Druhy krátkodobých investic

Když nechcete, aby vaše úspory, které mají být uzamčeny na dlouho, se rozhodly pro krátkodobé investice dává smysl hojné. V tomto článku, budete seznámeni s různými typy krátkodobých investic, které poskytují slušné výnosy.
Chcete-li uspořádat své investiční portfolio, musíte mít jasno v tom, jaké jsou vaše krátkodobé a dlouhodobé finanční cíle jsou. To proto, že, pokud víte, co chcete, jak se to jednodušší! Zatímco dělá dlouhodobé investice, je důležité, je třeba zajistit, že máte dostatek likvidity v krátkodobém horizontu, aby vyhovoval vašim day-to-day náklady a příliv více než nouze. Existuje několik druhů krátkodobých investic můžete vybrat z několika, které mohou zajistit dostatečnou likviditu, bez aretace hlavní investiční částku za dlouho.

Proč zvolit Short dlouhodobé investice?

Zatímco dlouhodobé investice vám zajistí bezpečnou budoucnost, ale také připravit vás o tolik potřebné likvidity v krátkodobém horizontu. Ergo, je to moudré investovat část svých úspor do krátkodobých investic, které vám poskytnou slušné výnosy a zajišťují krátkodobou likviditu, když ji budete potřebovat. Existuje několik krátkodobých investic lišící se ve stupni rizika. Inverzní vztah mezi rizikem a výnosy by měly být vzaty v úvahu při výběru možnosti krátkodobých investičních prezentované ve zbytku tohoto článku.

Různé typy krátkodobých investic

I předloží některé z krátkodobých investičních alternativ, které značně liší mírou rizika a velikosti očekávané návratnosti investic. Od zásob do pokladničních poukázek a dluhopisů, zde jsou některé z nejlepších možností krátkodobých investic, které byste mohli chtít, aby zvážila.

Investovat do zlata a stříbra
Lesklé kovy nikdy neztratí svůj lesk v očích investora. Ceny zlata a stříbra nepřetržitě působí na růstovou trajektorii s oběma nedávno vrcholit u svých nejlepší ceny vůbec. Pravděpodobně nejbezpečnější vrátí vždy, kupují zlato a stříbro je vysoce doporučeno jako možnost investování v krátkodobém horizontu. Likvidací těchto toužil kovů je snadné a dobré výnosy jsou garantovány vysoká poptávka na mezinárodních trzích.

Nízké riziko Zásoby
Zásoby ceny je funkcí lidského spekulací, jako investice, přicházejí s férovou mírou rizika. Nicméně, existuje mnoho “bezpečné” zásoby, které jsou podpořeny pevnými základy podnikání a výkonu, které budete chtít investovat do systému jako krátkodobé strategie. Trvá trochu kousavou studium a výzkum pro stanovení inherentní hodnotu akcií. Klíčem k vydělávání peněz spočívá v identifikaci podhodnocené akcie a držet je, dokud dosáhnout jejich skutečnou hodnotu. Krátkodobé dluhopisy jsou i jiné možnosti, které můžete také chtít, aby zvážila, jak krátkodobé investice.

Depozitní certifikáty
Osvědčení o vkladu (CD) je termínovaný vklad, který zaručuje pevný procentuální podíl úroků po omezenou dobu splatnosti. Individuální důchodový účet (IRA) CD vám může poskytnout slušným množstvím návratu s dobou splatnosti delší dobu v rozmezí od 3 měsíců do více než 5 let. Jsou nejbezpečnějších míst zaparkovat své peníze v krátkodobém horizontu po státních dluhopisů. Další možností je samozřejmě jít na spořící účty s vysokými úrokovými sazbami.

Pokladniční poukázky a dluhopisy
Nákup krátkodobé pokladniční poukázky a dluhopisy jsou nejbezpečnější krátkodobá investiční nástroj byste mohli rozhodnout pro. S podporou vlády USA, jedná se o nejlepší a nejbezpečnější možnosti krátkodobé investice.

Fondy peněžního trhu
Peněžního trhu podílové fondy jsou velké investiční nástroje na výběr, který v první řadě investovat do amerických pokladničních poukázek, směnek a dluhopisů a depozitních certifikátů. Jejich doba splatnosti jsou krátké, což z nich dělá ideální pro investory, kteří hledají investice, které mohou poskytovat likviditu v blízké budoucnosti, a zároveň vydělávat slušné výnosy v krátkém období.

Zhodnotit své okamžité finanční priority, velikost vašich současných úspor a rozhodnout, jaká kombinace investic bude ideálně hodí pro vaše finanční cíle, které chcete dosáhnout v blízké budoucnosti. Rozložení investice v širokém spektru rizik s více peněz investovaných do nízkých investic rizikového a méně investic do vysoce rizikové je chytrá strategie, které by mohly přijmout. Vezměte pomoc od finančního poradce, který může dělat matematiku, pomůže zhodnotit své priority a nasměrovat vás k typu investic, které může přinést ty nejlepší výnosy.