Co se děje v Uzavření?

Přemýšlíte o tom, co se děje v procesu uzavření trhu, je-li majitel domu chybí tři splátky peněžním věřitele? Následující článek obsahuje stručný vhled do různých souvisejících aspektů, a pomůže pochopit, co se děje v jeho průběhu.
Většina z úvěru o azyl nemají obtěžovat o uzavření zatímco přemýšlel o podání žádosti o hypoteční úvěr. Nicméně, chudý dlouhodobé finanční plánování, žít život více, než si můžete dovolit, a dokonce i finanční debakl ve svém osobním životě vás může vést k chybějící své měsíční splátky. To je místo, kde tento koncept může přijít do obrazu.

Váš domov je jedno místo, které váží nejvíce. Člověk má mnoho vzpomínek k němu připojené a nechat ho jít, je to noční můra. Nicméně, vzhledem k nějaké finanční krize, majitelé domů čelí vyloučení a ztratí svůj domov. V dnešní době, úrokové sazby jsou nízké, a zaplacení hypotéky se stala mírně snadno ovladatelná. Peníze věřitelé nejsou po vás doma; jsou těžila víc, když máte jeden, spíše než získávají zpět svůj majetek.

aspekty podílí

Pokud vůbec, někdo chybí tři po sobě jdoucí splátky půjčovatelů peněz, banka jim poslat pozdní oznámení. V případě, že dlužník zmešká dodatečné platby stejně, bude banka nebo peněžní věřitele kontaktovat dlužníka prostřednictvím telefonu nebo psaní. V případě, že zákazník nedává žádnou odpověď a nadále chybět platby nebo obejít věřitele, pak to bude vyžadovat platbu na urychleném poznámky. To znamená, že budete muset zaplatit celou částku vypůjčené, plus poplatek z prodlení a právních poplatků, to vše najednou. To znamená, že budete muset zaplatit mnohem víc, než jste očekávali. V této fázi bude banka není žádná ujednání vztáhl dlužníka přijmout.

Mnoho půjčovatelů peněz a banky pochopit, že existují situace, které způsobují, kdo ujít platby. V tomto případě se snaží a vypracovat plán, který je prospěšný pro oba, dlužníkem a věřitelem. To pomáhá vyhnout se proces uzavření. Nicméně, pokud zákazník i nadále chybět platby, věřitelé nemají jinou možnost, ale na zakázku tohoto procesu. Podívejme se na její jednotlivé kroky, aby pochopili, co se děje v jeho průběhu.

Proces
Dokonce i poté, co věřitelé, které nabízejí plán splácení a další možnosti pro získání své měsíční platby zpátky na trať, majitelé domů si ujít jejich splátky, míč pro uzavření dostane válcování.

Všimněte si v souvislosti s neplněním dlužníkům
Banka nebo peníze věřitele zašle oznámení o prodlení dlužníka. Po obdržení oznámení, v případě, že dlužník dokáže splatit, je vše v pořádku. Nicméně, pokud člověk nemůže splatit své dluhy, věřitel vezme žádnou akci do 35-denní default výpovědní doby, než uzavření postup je dokončen.

Počátku procesu
Po skončení čekací lhůty, podat věřitelé právní žádost u soudu ukončit v prodlení majitele domů přímo na dům. Banka může zaslat Oznámení o zamýšlené uzavření trhu prostřednictvím šerifa nebo doporučenou poštou. Budou zveřejní právní oznámení v místních novinách týkající se procesu uvedeného domov. Během tohoto období, věřitel nečiní žádné vypořádání nebo platby s dlužníkem. Soud bude trvat až případ k jednání, pokud jde o tvrzení bankou nebo peněžním věřitele. V případě, že soud rozhodne ve prospěch banky nebo věřitele, bude právní upozornění být inzerována v místních novinách, pokud jde o skutečné uzavření trhu prodeje. Dům se bude prodávat off nejvyšší nabídce.

Casovy interval
Postup z prvního zmeškaného splátky až po konečný prodej může trvat asi šest a více měsíců. V některých státech USA, tato doba může být i delší, nebo mnohem kratší. Skutečná doba závisí na hypotéční, tedy jak pasivně nebo agresivně to, že sledují uzavření.

Co se stane po ukončení procesu?
Po skončení celého procesu, jakmile Dům se prodává off zájemci s nejvyšší nabídkou, dlužník může koupit zpět ten dům. To závisí na stavu, který nabízí období odkupní ceny. Majitele domů může koupit ten dům od nejvyšší nabídku v aukci cenu do 3 dnů až na dobu jednoho roku v některých státech. Existují státy, které nabízejí na vyplacení období, které pomáhají majitelům domů ztrácí své domovy k uzavření. To jim může pomoci koupit zpět domů zvednutím peníze. Některé státy rovněž umožní majitelům domů, aby i nadále žít v domově pro období splatnosti. Státy, které nabízejí tuto dobu jsou uvedeny níže:

StateRedemption Období
Alabama1 rok
Alaska1 rok
Missouri1 rok
Arkansas1 rok
California1 rok
Idah1 rok
Kansas1 rok
Kentucky1 rok
Wisconsin1 rok
Severní Dakota6 měsíců do 1 roku
Vermont6 měsíců do 1 roku
Minnesota6 měsíců
Oregon6 měsíců
Illinois3 měsíců
Jižní Dakota30 nebo více dnů
Maine90 dny
Michigan30-36 dny
Wyoming30 dnů (nebo více v závislosti na soudním rozhodnutím a situaci)
New Mexico30 dny
Mississippi30 dny
Iowa20 dny
New Jersey10 dny

Možná budete přemýšlet o tom, co se děje v tomto případě ve stavu, který nenabízí období odkupní ceny. No, jeden nebude vyhozen z domu minutu nabídkový je uzavřen. Mnoho kupující tendenci nabízet klíčovou peníze na majitele domů, aby co nejrychleji vypudit z domu, aniž by došlo k destrukci uvnitř domu. Důvodem je, že někteří majitelé domů, kteří jsou zklamáni situací mají tendenci zničit dům před odjezdem. Klíčem Peníze chrání dům a kupující spoustu problémů.

Jestliže jeden neopustí, když se podává s výpověď. Se cestující musí odejít z domu do 3 dnů poté, co jí bylo doručeno tohoto oznámení. Pokud se člověk dostane výpověď o jeho záznamů, bude to dělat to velmi obtížné získat domu na nájemné. Proto, jeden by měl odejít dřív, než nastane situace vystěhování.

Musíte se ujistit, že jste splatit všechny své půjčky včas, aby se zabránilo proces uzavření. Pokud tomu tak není, vypracovat nějaký splácení možnost s bankou nebo věřitele k zastavení totéž. Promluvte si s právníkem chránit svá práva v případě, že jeden Podává se s tímto oznámením.