Co do důchodu bude vypadat Bez úspory

Mnoho odhadů budete potřebovat alespoň 70% svého příjmu v důchodu. Ale v tomto okamžité uspokojení společnosti, kde se udržet krok s Jones je důležitější než úspora peněz za zlatých let, které mají hnízdo vajec vůbec je považován za velký úspěch. Podle nedávné Wells Fargo (WFC) Podle průzkumu lidé ve věku 60 a více let mají střední úspory ve výši pouze $ 50,000. Kromě toho Bankrate našel před pár lety, že více než jedna třetina dospělých osob v produktivním věku nemají ušetřené peníze na důchod vůbec. V tomto dluhu řízené společnosti myšlenka odchází do důchodu bez peněz nemusí držet tě v noci, ale nemají žádné peníze, aby vás podpoří, když přestane fungovat měla. (Související čtení, viz: Jaký je minimální potřebuji odejít do důchodu?)

Sociální zabezpečení bude váš hlavní příjem

Odchod do důchodu znamená konec pravidelný příjem, který je důvod, proč mají hnízdo vajec je tak důležité. Řekněme, že jste roční příjem byl $ 100,000, když jste pracovali. To znamená, že budete potřebovat asi 70.000 $ ročně, pokud jste mimo pracovní síly s cílem zachovat svůj životní styl. Aniž by úspory budete buď muset vydělávat tolik peněz, nebo se spoléhat na sociální zabezpečení.

Pro mnoho lidí, kteří vstupují do důchodu, aniž by uloženou hotovost jejich jediným zdrojem příjmu končí bytí sociálního zabezpečení. A s průměrným kontroly sociálního zabezpečení stojí na $ 1.335, může to být velký šok pro seniory, kteří byli zvyklí přinášejí mnohem více. Získání tím bude úsek, kdy sociálního zabezpečení je váš jediný zdroj příjmů. Hodit veškeré náklady na zdravotní péči, hypotéky, dluhy a další výdaje v mixu a sociálního zabezpečení nebude stačit. (Pro více informací viz také: Tipy pro maximalizaci sociálního zabezpečení.)

Budete muset zmenšit svůj životní styl

Dokonce i když jste dělali dobře ve svých odpracovaných let, pokud jste si naložit pryč nějaké peníze budete muset zmenšit svůj životní styl, aby si tím v důchodu. To bude znamenat, možná stěhovat do menšího domu nebo bytu, předcházející doplňky, jako je kabel, iPhone a členství v tělocvičně, a dokonce přečerpání drahý auto za méně nákladným jeden. To by dokonce mohlo dojít pohybující se svými dospělými dětmi což je případ pro mnoho seniorů. Koneckonců, i když si udělat pěkný zisk z prodeje svého domu, váš odchod do důchodu může snadno trvat déle než 20 let a je zde zřetelná možnost, že byste přežije výnos z prodeje svého domu a dalších aktiv, které prodáváte pryč. (Pro více informací viz: Vyhněte se stinné stránky Redukce v důchodu).

Částečný pracovní úvazek nebude Choice

Aby se udržela svůj životní styl v důchodu budete potřebovat další tok příjmů. To často znamená, že budete buď muset vrátit do práce nebo si práci na částečný úvazek. To není špatné samo o sobě, ale když budete potřebovat peníze, které nemohou být vybíraví o jakou práci budete akceptovat, který může zestárnout velmi rychlá. Prudký nárůst globální pracovní síly díky internetu usnadňuje pro seniory pracovat na dálku. Maloobchodníci jsou také více než ochotni najímat důchodců, protože mají tendenci být spolehlivý a loajální. Ale pokud vaše zdraví selže a na částečný úvazek není uskutečnitelný, bez úspor budete čelit skutečné finanční těžkosti. (Pro více informací viz: nejlepší místa pro důchodce).

Užívání na Spolubydlící bude nutností

S pravděpodobností sociálního zabezpečení není dost, důchodci, kteří nemají spořit na stáří budou muset generovat příjmy a často obracejí do svého domu jako výsledek. Pro některé to znamená, že na sebe bere spolubydlící, která může být plná rizik. Být pronajímatel je v pořádku, pokud vám to nebude vadit sdílení prostor, ale pokud jste typ důchodce, kteří si váží klid a pohodu a nemá rád podělil, pronájem prostor může být hořkou pilulkou. Pro jiné to znamená, že reverzní hypotéky. I to může být nákladné a riskantní volba.

Odchod do důchodu ani nebude na stole

Pokud nechcete dát nějaké peníze stranou pro odchod do důchodu a nejste ochotni obětovat a přepracovat svůj životní styl, pak se odchod do důchodu nebude možnost vůbec. Zejména v případě sociálního zabezpečení není dost živí. Mnoho lidí vzdát odchod do důchodu a pracovat tak dlouho, jak je to možné, a to především proto, že nemají dostatek uložen. Ale pracovat déle bude mít mýtné na vaše zdraví a psychiku a opravdu není ideální volbou.

Sečteno a podtrženo?

Pracovníci všech věkových kategorií už dlouho neslyšel o potřebě šetřit na odchod do důchodu a významu dost uložení. Přesto až příliš často se lidé setřást radu a nedávejte ani halíř na spořicí účet odchod do důchodu. Dělají to na vlastní nebezpečí. Aniž by ušetřené peníze pro odchod do důchodu, který by mohl snadno trvat 20 nebo více let, důchodci budou nuceni, aby se zmenšily svůj domov a životní styl, vzít na spolubydlící, získat práci na částečný úvazek, nebo dokonce vzdát odchod úplně.