Finanční poradci, které splní k potřebám malých podniků

Vzhledem k náročnosti vedení podniků, jedním z nejcennějších komodit pro malé živnostníky Je na čase, což může mít za následek zanedbávání širokou škálu finančních záležitostech souvisejících s podnikáním. Nedostatek času představuje příležitost pro finanční poradci, kteří mohou přidat podstatnou hodnotu pro malé živnostníky tím, že poskytuje poradenství a zpravodajské informace o finančních záležitostech mimo hlavní podnikatelské činnosti. Níže jsou uvedeny pět oblastí finanční poradci by se měla zaměřit na tom, kdy obstarávat na potřeby malých podnikatelů.

Plánování pojištění

Zatímco pojištění podnikat proti ztrátám vlastnictví je nezbytná, jedním z nejvíce traumatických událostí pro podnikání je smrt majitele, spolumajitelem či klíčového zaměstnance. V těchto případech smrt může způsobit řadu problémů, včetně uzavření obchodní, dočasné odstavení provozu, povinný odkup dědiců spolumajitelem nebo vysoký telefonní účet pro daně v případě, že podnik prodává. S pomocí finančního poradce, události představující nejvyšší stupeň rizika pro podnikání může být posouzena a specifické politiky, jako je život, zdravotní postižení a klíčovou osobou pojištění mohou být zavedeny zabezpečit krytí a zmírnění nedostatku finančních prostředků.

Správa finančních aktiv Business

Jako tržby a zisky rostou, malých podnikatelů, kteří nemají čas na investice do výzkumu často umožňují kapitál vybudovat v kontrole a low-vracet účty vydělávají málo na jejich nahromaděné hotovosti. Místo toho, finanční poradci mohou pomoci časově omezené majitelům malých podniků v efektivní alokaci finančních aktiv, včetně úročených instrumentů, investice do akciového trhu a penzijních účtů. Tyto akce mohou hrát klíčovou úlohu při dosahování dlouhodobých finančních cílů pro malé živnostníky.

Zaměstnanecké penzijní plány

Kterým se stanoví plány odchodem do důchodu, stejně jako další výhody, je skvělý způsob, jak pro podniky, aby se minimalizovalo obrat a udržet si cenné zaměstnance. Vzhledem k rozsahu, časové náročnosti a složitosti těchto plánů, vlastníků malých podniků obecně se spoléhají na finanční poradci nastavit a udržovat tyto účty. Poté, co jsou penzijní plány stanovena na malé podnikání tím, že finanční poradce, mohou zaměstnanci také staly přímé klienty pro správu aktiv mimo jejich penzijních účtů.

Plánování Konec

Všechny malé živnostníky bude nakonec ukončit své podnikání, a to buď tím, že prodává, přenecháte členy rodiny nebo v době smrti. Zatímco pojištění může hrát klíčovou roli při usnadňování východ v případě smrti, prodej nebo převod vlastnictví může ukázat jako složitý proces vyžadující znalosti a zkušenosti s celou řadou faktorů, včetně ocenění podniku, účinků na prodej zaměstnanecké benefity a daně. Před a během prodeje nebo převodu, finanční poradce může destilovat poradit od odborníků v každém aspektu transakce, aby vypracovala strategii, která poskytuje pozitivní výsledky ve všech aspektech odchodu majitele.

Správa Retirement

Po prodeji nebo postoupení malý podnik, ex-vlastník může mít významné finanční aktiva, ale ne zkušeností a znalostí pro správu investice pro odchod do důchodu. V tomto bodě ve finančním vztahu poradce je pravděpodobné, že převzít více tradiční roli správu investic, vytvoření plánu pro majetek ex majitele a nahradit příjem, který byl generován podnikání.

To nejdůležitější

Práce s malých podnikatelů může být mnohem složitější, než finančních vztahů zaměřených pouze na správu peněz. Nicméně, pro poradce, kteří jsou ochotni vyvinout komplexní znalosti a povědomí o podnikání svých klientů a jejich dlouhodobých cílů, existují významné výhody, včetně více zdrojů pro poplatků potenciál získat zaměstnancům jako přímé klienty a finanční vztahy, které mohou trvat desítky let.