Graf týdne: Co se skrývá za Spike v amerických pokladničních Výnosy

Rostoucí růst a inflační očekávání byly jízdě do amerického ministerstva financí výnosy od voleb. Tento týden je graf ukazuje, že důvodem dnešního výnosové skoku je zcela odlišný od toho za epizody v průběhu odprodej na trhu s dluhopisy roku 2013.

Graf znázorňuje dva faktory stojí za mez skoku během dvou období. Jedním z faktorů je kompenzace inflace, což se odráží v amerických inflačně indexovaných dluhopisů (TIPS). Na druhé straně je reálné úrokové sazby nebo výnosy dluhopisů mínus oceňování tržní budoucí inflace. Současná cenová inflace naznačuje, že investoři vidí pozitiva silnější hospodářský růst dopředu.

Proto tento čas je odlišný

Skok ve výnosech v roce 2013 reprezentoval očekávání, že Federální rezervní systém je (Fed) end k nákupu dluhopisů nebude dále držte ceny a poměr se zvyšuje byli dopředu. To se projevilo potlačení budoucí růst a inflaci, vzhledem k tomu obavy o křehkosti ekonomiky. Že skutečná míra řízený pohyb poslal americký dolar vyšší, promáčknutý akcie a zažehl odprodej na rozvíjejících se trzích (EM) akcie a dluhopisy.

Rychlý posun vpřed do roku 2016 a výtěžek bodec byl způsoben jak hodně výhledu inflace jako reálných sazeb. Obavy z deflace, dominantní na začátku roku, kdy ceny ropy uvrhly, vybledla. Inflační očekávání rostou kvůli malé dodávky mezd a růstu, jakož i pravděpodobný fiskálního stimulu. Vzhledem k tomu, vyšší růst a inflace mohou mít prospěch růstu EM, aniž by zasáhla měn, EM aktiva a komodity se drží lépe.

Investoři nejsou očekává nárůst cenových tlaků. Na trhu je TIPS cen průměrné inflace ve výši 2,0% v příštím desetiletí, ve srovnání s 2,6% před kuželovou běsnění. Očekáváme, že cenová držet lemování nahoru, což je důvod, proč dáváme přednost TIPS. Poslední změny našich názorů aktiv v našem 2017 Global Investment Outlook odrážejí také rozšiřuje globální reflation. Nyní jako japonských akcií a vyvolaly náš pohled evropské akcie do neutrální polohy, zatímco my jsme s podváhou amerických státních dluhopisů.

Čtěte více tržních nahlédnutí v mé týdenní komentář.

Graf týdne: Proč Je čas na Varování?

Dva Tipy pro investory Vzhledem k tomu, TIPS

Rozvíjející se trhy nejlepší pozici, aby vydržely Fed Výlet

Investice zahrnuje rizika, včetně možné ztráty jistiny.

Mezinárodní investice zahrnuje zvláštní rizika, včetně, ale bez omezení měnových výkyvů, nelikviditou a volatility. Tato rizika mohou být zvýšeny pro investice do rozvíjejících se trhů.