Co je Omnibus slyšení?

Antologický slyšení je pretrial sluch, obvykle brzy poté, co obžalovaný informován o obviněních proti němu / jí soud. Antologický návrh zákona se týká jedné dokumentu, který je přijat jediným hlasováním o zákonodárcem. Zde je více …
Pod pojmem “omnibus” je francouzský termín s latinskými kořeny. “Omni” znamená “všechny”, “každý” nebo “pro všechny”. Poprvé byl použit jako “voiture omnibus”, což znamená “přepravu pro všechny”. Mnohé z nich jsou obeznámeni s používáním tohoto termínu v souvislosti s publikace, která drží několik věcí najednou, nebo v souvislosti s dopravou. Z právního hlediska antologický se používá k popisu právních předpisů jako jeden balík na souhrnném účtu, který má právo předat četné změny zákona nebo více zákonů.

Definice
Antologický slyšení je právní řízení, která se koná před samotným soudem. To je naplánováno současně datum proces je založen, obvykle dva týdny od data obžaloby, pokud není uvedeno jinak u soudu. Délka jednání se může měnit v závislosti na složitosti případu. Hlavním účelem slyšení je představit důkazů a skutečností, jako svědectví policistů, a jakékoli důkazy zabavené v době zatčení žalovaného, ​​aby právní zástupce rady a žalovaným (pokud chtějí být přítomen). Tyto důkazy a fakta jsou používány v aktuálním studii u soudu. Jedné studii omnibus je potvrdit, že zákonná práva obžalovaného jsou chráněna. Předtím, než výslech může konat, musí dojít k obžaloba (nebo obvinění jednodušeji řečeno). V této fázi se poplatky přečíst na žalovaného, ​​a ten má možnost podat petici. Taková slyšení se koná zaručit, že obě strany získat žádné důležité informace týkající se případu držení jiný. Slouží jako dohoda, že důkazy předložené se považuje za přípustné a může být použit ve studii. To také určuje, zda lze nálezy, jako je dostupné důkazy, svědci týkající se tohoto případu jsou dostatečné pro spravedlivý proces, a v případě, že není úplná, co je třeba udělat více. Jedné studii studenti obvykle následuje proces, je viny, nebo výhodnou koupi prosby. V souhrnném jednání, právníci mohou spor právních otázek a podnětů před soudce, před soudním případu.

Omnibus Bill
Antologický zákon je jediný dokument, který je přijat jediným hlasováním o zákonodárcem. Je to zabalí několik opatření dohromady. To dělá změny řady dalších zákonů, nebo dokonce zcela nových zákonů. Dá se říci, že kombinuje různé objekty do jediného zákona. Odsouhlasení poukázky, kombinované prostředky poukázky, a soukromé reliéf a tvrdí, účty jsou všechny příklady v souhrnném vyúčtování. Trestní právo Změna zákona z roku 1968-69 je další slavný příklad takového zákona. Byla to změna běží na více než 100 stran, 120 doložek trestního zákona Kanady, a zabýval se četnými nesouvisejícími otázkami, od potratu, homosexuality, aby řízení pod vlivem alkoholu, stejně jako hazard. Jedná se o návrh zákona před zákonodárce, který obsahuje více než jednu podstatnou věc, nebo několik menších oblastí, které byly sloučeny do jednoho účtu. Položky jsou seskupeny ve snaze dostat je předán, většinou z důvodu pohodlí. V roce 1970 Kongres začal brát všechny federální prostředků agentury a sloučit je do jednoho zákona. To je, když přijala omnibusový přístup. Ačkoli tento návrh zákona se skládá z hlavní nebo primární téma, to také obsahuje různé změny, které se zabývají širokou škálu jiných předmětů. Nespojeného a další změny, které nesouvisejí s hlavním předmětem jsou často výsledkem deal rozhodování a jednání v rámci legislativního procesu. Tyto položky jsou přidány získat podporu od některých zákonodárců, což zase zaručuje, že návrh zákona je přijat.