Chtějí odejít do předčasného důchodu? Zamyslete se znovu

Někteří lidé považují za “předčasný odchod do důchodu” se rozumí opuštění pracovní síly ve věku 55. Ale většina z nás ne. Pokud jste to štěstí, že mají plnou penzi a výhody, které kop v tomto věku (řekněme, pokud jste pracoval v armádě, nebo jako policista nebo hasič), pravděpodobně budete muset pracovat další desetiletí narůstat dost peníze pro pohodlné odchodu do důchodu. V takovém případě odchodu do důchodu na 62 let by se kvalifikovat jako dřív. Samozřejmě, možná budete chtít pracovat ještě déle, jen aby svou mysl a tělo aktivní a prodloužit život. (Viz 10 vydělávání peněz úlohy pro důchodce).

V případě, že myšlenka na předčasný odchod do důchodu zvuk neodolatelné na vás, zamyslete se znovu. Zde jsou některé praktické důvody, proč odejít do předčasného důchodu.

1 Možná jste uložili dost.

Pokud jste typický baby boomu, možná jste začal svou rodinu pozdě, a teď, že jste se blíží důchodovému věku může stále mít děti ve škole. Ty by mohly mít také zestárlé rodiče, kteří potřebují pomoc platit vysoké účty za lékařskou péči nebo pečovatelskou službou poplatků. Možná, že máte vysokou hypotéku a kreditní karty dluhu. Pokud plánujete zůstat u vás doma a udržet si stávající životní úroveň, budete muset vzít studenou tvrdý pohled na své výdaje a velikost vašeho hnízda vejce.

2 Můžete přečkat své úspory.

Odhad vaší naděje dožití je uvedena na výpisu sociálního zabezpečení, nebo se můžete dostat to přihlášením se na sociální zabezpečení a zadání pohlaví a rok narození. Ale svůj osobní délka života se může lišit od toho z různých důvodů. Řekněme, že vaše rodina má za sebou historii dlouhověkosti, a postarat se o sebe – jíst zdravou stravu, dostat dostatek pohybu a brát své léky, jak je předepsáno. Musíte faktorem, který na tom, jak dlouho vaše úspory vydrží.

Možná budete chtít počkat až do 70 let věku, kdy můžete sbírat maximální dávku sociálního zabezpečení. Podle sociálního zabezpečení, “Asi jedna ze tří 65-letých dnes bude žít do věku 90 let a více než jeden ze sedmi bude žít do věku 95.” Průměrná měsíční dávka pro důchodce v roce 2016 je pouze $ 1335 za měsíc nebo 16020 $ ročně, konstatuje Kathryn Hauer, SRP, autor finančního poradenství pro dělník Americe. “Tato částka není příliš daleko nad částku 2016 federální hranicí chudoby pro jednu osobu ve výši $ 11.880. Pro důchodce s žádnými úsporami a žádný důchod, by bylo těžké k uspokojení základních životních nákladů z příjmů sociálního zabezpečení sám. ” (Více viz spoření zavedeného: Kolik je dost?)

3 Budete chybět pracovní stres.

Jistě, budete uniknout každodenní stres, ale stres může být dobrá věc. Zpráva o studium na Stanfordské univerzitě uvedl některé z pozitivních aspektů: “Hormony uvolňované pod tlakem pomáhají tělu vyrovnat, zaostřit kognitivní funkce a urychlit mozek.” A co víc, stres může “pomoci lidem růst rozvojem mentální houževnatost, nové pohledy a větší propojení s ostatními.” Nezní to mnohem lepší, než křížovek udržet mozek ostré?

4 V některých případech nemusí být schopni dovolit svůj seznam lžíce.

Čím více dáte pryč, tím více můžete nechat hýčkat ve svém odchodu do důchodu let. Jistě, Cape Cod je pěkné, ale co o tom jít na safari v Tanzanii? Přičemž Caribbean Cruise nebo plachtění Středozemního moře? Máte-li zůstat v pracovním procesu, mohlo by vám rostou vaše 401 (k) úspor podstatně – a pak žít své sny.

5 Vaše výhody sociálního zabezpečení bude snížena.

Pravděpodobně již víte, že když začnete sbírat při nejbližší příležitosti, ve věku 62, nebudete dostávat vše, co máte nárok. Čekání do své plné důchodového věku 66 (67 pro ty, narozený v roce 1960 a později) se dostanete asi o 32% více každý měsíc; čeká, až jste 70 by mohlo znamenat, že budete sbírat více než 50% více, než pokud byste začal v 62. (Přečtěte si tipy na Odložení dávky sociálního zabezpečení).

Ale předčasný odchod do důchodu může mít vliv na dolarovou hodnotu svých dávek jinými způsoby. Vaše prohlášení sociálního zabezpečení vám řekne, co můžete očekávat, že obdrží ve věku 62, 66 (nebo 67) a 70. Pokud ukončíte práci před 62, tyto předpokládané částky se mohou měnit. To proto, že částka je založena na vašich 35 top-vydělávat let. (A to je třeba připomenout, že obecně, vaše pozdějších letech bude vaše nejvyšší-vydělávat let). Pokud jste začal pozdě v pracovním procesu, nebo nefungoval důsledně – říct, že trvalo několik let pryč vychovávat děti, nebo jste přišli do Spojených států někde uprostřed své kariéry – nemusí mít hit magickou hranici 35 let. Roky nepracujete, nebo mají sníženou příjem, budou zapracovány do svého výhody. Takže můžete také přijít o peníze za každý rok jste odložit sběrného. Promluvte si se správou sociálního zabezpečení získat podrobnosti o vašem konkrétním případě. (Více viz maximalizovat svůj dávek sociálního zabezpečení).

6 To může trvat sousto z výhod svého manžela.

Řekněme, že jste vždy vydělali více než svého manžela. Pokud zemřete jako první, budou dávky sociálního zabezpečení jste sbírání jít do pozůstalý manžel po zbytek svého života. (To je po 60. roku věku, pokud váš manžel pečuje o dítě mladší 16 let nebo jsou zakázány – v takovém případě, on nebo ona bude mít výhody dříve). Pokud jste začal sbírat před plným důchodového věku, budete se dostat nižší částku – a to je to, co vaše pozůstalý manžel pak bude sbírat. Předčasné prohlašovat za následek nižší dávky než delší životností: nižších dávek pro činná, nižší manželské výhodách a nižších pozůstalostních dávek, říká Charlotte A. Dougherty, SRP, Dougherty Associates, Cincinnati, Ohio.

7 Balíček předčasný odchod do důchodu nemusí naplnit vaše potřeby.

Že zlatá (nebo stříbro), podání ruky by mohlo být méně lukrativní než to vypadá. Než podepíšete nabídku, zkoumat detaily opatrně. Je částka natolik, aby tě vidět skrz? Pokud budete muset proniknout do vašeho 401 (k) před dosažením důchodového věku, být vědomi toho, že tam bude daňová sankce. Je součástí adekvátní zdravotní péči? Máte-li koupit COBRA pojištění, dokud máte nárok na Medicare se, že není levná záležitost. Nákup cenově dostupnou péči zákon pojištění prostřednictvím zdravotního pojištění trhu nemusí být levná a to buď v závislosti na vaší finanční situace. Budete pravděpodobně potřebovat finanční profesionál, aby vás provede možnostmi.

Osm. Je těžké se vrátit.

Pokud změníte názor poté, co předčasnému odchodu do důchodu a chcete se vrátit do pracovního procesu, bude to nebude snadné. Ať už jste opustil své poslední zaměstnání nebo byli propuštěni, hledání nového zaměstnání, když jste starší 50 může být boj. V prosinci 2014, US Department of Labor dal průměrnou délku nezaměstnanosti pro uchazeče o zaměstnání 55 a starší na 54,3 týdny – více než osm týdnů déle než jeden rok dříve. Pokud se vám podaří zachytit práci, je pravděpodobné, že nebude platit stejně jako ta, kterou jste opustili.

Sečteno a podtrženo?

Je jasné, že je tu spousta, aby zvážila, jak se budete blížit odchodu do důchodu. Máte-li dotazy (! A měli byste), jen držet ptát se odborníků: České správy sociálního zabezpečení, daňovými poradci, finanční profesionály. A mějte na paměti tato uklidňující poznámku z webových stránek sociálního zabezpečení:

“Jste-li mladší než plné věku odchodu do důchodu a je-li vaše příjmy překročí určité dolarové částky, některé z vašich plateb dávek v průběhu roku budou zadrženy. To neznamená, že se musí snažit omezit vaše výdělky. Pokud bychom zadržet některé ze svých výhod, protože budete pokračovat v práci, budeme vám zaplatit vyšší částku, měsíční a přínosů, když dosáhnete svého plného věku odchodu do důchodu. ”

Takže by vám měl dát něco na co těšit – spolu s tou částí ne-s-k-práce a seznam lopaty.