Co je to Výhodné a prodej listina?

Mírně liší od obecné záruční listiny je smlouvat a prodej skutek. I když tento typ skutku může dát kupujícímu v pozici nevýhodě, to je docela obyčejně viděn čin. Čtení napřed vědět víc …
Společenská smlouva, protože většina definic tohoto slova vám řekne, je doklad, který uděluje právo na jinou osobu. Zakládací listina dokument je tedy důležitá v záležitostech koupě domů a domácí prodeje. Zakládací listina je v tomto případě samozřejmě je sepsána prodávajícím a přiznává vlastnické právo na kupujícího.

O Bargain a prodej listinou?

Pokud víte, co generál záruční listina je pak vysvětlovat smlouvat a prodejní čin se stává mnohem jednodušší. Jak všeobecná záruka listina chrání kupujícího z jakýchkoli problémů přes nemovitosti, které mohou vzniknout v budoucnosti. Zakládací listina dává kupujícímu na pozemcích neomezené a nerušeného užívání majetku prodaného k němu.

Smlouvat a prodej listina na druhé straně nabízí žádné takové sliby. Jak všeobecná záruka skutek má chránit kupujícího z jakýchkoliv problémů vzniklých v budoucnu. Zakládací listina bez smluv lze považovat za mnohem možné a únosné druh skutku, protože, že kousek o záruk prodlužovat zpátky do původů vlastnost je trochu nereálné. Kdo ví, co uživatelé před aktuálním prodejce udělal s ní tak jako tak. Mnohokrát kreslicí obecnou záruční listina spolu se smlouvami, se stává velmi matoucí pochopit, jak pro prodejce, stejně jako kupujícím, tedy nutnost výhodnou a prodej skutku.

Ochrana před listiny

Smlouvat a prodej skutek specifikuje pouze právo na vlastnictví a souvisejících práv upravovat, dalšího prodeje, a všechny ostatní práva, které přicházejí s vlastnictvím nemovitosti. Jediné, co chybí, jsou smlouvy, které jsou součástí všeobecné záruční listině.

Nyní, jak to má chránit kupujícího ze špatné titulu? No, to ne, ledaže by a prodávající si vybrat, aby podepsal smlouvat a prodejní ceduli s smluv, které pouze mohou chránit kupujícího ze špatného titulu, které mohou být vytvořeny ze strany prodávajícího. Zatímco žádná záruka je dána o tom, co předchozí majitelé udělali s ním.

Skutek je proto vnímána jako realističtější jakési listiny pro starší vlastnosti, jako prodávající nepřebírá žádné záruky za to, co prošel před tím, než přišel. A kupující taky může pochopit, že jakmile je vlastnost se prodává, prodávající nemá nic společného s tím, natož běhat po nastavení vpravo špatné titul, který jeho předchůdci mohou dali ji.

Je to jednodušší pro prodávající poskytnout výhodnou a prodej skutek, jak on může jednoduše umýt ruce pryč vlastnictví jednou provždy. Ale to může dát kupující v pozici nevýhodě, měli jakýkoliv problém přijít klepání, ale pak tam opravdu není nic jiného, ​​že může dělat tak jako tak.