Čeká na sociální zabezpečení pro vás ta pravá?

Pokud se blíží důchodovému věku, nyní je čas začít přemýšlet o sociálním zabezpečení, a když budete chtít začít přijímat platby dávek. Můžete začít výhody kreslení na 62, a částka, kterou budete kritizovaný pro příjem bude záviset na vaší naděje dožití poznamenává, správa sociálního zabezpečení. Nicméně, pokud budete čekat, až se dostanete své plné důchodového věku 66 (67, pokud jste se narodili po roce 1960), nebo prodloužit, která počkat až 70, budete čerpat větší měsíční platby, s 70 dostat vás maximum. Jednoduše řečeno, čím dříve začnete přijímání plateb, tím nižší částka bude, protože tam je zdlouhavější časový rámec pokrýt. (Pro více, vidět 3 Výhody pracovat i po dosažení minimálního důchodového věku.)

Takže když byste měli platit pro pobírání dávek? Neexistuje žádné správné nebo nesprávné odpovědi na tuto otázku. Místo toho je nutné pečlivě zvážit svou současnou situaci a jak podat brzy nebo čekání na pobírání dávek ovlivní vaši rodinu.

What’sYour Finanční situace?

I když budete dostávat více peněz každý měsíc, pokud budete čekat, nemusí být ve vašem nejlepším zájmu, aby tak učinily, pokud jste finančně vyčerpají. To by mohlo být vzhledem k vysokým úrovním spotřebitelského dluhu, minimální hotovostní rezervy nebo malým či žádným množstvím důchodového příjmu pomoci zmírnit náraz.

Jste ještě zaměstnána?

Pokud jste stále zaměstnán a rozhodnout, kdo pobírá dávky sociálního zabezpečení před plným důchodového věku, bude částka platby bude snížena, pokud vaše příjmy překročí určitou částku. Nicméně, začnete dostávat sraženou částku při dosažení plného důchodového věku. To by mohlo představovat problém, pokud se očekávají kratší životnost a chcete získat co nejvíce můžete, zatímco vy jste stále naživu.

Jak je na tom vaše zdraví?

Velmi málo chtít přemýšlet o střední délce života, ale je třeba vzít v úvahu při rozhodování, kdy čerpat dávky sociálního zabezpečení. Pokud jste v poslední době podal dobrý zdravotní stav lékařem, můžete být naklonil se k čekání na to. Nicméně, pokud vaše zdraví klesá, může to nemělo smysl čekat. Dalo by se také začít sbírat výhod co nejdříve, jak můžete pomoci s účty za lékařskou péči a uložit pro budoucnost vaší rodiny. Uvědomte si však, že organizace pro kolektivní výhody brzy mohla omezit výhody svého manžela (viz níže).

Jste ženatý s dětmi?

Manželé mají rovněž nárok na dávky sociálního zabezpečení, ale přijatá částka se bude lišit v závislosti na několika faktorech. Rozhodnete-li dostávat dávky brzy sníží množství manželské výhody váš manžel obdrží, a to jak během svého života a po vaší smrti. Nicméně, pokud váš manžel je stále výhody založené na vlastní pracovní záznam vašeho manžela, ne tvoje, to nebude mít vliv na něj / ní. Pokud máte děti mladší 18 let nebo 22 – nebo které jsou zdravotně postižené – měli byste také vědět, že jejich výše podpory bude snížena, pokud začnete přijímání plateb brzy.

Odhadnout své měsíční Benefit

Jeden způsob, jak dospět k rozhodnutí je porovnat výhody můžete získat u různých věku odchodu do důchodu, pomocí kalkulačky pro odchod do důchodu nalézt na webové stránce správy sociálního zabezpečení k výpočtu předpokládané měsíční dávku. Mezi jste mohli najít vhodné jsou pro odchod do důchodu odhadce, zisk zkouška kalkulačka, přínos pro manželů kalkulačky, a dříve nebo později kalkulačka odchod do důchodu.Rovněž přezkoumá roční účetní dostanete v e-mailu vědět, kde stojíš, nebo volejte (800) 772-1213 pro více informací. Nejlepší možnost jak kontaktovat Security Administration Social může pomoci.

Sečteno a podtrženo?

Nakonec, je to jen na vás, rozhodnout, zda byste měli počkat na začátek pobírat dávky sociálního zabezpečení. Před přijetím opatření, pečlivě vyhodnotí, jak Vaše rozhodnutí bude mít vliv na vás i vaši rodinu. Zavolejte úřadu sociálního zabezpečení k objasnění jakékoli dotazy nebo připomínky můžete mít. (Pro více, vidět klady a (většinou) Nevýhody předčasném odchodu do důchodu).