Dům snímkovací Pokyny

Rámování dům tvoří významnou aktivitu v procesu výstavby. V domě rámování pokyny, které je třeba dodržovat, jsou uvedeny níže. Jestliže jeden se postará o potřebné údaje, výsledná struktura domu ukáže, že je silný a dlouhotrvající.
Dům rám není nic jiného než kostra, který podporuje strukturu budovy. Dům rámování návrhu zahrnuje správné uspořádání podlahové trámy, dřevěné trámy, střešní krokve, nástěnné knoflíky, a další související komponenty. Výše uvedené stavební materiály tvoří základní rámec. Rámy použité v konstrukci tvoří páteř domu. Rámování by být provedeno opatrně, aby se zabránilo vchody nestaly nakřivo, prohýbání střech, a mnoho takových problémů. Pomocná plán pro dům by mělo být takové, že všechny výše uvedené problémy jsou postaráno. Dřevo je nejvíce preferovanou volbou pro rámování dům; Nicméně, ocelové rámové domy jsou také stále populární v těchto dnech.

Rámování dům krok za krokem

☭ Různé snímkovací činností zahrnutých v této výstavbu rodinného domu dělají dveře a okenní otvory a nastavení ráfku nosníky, trámy, parapetních desek, podlahové trámy a paluby uzávěry.

☭ materiálů používaných pro rámování rozsah ze dřeva, jako je borovice a jedlovec, aby oceli, cihel a betonu. Dřevo se běžně používá při konstrukci rámů, protože je levný a snadno dostupný.

☭ Nicméně, pokud někdo chce vytvořit odolný rám, který podporuje hmotnost, lze použít materiály, jako je ocel, je třeba použít beton, nebo cihly.

☭ Pro použití výše uvedených materiálů, příslušenství a požadované vybavení by měly být shromažďovány v předstihu a měl by být vytvořen řádný plán.

☭ nástroje potřebné pro proces rámování patří rychlost náměstí, rámování náměstí, zednickou vodováhu, kladivo, metr, křída linii kolem dokola, bob, pístové pily, cirkulárky lešení a žebříky.

☭ Konstrukce nebo montáž rámu by mělo být provedeno pomocí následujících potřebné kroky. Ačkoli proces výstavby by se mohlo zdát trochu nudné a časově náročné, následující kódy zajišťuje, že bezpečný a spolehlivý rámec je postaven.

☭ Ignorování kódy v procesu dimenzování a upevnění může vést k vážným následkům. Paprsky, které podporují strukturu domu, by neměl být rušen během procesu rekonstrukce nebo remodelace činnosti.

Některé Klíčové ukazatele

★ Než člověk začne sestavovací činnost, jeden by měl být vědomi potřebných povolení a kódy, které je třeba dodržovat. Kódy pro konstrukci rámu jsou dvojího druhu, a to: stavební a požární kód.

★ Tyto stavební předpisy definují rozměry různých funkcí, jako je výška stropu, šířka chodby, vchody, atd pravidla a předpisy týkající se velikosti oken spadají do kompetence požární kódu.

★ Rámcem Stavba prochází mnoha různých kontrol a inspekcí předtím, než je schválen.

★ Každý waver v předepsaných pravidel nebo kódy mohou vést k porušení a nakonec pokutou. V některých případech je celá konstrukce musí být přepracován, pokud neprojde potřebné kódy.

Dům Framing Podrobnosti

Je uvedeno níže je uveden seznam činností, které člověk musí držet tak, že člověk nemusí přijít o podrobnostech rámování.

☭ Jeden by měl zajistit, aby všechny spoje jsou provedeny správně.

☭ Rámcem nedokončená výroba by měla být podpořena závorek až do dokončení stavby, a všechny části rámu by měla být stanovena pevně.

☭ provádění inspekce početně rámu je zásadní a pokud tak neučiní se nazývá nezákonné.

☭ tuzemská pojišťovna mohlo by dojít k zrušeny nebo se stane neplatnou v případě, že majitel se neřídí pravidly.

☭ Je běžnou praxí používat dvě strany 4 dřevo na stavbu. Nicméně, použití 2 ze 6 dřevo má větší výhody, jako vytvoření širšího prostoru pro práci potrubí a trubky a zvukovou izolaci.

Vezmeme-li radu profesionální nebo konzultaci s odborníkem a v návaznosti na výše uvedených pokynů bude dělat rámování aktivita mnohem jednodušší. Tak, rámování dům se může stát zajímavou činnost, pokud se provádí správně.