Brilantně Podrobné vysvětlení Pevné anuity

Renty jsou ideální nástroje, které plánovat odchody do důchodu. Zabírají anuity a nechat extravagantní světových turné a cestování dobrodružství těch temných roků, pokud máte absolutně žádné starosti. Je důležité pochopit koncept renty a jeho typy, než začnete investovat do první narazíte. Tento článek vysvětluje rentu a jeho druhy před uvedením podrobností na pevných anuity.
Anuita je založen zájem investičním nástrojem, který bere v investicích jeden čas a dává proud pravidelný příjem na oplátku, po celý život držitele anuita je. Ačkoli renty nejsou opravdu pojištění, tyto investiční smlouvy mohou obsahovat funkce, jako jsou dávky v případě úmrtí a minimálních záruk. Začneme tento článek s mnoha druhů liší anuitních a později soustředit se pouze na pevných rent, které mají dát do hloubky informace na toto téma.

Anuita a jeho druhy vysvětlil
Pojďme pochopit rentu a její typy. Okamžité anuity: Jak už název napovídá, okamžitá anuita za následek okamžité výplaty nebo distribuce. Na základě okamžité schéma anuitní, tržby začít ihned po provedení investice, a to je prospěšné pro někoho, kdo už v důchodu.
Životní pojištění Anuita: Jedná se o typy celoživotní anuit, ve kterém smlouva mezi jednotlivci a jejich pojišťovny slibují celoživotní příjem pro zmíněné první platby.
Odložená anuity: V rámci tohoto důchodového pojištění, pravidelné platby jsou prováděny na investice během akumulační fáze a distribuce začít pouze tehdy, když tato fáze byla uzavřena. Tato funkce umožňuje držitelé skutečně šetřit na odchod do důchodu po dobu, než přijde se všemi penězi najednou.
Pevné anuity: Když anuita zaplatí pevnou zájem o platbách provedených během akumulace, to je pojmenováno jako fixní anuity. Tato vlastnost z nich dělá srovnatelné s high-grade papíry s pevným výnosem v jejich rizika a návratnosti profilů.
Variabilní anuity: Tito obvykle přicházejí s prospektu, protože připsán výnos z nich se liší v závislosti na investiční výkonnosti portfolia. Jsou nejvhodnější pro tolerantní lidi rizika, kteří hledají růst.
Akciové Indexované anuity: Když je připsána zájem anuity je spojen nebo spojena s výkonem hospodářské index, anuita je pojmenován jako indexované anuity. Jedná se o hybridní renty, střídavě mezi fixní a variabilní, i když spadají pod pevnou anuitní držáku.
CD anuity: Název vychází z faktu, že se jedná cítit a vypadat jako bankovní CD zvenčí. Ve skutečnosti, CD renty jsou středně až dlouhodobé investice, pokud fixní výnosy jsou v souladu s úrokovou sazbou uvedenou a trvání smlouvy. Jsou vhodné pro konzervativní investory, kteří hledají pevnou a stabilní příjem.
Nyní, když víte všechno o renty a jeho typy, dejte nám přejít k získání pevné anuity vysvětlil.

Vlastnosti Pevné anuity
Žádný článek vysvětlovat fixní anuity by nikde poblíž nebyla úplná bez podrobného vysvětlení jejich charakteristické rysy. Takže tady jsou. Jedna platba: Pevné anuity zahrnují jednorázové pojistné, to znamená, že vyžadují pouze jednu platbu. Veškeré nové platby do fixní anuity jsou považovány za nové pevné anuity.
Pevná úroková sazba: Důvod, proč jsou tak populární, je proto, že jsou úročeny pevnou úrokovou sazbu pro řadu let smluvní státy. To se promítá do garantované doručení pro lidi, kteří potřebují pravidelný příjem.
Nízké riziko: Jediný způsob, jak váš pevný anuita může přestat platit ti žádný příjem, je v případě, že firma jde kaput a vaše výše anuitní překročí “anuita stát garantovat meze”. Teď je tu zlatá vejce, pokud budete potřebovat jeden.
Pravidelný příjem: Pevné anuity získá pevný měsíční příjem, který je neocenitelný pro důchodce. Secure měsíční kontroly může udržet své výdaje domácnosti třídí, a to i po odchodu do důchodu.
Dobrou návratnost investic: Tato investice bez rizika dává solidní 3 až 10 procent výnos. Teď porazit, že!
Celoživotní Generation Příjem: Držitel renta budou rádi věděli, že jeho příjmy anuitní ho určitě přežije. Jen si představte, výplaty pro život!
Volba anuity Termín: renty přicházejí v krátkodobém, střednědobém a dlouhodobém výhledu a dá vám svobodu volby vybrat ten nejvhodnější pro vás. Čím delší je doba anuita, tím vyšší je úroková sazba na vaší anuity.
Žádné skryté potíží: Pevné anuity přijít bez potíží spojených s mikrořízení, podpisu smlouvy, placení pojistného nebo výplata příjmů.
A Životní pojištění: Pevná renty jsou jako životní pojistky, protože přicházejí s poskytováním dávek smrti pro zbývající členy rodiny.
Žádný horní limit: Neexistuje žádný limit na částku, kterou chcete investovat do pevné anuity, ani je tam omezení na tom, kolik byste měli politiky, nebo může vlastnit. Vyberte si částek a zanechávají zdravou dědictví pro vaši rodinu.
Zajištění proti inflaci: Pevné anuity jsou dobré inflace živých plotů, protože částka, kterou dostávají má určitou částku úroku v ní zahrnuta.
Pevné Anuita Performance
Přejděme tento článek dále tím, že při pohledu na výkonnost těchto anuit. Pevné anuity získá pevná látka, se zárukou růst, tak dlouho, dokud nejsou předčasně ukončena. Předčasné ukončení opustí vás hůř, ve srovnání s kdy je umožněno dosáhnout zralosti.
Odložené fixní anuity vydělávají podstatně více než u jiných nástrojů peněžního trhu, jako jsou podílové fondy a CD, kvůli složené a činila daňový odklad.
Nevýhody
Po psaní básní o různých výhodách fixních anuit, že je čas přejít na některé nevýhody a úskalí. IRS pokutu ve výši 10%: Pokaždé, když někdo stáhne příjmy z pevné anuity a on je mladší 59,5, on je zpoplatněn 10% daňového penále IRS si. Je dobré si uvědomit, ačkoli, že to je jen dělat méně peněz, a ne přijít o peníze.
Nejedná se o kapitálový zisk: Pokud nejste v poměrně nízké daňové pásmo, kapitálové zisky daně jsou obvykle nižší než daně z běžných příjmů. Problém s pevnými renty je to, že i když růst je odložené daně, je vždy zdaněn, když je přijata. Je zdaňovány jako běžný příjem, když obdržel, spíše než jako kapitálový zisk.
Penále o odnětí: Společnost poskytující fixní rentu má obvykle klauzuli ve smlouvě, který ukládá trest v případě, že abstinenční částky přesahují roční příděl.
Single Up Front Platba: Žádné další peníze mohou být přidány do stejné zakázky, a to i v případě, ušetříte ještě víc v mezidobí. Takže pokud jste investovali své úspory do něj, budou podléhat přebytečných abstinenčních poplatků.
Smlouva Revelations: Když se podíváte na vaši anuitní smlouvy pečlivě, nemusí zaručit stejný zájem po celou dobu. Pokud si nejsou vědomi tohoto faktu a zároveň investovat, můžete cítit podvedeni, protože většina fixní anuity změnit své úrokové sazby po stanoveném počtu let.
General Details
Pevné renty jsou skvělé tržní nástroje pro důchodce nebo i pro ty, kteří jsou extrémně riskovat a konzervativní. Ale zdravý odchod do důchodu plán by měl být vždy zdravý mix různých nástrojů, bez naklápění ve prospěch pouze jednoho druhu investice. Ještě porovnat všechny různé druhy rent, než se zaměřit na jednoho. Trik k nalezení nejlepšího fixní anuity (přeložena do dobře placená) je hledat možnosti, kdy jsou vysoké tržní úrokové sazby. Přestože dlouhodobější bude poskytovat vyšší výnos, budete muset obětovat určitou flexibilitu na své závazky.

Typů pevných anuity
Existují tři základní varianty fixní anuity, jmenovitě pevné bezprostřední renty, pevné odložené anuity a typu CD anuity. Zatímco okamžité a odložené vztahují k frekvenci plateb, typy CD jsou skutečnými hybridy. An platby okamžité anuitní výnosy bezprostředně po nahromadění fáze skončila (řekněme po 1 měsíci akumulace). To je na rozdíl od pevných odložené anuity, které skutečně reinvestovat získaný úrok a vyplatit až na konci tohoto termínu v jedné paušální částky. S okamžitým pevné renty, vyšší investice dávají nejvyšší měsíční platby při investováno na kratší termíny. Odložené anuity působí jako prasátka, neboť investice hromadí v období akumulace a vyplatí s jednou velkou výplatu nebo řetězec menších měsíčních plateb, po určitou dobu. CD renty nejen zaručit pevnou úrokovou platbu, ale také dát určité daňové výhody.

Čím dříve začnete plánovat odchod do důchodu, tím více extravagantní odchod do důchodu dny se může stát. Představte si, že nemají nikoho ptát na jeden cent, za vaše účty za lékařskou péči, výdajů domácností, a to ani pro volný čas. Začínáme s nějakým anuitní výzkumu právě teď, takže si můžete najít anuitu nejlépe hodí pro vaše konkrétní potřeby a cíle odchodu do důchodu. Mají tu dovolenou na Seychelách (ano, ten, co jste čekali tak dlouho), poté, co inkasovat na své moudré investiční rozhodnutí. Doufám, že můj článek vám pomůže v hotovosti na spousta zábavy .. tam na Seychelách! Já bych si jistý rád viděl pár fotek.