Day Trading Vs. Swing obchodování

Akciový trh je považován za jedno z nejdynamičtějších způsobů investování dnes. Obchodování na burze je hlavně rozdělena do dvou typů, které zahrnují den obchodování a swing obchodování. V tomto článku se budeme srovnávat dva, pochopit tyto typy obchodování jasně.
Doba investice stupnice pro denní obchodník je jen několik hodin, přičemž obchodník houpačka může hrát na trh na jeden den nebo několik dní v závislosti na tržních podmínkách. Co budete chtít, aby se stal z jedné ze dvou do značné míry závisí na vašich schopnostech a zkušenostech. Máte-li zájem o technické analýzy, a chtějí, aby se peníze rychle, pak se den obchodování se vám bude vyhovovat. Na druhou stranu, pokud máte schopnost předvídat budoucí pohyby na trhu a změnit svou strategii trvale, pak můžete mít předpoklady stát se dobrým obchodníkem houpačka. Ačkoli tam jsou cennými papíry a nezávislí investiční poradci, aby vás, self-studium a výzkum jsou životně důležité pro stát úspěšným obchodníkem na trhu.

Day Trading Vs. Swing Trading: detailní srovnání
Day Trading TradingSwing
Den obchodní činnost, která zahrnuje nákup a prodej cenných papírů, končí v jednom dni.obchodní činnost houpačka je možné provádět přes rozpětí mnoho dní.
Je to čistě technická výzva a provádí se po studiu analytických grafů dokonale.To se provádí po prostudování trend na akciových trzích a strategie odpovídajícím způsobem rozvíjet.
Vzhledem k vysokému počtu denních obchodů zapojených, související riziko je značný.To je méně riskantní ve srovnání s den obchodování, a váš příjem závisí na tom, jak dobře vaše strategie jsou.
Intraday obchodování je velmi stresující a je nutné, aby zájem oko na trh každou minutu, jak dostat své obchody v pořádku. To znamená, že je to práce na plný úvazek.To je méně stresující, protože to může být provedeno spolu s pravidelným plný úvazek by šetřící nějaký čas.
Je obtížné se naučit a velmi málo lidí jsou schopni pracovat jako den obchodník profesionální.Je poměrně snadnější se učit, a pravděpodobnost úspěchu v tomto typu obchodu je vysoká.
Vzhledem k tomu, že nejsou obtěžováni dlouhodobé firemní vyhlídky, je tento typ obchodování snížila riziko, neboť obchodníci nemají na akcie dlouho.Obchodníci Swing možná bude muset držet na své zásoby na delší dobu, která může zvýšit riziko v případě špatných zpráv na trhu.
Obchodníci dělat jejich podnikání na malém ziskovou marži a mají přísné zastavení ztráty uzamknout své zisky v čase.Obchodníci hledají vysokou změny cen akcií a prodávat, když se dostanou nejlepší ocenění za jejich cenné papíry.
Oni věnovat větší provize nebo zprostředkování kvůli vysokému počtu obchodů každý den.Oni obecně platit mnohem méně provize nebo zprostředkování ve srovnání s intradenní obchodníci kvůli menším počtu transakcí.
Reakční doba je velmi méně. Takže je potřeba ostré reflexy a velký duchapřítomnost.Reakční doba je zapotřebí více, a proto hluboké znalosti trhu základů a trpělivost.
Den obchodování se doporučuje pro lidi s dostatkem zkušeností v oblasti kapitálových trzích a vysokou schopností podstupování rizika.Swing obchodování může být provedeno začátečníky i zkušené lidi na trhu.

Výše uvedená tabulka musel dát vám reálnou představu o rozdílech v obchodních stylů. Nicméně, na rozdíl od rozdílu, také bych rád stanoví seznam některé strategie pro obchodování na akciovém trhu s využitím výše uvedených způsobů. Technická analýza je důležitá pro obchodníky. Takže, měli byste se naučit základy těmto obchodním typů důkladně od odborníka.
Tam je nějaké množství rizik spojených s těmito typy transakcí. Ergo, neměli byste dělat obrovské investice na jeden zátah.
Vyhnout vytvoření pákového efektu postavení na trhu.
Najít dokonalou rovnováhu mezi strachem a chamtivostí. Si své zisky, když máte strach z kolapsu trhu, a musí být chamtivý, když mají pravdu ocenění.
Obchod na trhu aktivně ji správně pochopit a získat kvalitní zážitek.
S nadějí, že toto srovnání vám pomůže při dosažení svého cíle tvorby bohatství.

PROHLÁŠENÍ: Tento článek je určen pro referenční účely a nedoporučuje žádné transakce kapitálového trhu.