Fidelity: Jak dobrý jsou jeho odchodu do důchodu Services?

Fidelity Investments, která byla založena v roce 1946 a se sídlem v Bostonu, má 25 milionů zákazníků s 5,2 bilionu $ aktiv pod správou v prosinci 2015. Pokud uvažujete o umístění své odchod do důchodu majetek makléřské firmy, tady je to, co potřebujete vědět.

Nabídka produktů

Pro úspory na penzi, Fidelity nabízí tradiční IRAS, Roth IRAS a rolovací IRAs. U malých podnikatelů, Fidelity má SEP IRAS, jednoduchý IRAS, nezávislé 401 (k) ů, investiční pouze účty pro odchod do důchodu a 401 (k) plány. Věrnost vám pomůže převést vaše IRA od jiného poskytovatele nebo převrácení 401 (k) z bývalého zaměstnavatele.

V případě příjmu v důchodu, Fidelity nabízí individuální důchodový anuity, odložené anuity fixní, výnosy příštích období anuity, je anuita příjem životnost a okamžité anuity s pevným výnosem.

Fidelity také navrhl portfolií založených na toleranci rizik, které si můžete sestavit sami. Například, pokud jste konzervativní investor, Fidelity navrhne seznam 10 svých akciových a dluhopisových fondů a jaké procento svého portfolia byste měli přidělit každé z nich. (Pro více, vidět, co je vaše riziko tolerance?)

investiční Selection

Zákazníci Fidelity může investovat do podílových fondů, fondů obchodovaných na burze, akcie, dluhopisy, depozitní certifikáty a možností. Společnost nabízí své vlastní podílové fondy, ale také umožňuje klientům ke koupi finančních prostředků z jiných firem, což má za následek více než 10.000 celkových emisích podílových fondů. Svoboda fondy jsou cílové datum fondů navržen tak, aby dohady z budování portfolia; Společnost vybírá podíly každý fond založený na předpokládaném datu odchodu do důchodu. Dávat dohromady diverzifikované portfolio je také snadné s fondy Asset Manager, a tyto fondy nabízejí značnou flexibilitu mezi volbami alokaci aktiv, které jsou založeny na tom, jak konzervativní nebo agresivní chcete být. (Více viz Fidelity Asset Allocation Funds přehled.)

individuálního poradenství

Fidelity nabízí spravované účty pro zákazníky, kteří by raději, aby někdo jiný řešit své úspory na penzi. Existují různé typy klientských účtů pro rozmanité potřeby. Jedním z nich je věrnost své portfolio Advisory Service, který je určen pro investory, kteří chtějí dlouhodobě odchodu do důchodu portfolio složené z Fidelity a non-Fidelity akciových a dluhopisových podílových fondů a ostatních investic. Tato služba je nabízena registrovaným investičním poradcem, což znamená, že můžete věřit, že rada splňuje normu důvěrníka a je ve vašem nejlepším zájmu. (Pro více informací viz etických standardů byste měli očekávat od Financial Advisors). Všimněte si, že nový důvěrník pravidlo vyžaduje to ze všech těch, kteří poskytují poradenství pro odchod do důchodu (viz fiduciárním pravidlo: co to znamená pro investory).

I v případě, že nemáte spravovaný účet a mít zůstatek nízký účet, můžete získat zdarma vedení od Fidelity osobně, on-line nebo telefonicky na záležitostech včetně výběru investic, plánování odchodu do důchodu a rozhodnutí během významných životních událostí. Vyhrazené finanční poradci mají investoři k dispozici s velkými zůstatky.

Účet minima a investiční minima

Neexistuje žádný minimální vklad pro otevření IRA. Investovat přes IRA, budete potřebovat alespoň 2500 $, ale tohoto požadavku se upouští, pokud si nastavit automatické příspěvky ze svého bankovního účtu. Konkrétní podílové fondy mají Minimální počáteční investice požadavky, jako jsou 2500 $ za věrnost své Spartan 500 Index Fund (Investor třída) a $ 10,000 k Spartan fond Index věrnosti je 500 (Advantage třída).

4.1 Poplatky.

Poplatek za spravované účty věrnost se pohybují od 0,55% do 1,7% ročně v závislosti na typu účtu a celkových investovaných aktiv. Fidelity účtuje poplatek nízký zůstatek ve výši $ 12 za rok, za noncore fondů Fidelity-li zůstatek nižší než $ 2,000. SIMPLE IRAS má roční poplatek ve výši $ 25, a to stojí $ 50 až uzavřít účet IRA. Fidelity IRAS nemají žádný roční poplatek za vedení účtu.

Výdaje Poměry

náklady poměry se liší podle produktu. Extrémně low-cost prostředky jsou k dispozici, a to zejména pokud máte alespoň 10.000 $ investovat. Věrnost je Spartan 500 Index Fund – Class Advantage má čistou poměr úkor pouhých 0,05%, například. S menším investicím do stejného fondu (Investor třída), vaše nákladovost, ale stále ztrácí pouhé 0,095%. Fidelity neposkytuje údaje o průměrné náklady poměr fond. (Více viz dávat pozor na své fondu Expense Ratio).

Reputace

Studie Investor spokojenosti JD Power 2015 samořízené, který zkoumal více než 3700 investorů, kteří dělají investiční rozhodnutí bez pomoci osobního finančního poradce, dal vysoké hodnocení na Fidelity přes palubu. Makléřská získal tři z pěti rating nabídky produktů, čtyři z pěti na celkové spokojenosti a informačními zdroji (výzkum, analýzy a nástroje), a pět z pěti pro interakci se zákazníky s firmou, užitečnost a snadnost přístupu informace o účtu, nabídku produktů a obchodování a poplatků. Celkově lze říci, Fidelity přišel na třetím místě.

Bezpečnost

Veškeré vklady hotovosti držíte v Fidelity, a to až do 250.000 $ za úvahu, jsou FDIC pojištěné, protože Fidelity poskytuje bankovní služby kromě brokerské služby. Vaše s cennými papíry účtu jsou zahrnuty v cenných papírech Investor Protection Corporation (SIPC), což je nezisková organizace, která pokrývá až $ 500,000 v ztráty cenných papírů a až do výše $ 250000 v hotovosti v případě, že firma zbankrotuje, a váš majetek jít chybí.

Fidelity rovněž nabízí přebytečný SIPC krytí, které poskytuje $ 1 miliarda v dodatečné pokrytí pro zákazníky Fidelity jako celek, aniž by za limity zákazníka. Navíc, protože jakékoliv podílové listy fondů vlastníte jsou drženy třetí strany opatrovníka, ani Fidelity ani jeho věřitelé mohou převzít vlastnictví nich, pokud Fidelity běží do finančních problémů. A konečně, Fidelity je registrována u Komise pro cenné papíry a je členem finančního průmyslu Regulatory Authority (FINRA).

Pokud váš účet ztrácí peníze, protože pokles na trhu, nebo si dělat špatná rozhodnutí o investicích, že jste smůlu, neexistuje pojištění pro případ, že bez ohledu na to, který makléřské drží své peníze. (Více viz jsi můj Investice pojištěný proti ztrátě?)

Sečteno a podtrženo?

Fidelity má solidní pověst pro odchod do důchodu služby a vynikající hodnocení zákazníků. Většina lidí, kteří plánují na odchod do důchodu najdou to, co potřebují v tomto zprostředkování. (Více viz Online Portfolio Management, DIY nebo poplatek-založené finanční poradce? Který je pro vás)