Která vznikla dne 16. června 1998 a sídlí v Omaha, Nebraska, Berkshire Hathaway je nyní holdingová společnost s dceřinými společnostmi zapojenými do několika sektorů. pojištění podnikatelské činnosti 358,2 miliard $ společnosti poskytovat pojištění a zajištění majetkových a odpovědnostních rizik. Oni také ujistit životního, úrazového, dlouhodobou péči, zdravotní postižení a zdravotní rizika v celosvětovém měřítku.

Železniční nákladní doprava pokrývá 32,500 mil tras ve 28 státech a tři kanadské provincie, přepravu produktů z výroby, zemědělství a přírodních zdrojů. energie segmentu Berkshire Hathaway je vytváří, přenáší, ukládá, distribuuje a dodává energii do 4,6 milionu maloodběratelům z 16,400 mil potrubí. Potravinami operace poskytovat potraviny a další položky do večerky diskontních prodejců, drogerie a další ze 46 maloobchodních místech po celé všech 50 států. Výrobní úsek zahrnuje průmyslové a koncových uživatelů výrobků, stavebních výrobků a oblečení. Servis a maloobchod segmentu poskytuje letecké služby školení a spoluvlastníky programy pro letadla. Berkshire Hathaway má maloobchodní podniky prodává bytové doplňky a šperky. Finance a finanční produkty zahrnují vyráběný bytový podnik a půjčovna přemístění služby pro obchodníky. Mezi klíčové zákazníky společnosti Berkshire Hathaway se mají sídlo ve Spojených státech, Japonsku, Saúdské Arábii, Izraeli, Číně, Kanadě, Thajsku, Tchaj-wanu a dalších zemích.

Wal-Mart Stores

Wal-Mart Stores, Inc. (NYSE: WMT) začínal jako slevu obchod otevřel dne 2. července 1962, Sam Walton Rogers, Arkansas. S cílem masové výrobu spotřebního zboží za nižší ceny, společnost vznikla dne 31. října 1969 a rychle začal expandovat. Segment Wal-Mart v USA provozuje obchody ve všech 50 státech, Washington, DC a Puerto Rico, stejně jako on-line. Wal-Mart International působí ve 26 zemích mimo USA, včetně e-commerce webové stránky v 10 zemích. Sam je klub funguje jako členská pouze klubu a on-line prodejce pro malé podniky a jednotlivce v USA se sídlem v Bentonville, Arkansas je 215,3 miliard $ firma vydělá 6,2% svých příjmů z Berkshire Hathaway.

Cigna Corporation

Cigna Corporation (NYSE: CI) byl tvořen přes 1982 fúzí mezi Connecticut General Life Insurance Company, která byla založena v roce 1865, a pojišťovací společnosti Severní Ameriky, která byla založena v roce 1792. Společnost má centrálu v Bloomfield, Connecticut, a která vznikla dne 3. listopadu 1981, Cigna a její dceřiné společnosti nabízejí lékařské, zdravotní postižení, životní a úrazové pojištění přes zaměstnavatele, vládních a nevládních organizací, odborů a jiných skupin. Cigna rovněž nabízí komerční zdraví a zubní pojištění, Medicare a Medicaid výrobky a zdraví, život a úrazové pojištění pro jednotlivce po celém světě. Společnost provozuje také firemní-vlastnil životní pojištění (coli), run-off zajištění a vypořádání anuity podniky. V roce 2015 35,1 miliard $ firma přinesl 2,3 miliardy dolarů příjmů.

Mňam! Brandy

Mňam! Brands, Inc. (NYSE: YUM) byla založena dne 30. května 1997 o Andrall E. Pearson. Společnost má centrálu v Louisville, Kentucky, společnost vyvíjí, provozuje, franšízy a licencí restaurací s rychlým občerstvením. Podnikání jako KFC, Pizza Hut a Taco Bell, společnost provozuje 41.000 restaurací ve 125 zemích a teritoriích. Sklady nebo kiosky umístěné v centrech, na letištích, nádražích, stadionů a okolí distribuovat KFC smažené a non-smažené kuřecí výrobky, přizpůsobené pizzy a předkrmy Pizza Hut je, a potravinářské výrobky v mexickém stylu Taco Bell. V roce 2015 33,5 miliard $ společnost dosáhla 13,1 miliard $ v příjmech.

Swiss Re AG

Swiss Re AG (OTC: SSREY) byl založen 19. prosince 1863. Začleněny 07.2.2011, společnost nabízí zajištění, pojištění a transferu rizik řešení pro pojišťovny, podniky a veřejností. zajištění jednotka společnosti slouží vlastnictví a nehoda a života a zdraví segmenty. Corporate Solutions slouží středně velké a velké podniky s produkty od tradičních majetku a úrazového pojištění na míru šitých řešení z více než 40 globálních kanceláří. Segment správce Re poskytuje řešení pro řízení rizik a kapitálu získáním uzavřené knihy života a zdraví pojistných smluv v platnosti, kompletní liniích podnikání, nebo základního kapitálu životních pojišťoven. Společnost má centrálu ve švýcarském Curychu, se 34,4 miliardy $ společnost vydělala 37,1 miliardy $ v příjmech v roce 2015.

Seven & I Holdings Co., Ltd.

Seven & I Holdings Co., Ltd. (TYO: 3382) byla založena 1. září 2005 Masatoshi Ito. Tokio, Japonsko-založená společnost a její dceřiné společnosti provozovat a povolení 7-Eleven obchody. Segment supermarket provozuje supermarkety a specializované obchody. Segment stravovacích služeb se zabývá v restauraci, smlouva potravin a rychlého občerstvení firmy. Finance se zabývá v oblasti bankovnictví, kreditních karet a leasingu. Zásilkový pracuje s informačních technologií (IT) a benzínu velkoobchod. 37800000000 $ společnost vydělala 50,7 miliardy $ v příjmech v roce 2015.