Daňový plán Trump zasáhne rodičům samoživitelům Nejtěžší

Na povrchu, daňové návrhy zvoleného předsedy Donald Trump je uvedeno jednodušší s nižšími celkovými daňovými odvody, než současný systém. Se sedmi daňového pásma se zhroutil do tří, měli byste předpokládat, že všichni budou mít prospěch. Ale když se podíváte pod kapotu, jediný daňový poplatník s dětmi bude pravděpodobně nakonec zaplatí vyšší daně z příjmu.

Dopad

Výzkum Centra pro daňovou politiku ukazuje, jak se změny Trump má dopad na jednotlivé žadatelé budou s dětmi. Výzkum zjistil, že nakonec Trump plán zvýší daně pro více než polovinu neúplných rodin. (Pro více informací viz: Daňové plán Donald Trump je: Kdo bude líbit.)

Za prvé, Trump navrhuje zvýšení standardně odečíst $ 15,000 pro všechny. Plán bude eliminovat každý $ 4050 za člena osobního osvobození. Pro osamělé rodiče, standardní odpočet by vzrostla na $ 15,000 od $ 9300. To vypadá v pořádku, dokud můžete prohlédnout dopad ztracených osobních výjimek. Už nebude existovat individuální výjimky pro děti nebo osoby v čele domácnosti. Bez osobních výjimek, jeden rodič by být potrestán, jak je znázorněno v níže uvedené tabulce.

Standardní dedukce + Osobní Výjimky pro čele: Aktuální vs. Trump plánu

počet dětí

Současný

Trump plán

1Přečtěte si příklad

10:30:2

16:30

3

21 | £ 39.00

16:30

30

27:54

16:30

Všeobecný popis

10:29:46

16:30

rozsah dodávky

10:34:03

16:30

(Zdroj: Tax Policy Center)

Další trest pro osamělé rodiče bude odstranění vedoucího postavení domácností podání. V současné době je tento stav podání pomáhá svobodné daňové poplatníky s rodinným příslušníkům a odpovídá za finanční zátěže jediné individuální péči o ostatní. Stávající hlava standardní domácnost dedukce a sazeb závorkách jsou mezi těmi, pro ženaté a jednotlivých filers. Bez tohoto daňového pásma, osamělí rodiče trpět.

Jsou-li stávající sedm daňového pásma snížen na tři, budou některé částky příjmy zdaňovány vyšší mírou pod Trump plánu, než v současnosti. Tři nové daňové držáky jsou: 12%, 25% a 33%. Konkrétně Trump plánuje eliminovat 10% daňového pásma a nahradit ji s 12% konzole a. Tenhle úprava bude zvýšení daní pro všechny filers s zdanitelného příjmu. Dalším úskalím je, že některé zdanitelný příjem, který je v rámci 25% nebo 28% závorkách v současné době, budou zdaněny 33% do daňového plánu Trump. (Pro více informací viz: Pro bohaté lidi, Trump předsednictví je Gonna Be “yuge”).

Dále existují další daňové nevýhody osamělé rodiče. Pro nízké a pečovatelských středními příjmy dárce, úvěr pro péči o dítě není dostatečně velká, aby čelila zvýšení daní z nového uspořádání daňového pásma. Trump plán také vypadá, že prospěch rodiče, kteří nemají platit za péči o dítě, podle Centra pro daňovou politiku.

Uvádí další scénáře, kde je jeden z rodičů znevýhodněny. Jeden rodič se dvěma dětí školního věku, který získá $ 75000 a neplatí pro péči o dítě by pravděpodobně platit $ 2.440 více v souladu s plánem Trump, než v současné době. Přidejte $ 8.000 nákladů péče o děti do téže rodiny, a přesto nakonec zaplatí $ 1.640 více než v současnosti.

Dokonce i nižší zaplatil jeden z rodičů bude hůř pod Trump daňového plánu, než je aktuální daňové situaci. Jeden rodič, který vydělá $ 50,000 má tři děti školního věku a žádné náklady péče o děti by se očekávat, že zaplatí přibližně $ 1188 více na daních z příjmů. Přidejte $ 6000 v nákladech péče o děti a oni by ještě lépe než dnes pod Trump je propsed daňového plánu.

Sečteno a podtrženo?

Jedním z nejvíce znevýhodněné skupiny daňových poplatníků, mohou rodiče samoživitelé očekávat zvýšení daní v rámci daňového Trump plánu. I když vnucuje jako snížení daní pro všechny, zdá se ti nejzranitelnější občané budou daří hůř než bohatších členů společnosti, pokud daňové návrhy zvoleného předsedy jsou přijaty do práva. (Pro více informací viz: Proč Donald Trump se nikdy Pay Federální daň z příjmu znovu.)