Existuje alternativa k podání konkurzu?

Ačkoli bankrot představuje novou platformu pro jednotlivce uvězněných v dluzích, je nutné pečlivě zvažovat jiné alternativy před podáním ji.
Lákán atraktivní úvěrové programy, může se někdy přistát si v situaci, kdy dojde ke ztrátě rovnováhy mezi měsíčního příjmu a výdajů. Je to chytlavý pozici, kde můžete najít to těžké, aby se vaše měsíční platby. Může být uvažujete o podání konkurzu. Ale, deklarovat finanční selhání nemusí být poslední možnost k dispozici.

Podání návrh na konkurz je těžké rozhodnutí učinit. I když se vám může pomoci zmírnit své dluhy a dluhy, ale také může mít vliv na vás více negativně než si můžete myslet. To může mít rušivý vliv na osobním i profesním životě na delší dobu. To ovlivňuje své kreditní rating a úvěrovou kapacitu v blízké budoucnosti. Z tohoto důvodu bankrotu by měly být považovány za poslední možnost.

Důvody pro hledání alternativ

Existují i ​​jiné alternativy k dispozici, který může vytáhnout vás z takové obtížné situaci. Existuje pro lidi mnoho důvodů, aby se zabránilo této situace.Lidé mají nést ztrátu jejich majetku. Ve většině případů soudu prodává aktiva jako dům, plot nebo dokonce auto na oddlužení.
Ovládání přejde do manipulačního váš případ soudce a váš osud může rozhodnout jím posuzování informací, jež získala komisaře.
Má velmi zničující účinek na vaší kreditní historii po dobu nejméně dalších 7 let. S takovou špatnou kreditní skóre, to se stává velmi obtížné získat úvěr nebo hypotéku začít nový život.
To může také zničit vaše kariérní vyhlídky. Existují určité kariéry, které nesmíte přijmout, pokud jsou v konkurzu. Existují dokonce i několik omezení je ředitelem nebo vlastnící podnik, pokud jsou v konkurzu.
To narušuje společenský život do značné míry. Je to docela trapné situace, jakmile se dostane inzerovány v novinách.
Jaké jsou alternativy?

V říjnu 2005, o konkursu zneužívány zákon o prevenci a ochranu spotřebitele vstoupila v platnost. Takže před provedením jakékoli rozhodnutí, zvážit všechny možnosti a vybrat nejlepší pro vaši situaci.

Rozsudek Důkaz
To je nejzákladnější alternativa. Musíte vzít žádnou akci vůbec. S velmi malým příjmem, pokud dlužíte peníze pro věřitele, může považovat za důkaz nálezu také známý jako shromažďování důkazů. To znamená, že pokud vám váš věřitel žaluje, on prostě nebude moci vybírat, protože nemáte nic, co by mohli legálně sehnat. Takže ve většině případů, věřitelé mohou rozhodnout, že odepsat své dluhy. Ale musíte mít na paměti jednu věc, že ​​pokud vaše finanční situace zlepší v budoucnu, pak nebudete považovat za důkaz soudnou déle.

Věřitelé volání
Nesnažte se vyhýbat pryč ze situací. Je vždy lepší zavolat věřitele a přesvědčit je o své finanční situace. Mohou přijít s alternativním pre-platba plánu, který může dostat vás z této chytlavé situace.

Načrtnout rozpočet
Před provedením jakékoli rozhodnutí, aby se dobře podívat na své Podrobnější informace o měsíčního příjmu a měsíční výdaje. To vám pomůže v lepší pochopení své zdroje, a organizovanější způsob, jak se mohou vyhnout situaci.

Převod zůstatku
V některých případech budete moci přenášet své půjčky z vyšších úrokových sazeb na těch nižších. Můžete také požádat o novou kreditní kartu, která může nabídnout nízké úrokové sazby. Ale být jisti úvodních nižších sazeb, neboť nemají sloužit účelu.

refinancování úvěrů
Máte-li kreditní hoden ani v dobrých knih svými věřiteli, můžete získat refinancovat s lepšími podmínkami, které vám mohou pomoci vymazat z předešlých dluhů.

Jednání a úhrady
Pokud jste dostatečně přesvědčeni, že tento nepříznivý, složité finanční situace je dočasná, pak se vyjednávání a vyrovnání vaše výhody jsou vyšší. V tomto procesu, budete muset vyjednávat s věřiteli a vypracovat nový plán splácení.

Úvěrové Poradenské služby
Namísto vyjednávání osobně, můžete se obrátit na agentury, které jsou za normálních okolností neziskové organizace a mohou být nalezeny na související internetové stránky Spojených států správní rady. Tyto agentury pracují s cílem snížení úrokových sazeb či plné výši dluhu.

Individuální dobrovolná ujednání
Jedná se o formální návrh jednotlivce na jeho věřiteli splatit podíl celkových úvěrů po určitou dobu (ve většině případů je obvykle 5 až 7 let). S touto alternativou, někdy až 60% z jistiny je odepsáno. Díky tomu, dokonce i měsíční splátka může být velmi nízká.

Tam byl velký nárůst počtu lidí, kteří výběru alternativy. Nabízejí mnoho výhod, jako je udržení našich vlastních aktiv, které nemají vliv na odbornou kvalifikaci a neprokázal žádný nepříznivý vliv na společenské postavení a skóre úvěru.