Co je třeba zvážit při tvorbě nabídku na jednoho domu

Rozhodnutí koupit nový domov může být provedeno ve spěchu. Ale existují určité věci, které je třeba zvážit před podpisem kupní skutek. Zde je seznam věcí, které mají být před provedením konečnou nabídku na svůj sen domů zkontrolovat.
Domovy byly vždy označeny jako zóny pohodlí, které pomáhají uvolnit mysl na konci náročném dni. Jsou útočištěm míru, které vám pomohou uvolnit a de-stres. Představte si, že investovat monstrózní sumu peněz a pak si uvědomil, že jste udělali chybu při výběru svého domova. Takové lituje lze snadno vyhnout, pokud budete mít oči a uši dokořán při vytváření zásadní rozhodnutí o koupi nového domova.

Volba ideální domov

Tug of Heart
Možná se divíte, co chci říci o přetahování srdce. No, nikdy užít si pobyt v konkrétním domě, dokud se remorkéry na vaše srdce a dává vám “doma” pocit. Samozřejmě, že definice domácího změny od člověka k člověku. K tomu, navrhuji, abyste se zabránilo schvalování velmi první místo doporučený pro vás podle makléře. Zip přes četné domů, než uděláte konečnou nabídku.

osobní rozpočet
Bez ohledu na to, jaké úžasné dům se může zdát, budete muset držet svého rozpočtu. Trh s nemovitostmi je zaplaven s reklamou o levných domácích úvěrů. Ale člověk potřebuje dostat chytrý a pokračovat v dalších jednáních pouze v případě, že dům je ve vašich možných finančních limitů.

Vesmír
Myslete na domácí prostoru z dlouhodobého hlediska. Pokud se chystáte vzít, pak se rozhodnou pro koupi domu, které lze snadno přizpůsobit svou rozrůstající se rodinu. V případě, že máte malé děti v rodině, pak koupit dům, který bude dostatečně velký pro budoucí potřeby svých dětí.

Proveďte důkladnou kontrolu
Je pravděpodobné, že některé z nejlepších-hledají domy mají některé nedostatky v nich. Dokonce i po podrobném zkoumání, můžete přijít o některých klíčových faktorech. Pokud jste si již vybrali svůj domov prospektivní, pak není nic při získávání profesionální domácí inspekce udělal špatně. Tato kontrola zajistí, že jste získali nejlepší nabídku. Zjistit věku interní a externí malířské práce vykonané na účet podniku. Pokud je to starý, můžete požadovat, aby vysolit peníze pro malování v blízké budoucnosti. V případě inspekční zpráva vrhá světlo na některé majetkové škody, pak budete muset zjistit, zda je léčitelná či nikoliv. V případě škody neléčitelné vlastnictví, to je nejlepší, aby zůstali daleko.

Podívejte se na příslušenství
Nový Dům je pravděpodobné, že vás lákají s funkcemi, jako je jacuzzi, krytý bazén, zahrada atd. Nicméně, musíte pochopit, pokud skutečně potřebují tyto doplňky pro Váš domov. V době, udržování těchto doplňků se vyklube další výdaje. Možná budete muset zkontrolovat některé další drobné příslušenství, které přicházejí spolu s domem. Zkontrolujte, zda jsou dobře udržované, nebo ne. V případě, že dům má přední a zahradu za domem, pak zkontrolujte, zda je krajina dobře udržované.

Okolí
Sociální a bdělý okolí je jedním z klíčových faktorů, které činí domov pocit bezpečí. Zkuste si promluvit s Vašimi budoucími sousedy pochopit úroveň spolupráce a společenského života mezi sousedy ve vaší oblasti. Tato strategie bude zvláště užitečné, pokud máte malé děti ve své rodině. Můžete se rozhodnout pro výrobu ověřením ze sousedství s odkazem na míra kriminality a vloupání v posledních několika letech taky.

Hluková zátěž
Váš nový dům by mohl být umístěn v blízkosti obchodní čtvrti nebo přeplněném dopravním náchylné části města. V takovém případě je váš dům může stát hlučný zóna mnohem ke svému neštěstí. V případě, že budete chtít, aby zůstali daleko od znečištění hlukem, zkuste navštívit tento dům v různých denních dobách. To vám dá určitou představu o hlukové zátěže po okolí.

Zkontrolujte, evidence majetku
Jedním z důležitých úkolů, které mají být provedeny při výběru svého nového domu je navštívit místní knihovnu procházet místních novinových archivů. Pokud se přesouvá základnu do nového města, nemusí být vědomi historie předměstí plánujete zařadit. Ujistěte se, že zjistit, zda vaše nová čtvrť je v bezpečí. Můžete narazit zprávy o plánech na rozvoj sousedství kolem svého nového domova.

daně
Je běžné, že zamilovat se do krásného domu na první pohled. Ale ujistěte se dozvědět o běžných nákladů a daní vašeho budoucího domova před vámi, aby vaše konečné rozhodnutí. Zjistit, zda máte rozpočet platit za domovní daně. Koneckonců, budete určitě nebude chtít odvést většinu své úspory v daňových plateb.

Srovnat tržních cenách
Jeden zásadní úkol pro kontrolu daně z majetku v sousedství máte v plánu se přestěhovat do. Pokud zjistíte, že cena nemovitosti je příliš nízká, než ostatní domy, pak by měla působit jako varovný zvonek. Nikdo se prodává dům levný prostě dělat charitu. Docela často, tam je nějaké vážné škody na majetku, který je držena v tajnosti, zatímco uvedení do domu na prodej.

setkání Prodejci
Budete muset setkat s prodejců domu, dříve nebo později. Takže, proč ne mluvit s nimi, zatímco vy přemýšlet nad rozhodování o koupi. Prodejci nebo předchozí majitelé je pravděpodobné, že vám říct, proč chtějí prodat svůj domov na prvním místě. Mohou také vám nějaké nápady, problémy, kterým čelí nich zatímco bydlí v tomto domě. Snažte se, aby si byli vědomi svých návrhů, když máte tuto schůzku. Pokud tak učiníte koupi domu, tyto návrhy jsou pravděpodobné, že přijde vhod. Také se ujistěte, zeptejte se jich na první pohled přes všechny majetkové dokumenty.

Netřeba dodávat, že tyto časné opatření vám pomůže ušetřit spoustu času, peněz a zklamání. Čím více informací máte o svém novém “koupit”, tím snazší je pro vás, aby konečnou nabídku domu.